Страшни случки с кучета и как да си предпазим

Страшни случки с кучета и как да си предпазим

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 8:33 pm

Здравейте :ab: Кучето ми канадски вълк(немска овчарка) е много зле.Преди седмица като си го разхожда (НА СИНЖИР) изкочи някакво гиганско куче пуснато.Аз се изплаших ,но се направих ,че не го виждам.Изведнъж се затича към нас.Моя Лъки се изплаши и се скри зад мен.Аз помислих,че ще нападне мен!!!Ама то нищо изобщо не изпитваше някаква злоба към мен просто мина покрай емн се сборичка с Лъки.Аз отидох и взих една пръчка така го праснах в тиквата ,че кучето се разбяга ама за малко. Потърка си главата в пътя и пак се затича към нас обаче тоя пат лаеше и си оголи зъбите! В отзи момент се разбягах към кащата ни , обяче то изпревари и аз пък с пръчката го одарех ама тоя път нищо не стане все едно не съм го докоснала.И изведнъж малумния му собственик го извика и то се махна. fing23 Лъкито се отърва с една малка рана на лапата .Май тоя пес е използван забоеща щото веднага се съпусна за врта на Лъки-моя кучо го спаси нашийника с бодли smiley24 На вас случвало ли ви се е подобно нещо?Разкажете как се случи?И най-важното как да се предпазим от такива случаи?А и кучето май беше кръстоска с кангал и каракачанка icon_crazy
Tess
Животинче с въпрос

Re: Страшни случки с кучета и как да си предпазим

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 8:36 pm

И извинете за грешките н текста забелязх ги ,извинете ме
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Bunny Boo » Пет Юни 11, 2010 8:45 pm

:ai: :bu:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 8:50 pm

:bu: Колко похвално ''Аз отидох и взих една пръчка така го праснах в тиквата...'' .Изумявате ме бе хора :ai: :ac:
И какво като е смеска от кангал и овчарка.Няма значение дали е пинчер или доберман.Отиваш,говориш със собственика,подаваш жалба.Ударите не са най-правилното и подходящо решение.(Сигурно ако беше бездомно да се е заела с копърката и антифриза :bu: .Бих предложила да го серираш на собственика на другото куче )
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот huminoza » Пет Юни 11, 2010 8:56 pm

Ами тя си защитава кучето .Както тя казва песа е бил смеска между кангал и каркачанка това е било великан [smile3537.gif] Е да верно ,че не го е формулирала много добре,но ти ако попаднеш в такава ситуация какво би направила По темата ами не не ми се случвало и дано да не ми се случи :ay:
huminoza

Мнениеот Bunny Boo » Пет Юни 11, 2010 8:58 pm

Ами най-малкото не бих тръгнала да бягам ..
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:01 pm

_KaTeNcEtO_ права си ,но собственика го нямаше и това куче ми нападаше Лъки какво да направя в такава ситуация.Или да отида да потрся собственика и да гозаведа там и Лъке вече да е пътник icon_crazy и не бягах
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Bunny Boo » Пет Юни 11, 2010 9:02 pm

Tess написа:Здравейте :ab: Кучето ми канадски вълк(немска овчарка) е много зле.Преди седмица като си го разхожда (НА СИНЖИР) изкочи някакво гиганско куче пуснато.Аз се изплаших ,но се направих ,че не го виждам.Изведнъж се затича към нас.Моя Лъки се изплаши и се скри зад мен.Аз помислих,че ще нападне мен!!!Ама то нищо изобщо не изпитваше някаква злоба към мен просто мина покрай емн се сборичка с Лъки.Аз отидох и взих една пръчка така го праснах в тиквата ,че кучето се разбяга ама за малко. Потърка си главата в пътя и пак се затича към нас обаче тоя пат лаеше и си оголи зъбите! В отзи момент се разбягах към кащата ни , обяче то изпревари и аз пък с пръчката го одарех ама тоя път нищо не стане все едно не съм го докоснала.И изведнъж малумния му собственик го извика и то се махна. fing23 Лъкито се отърва с една малка рана на лапата .Май тоя пес е използван забоеща щото веднага се съпусна за врта на Лъки-моя кучо го спаси нашийника с бодли smiley24 На вас случвало ли ви се е подобно нещо?Разкажете как се случи?И най-важното как да се предпазим от такива случаи?А и кучето май беше кръстоска с кангал и каракачанка icon_crazy
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:03 pm

извинете грешка-бягах втория път щого кучето го гледам идва да ми обие Лъки какво да стоя и да глезам ли :ai:
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:06 pm

И дори да съм сгрешила при спасяването на кучето ми то е било в момент на паника.И отворих темата ,за да се каже как е правилния начин да се отървеш и аз като не съм знаела как да се справя
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот huminoza » Пет Юни 11, 2010 9:09 pm

много правилно Тес и хора вижте тя не е знаела как да се справи и е действала по инстикнт.Вие кажете как трябва да си справи и така
huminoza

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:12 pm

Споко :av:
Постъпила си правилно :ay:
Първо се поставете на мястото на момичето и после говорете и й се карайте как е могла да спаси кучето си!
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:13 pm

http://forum.dog.bg/index.php?/topic/34 ... %BC%D0%B5/ Мисля,че тази тема ще ти бъде от полза.
huminoza написа:Ами тя си защитава кучето .Както тя казва песа е бил смеска между кангал и каркачанка това е било великан [smile3537.gif] Е да верно ,че не го е формулирала много добре,но ти ако попаднеш в такава ситуация какво би направила По темата ами не не ми се случвало и дано да не ми се случи :ay:

Ами имам малка порода куче и когато трябва да я защитя я дигам на ръце,вземам камък,ако не мога да се наведя си вадя ключовете си или чантата с която я разхождам и целя кучето.Целта ми не е да го уселя а гледам да хвърля ДО него да се стресне.Не си оставям кучето на земята,защото има прекалено голямо самочуствие и почуства ли се заплашена скача на бой.
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:14 pm

Maritoo6 благодаря за подкрепата
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:15 pm

Maritoo6 написа:Споко :av:
Постъпила си правилно :ay:
Първо се поставете на мястото на момичето и после говорете и й се карайте как е могла да спаси кучето си!

Хайде моля ти се.Не ми трябва да се поставям на нейното място.Случвало ми се е и не веднъж.И с домашни и бездомни.И никога не съм удряла кучето в ''тиквата'' чак да се замае.Освен това се грижа и за бездомни който е трябвало да разтървам.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:19 pm

Кучето беше гигант и почва да ми напада моето!И аз се грижа за бездомни и много мразя , като кучето се удра,но просто нямах избор и Лъки не е малко куче ,за да си го вдигна или прибер в чантата
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:20 pm

"При сбиване и аз съм чувал,че е по-добре да си пуснеш кучето,защото иначе може да му попречиш да се защити"
Това го намерих във http://forum.dog.bg/index.php?/topic/34 ... %BC%D0%B5/
Добре,но моето е лабрадор и ако я пусна и случайно я нападне куче(да чукаме на дърво да не се случи)
и тя ще легне веднага на земятаи ако то продължи да я хапе?!
Аз к'во седя и гледам ли?!
Или да взема пръчка или нещо да го разкарам и да се прибера?
Ако вие предпочитате да ви бъде нахапано кучето ,еми аз и tess-Не!
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:21 pm

Tess написа:Кучето беше гигант и почва да ми напада моето!И аз се грижа за бездомни и много мразя , като кучето се удра,но просто нямах избор и Лъки не е малко куче ,за да си го вдигна или прибер в чантата

Прочети темата :ay: .От кой град си?Радвам се,че се грижиш за бездомни.Член ли си на някоя организация?
п.с.-На колко години си?
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:26 pm

Maritoo6 написа:"При сбиване и аз съм чувал,че е по-добре да си пуснеш кучето,защото иначе може да му попречиш да се защити"
Това го намерих във http://forum.dog.bg/index.php?/topic/34 ... %BC%D0%B5/
Добре,но моето е лабрадор и ако я пусна и случайно я нападне куче(да чукаме на дърво да не се случи)
и тя ще легне веднага на земятаи ако то продължи да я хапе?!
Аз к'во седя и гледам ли?!
Или да взема пръчка или нещо да го разкарам и да се прибера?
Ако вие предпочитате да ви бъде нахапано кучето ,еми аз и tess-Не!

Всъщност незнам как би си вдигнал лабрадора.И виж ся,едно е да вземеш пръчка и да го удариш(стреснеш) друго е да му размътиш мозъка.И добро и безболезнено решение е да хвърлиш нещо дрънчащо до кучето(ключове,кутия с монетки).

А моето куче е абсурд да я оставя да се защити.Скача на бой на всичко(което и се озъби)от питбули до мини-пудели.Всъщност да питове и питоподобни скача и безпричина(и на огоромни кучета)
Последна промяна _KaTeNcEtO_ на Пет Юни 11, 2010 9:29 pm, променена общо 1 път
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:28 pm

добре слледващия път ще го имам предвид и дано да няма следваш път smiley24
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:29 pm

Когато Саба беше разгонена (знам,че не е по темата ,но е подбна случка) и ни преследваха мъжки улични кучета аз ги биех с пръчка (леко ги удрях по главите,за да ги стресна) и нищо!Трябваше ерно да го ритна,за да се разкара,но то пак си продължи ,все едно мен ме няма!
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:30 pm

Maritoo6 написа:Когато Саба беше разгонена (знам,че не е по темата ,но е подбна случка) и ни преследваха мъжки улични кучета аз ги биех (леко ги удрях по главите,за да ги стресна) и нищо!Трябваше ерно да го ритна,за да се разкара,но то пак си продължи ,все едно мен ме няма!

Има разлика.Кучката ти е разгонена.Отърване НЯМА от ''ромеовците''.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:31 pm

Tess написа:добре слледващия път ще го имам предвид и дано да няма следваш път smiley24

Дано няма следващ път :ad: .
п.с.-Найстина ми е интересно.От кой град си и на колко години си?Ако искаш ми отговори :)
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:34 pm

_KaTeNcEtO_ написа:Има разлика.Кучката ти е разгонена.Отърване НЯМА от ''ромеовците''.

:ap: :ap: :ap:
Мен едно момче в първи клас ми викаше Жулиета,а себе си наричаше Ромео :ag: :ag: :ag:
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:34 pm

На 27 години и съм от София за организация за бездомниците участвам в програмата за сладурите от Сеслваци
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:35 pm

Maritoo6 знам как се чивстваш!И аз така с тоя пес като го удрям все едно го галя
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:37 pm

Tess написа:На 27 години и съм от София за организация за бездомниците участвам в програмата за сладурите от Сеслваци

Занимавате се с много добро дело.Надявам се да няма следващ такъв инцидент.И прочети темата от дог.бг. :ad:
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:40 pm

Може да не съм права,но се съмнявам да се занимавате с кучетата от Сеславци.По това как пишете и се изразявате ми приличате на дете.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:44 pm

А вие _KaTeNcEtO_ на колко години сте?
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:45 pm

Maritoo6 написа:А вие _KaTeNcEtO_ на колко години сте?

13 :).И аз съм дете,да :ab:
Всъщност в профила ми го пише.
Последна промяна _KaTeNcEtO_ на Пет Юни 11, 2010 9:46 pm, променена общо 1 път
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:46 pm

Аз съм на 12
С една година си по-голяма от мен :ab:

А и ние каквито сме малки и много акъл раздаваме на големите :ap: :ap: :ap: :ag: :ag: :ag: :ajaweki: :ajaweki: :ajaweki:
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:48 pm

Аз не давам акъл.Давам теми с полезна информация и силлно се съмнявам,че Таз се занимава с кучетата от Сеславци (е дано греша де).
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:49 pm

:ay:
И мен нещо ме съмнява,че е на 27 год.и помага на кучета от Сеславци
Последна промяна Maritoo6 на Пет Юни 11, 2010 9:52 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 9:50 pm

Не съм дете :ag: :ag: И щом не вярвате ,че занимавам с кучетата от Сеславци добре ваша си работа :ay: Ние каква порода куче имате
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:51 pm

Аз ли?Имам нечистокръвен пекинез от зоомагазин на година и осем месеца :ab:

Имате ли профил в дог.бг?
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Maritoo6 » Пет Юни 11, 2010 9:53 pm

Аз имам лабрадор на 1год.и 9 месеца
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 9:55 pm

Таз(или Тез),още нещо ще ви питам(ако може).Имате ли профил в дог.бг?
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Tess » Пет Юни 11, 2010 10:04 pm

Не съм дете :ag: :ag: и щом ве вървате за Сеславци ваша си работа :bs: имах профил дог бг ама тоя сайт ме извнерви и вече не влизам там . Maritoo6 на тебе случвало ли ти си е с твоя приятел да попаднете на някой агресивен помияр
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 10:07 pm

Tess написа:Не съм дете :ag: :ag: и щом ве вървате за Сеславци ваша си работа :bs: имах профил дог бг ама тоя сайт ме извнерви и вече не влизам там . Maritoo6 на тебе случвало ли ти си е с твоя приятел да попаднете на някой агресивен помияр

Какъв ви беше никът?Пиша в дог.бг и искам да вида профила ви.И не вярвам да говорите на ''помияри'' ако сте доброволец към Сеславци.
Аз съм попадала на агресивни кучета.

Какво е вашето куче?Порода?От развъдник ли е или спасено?

Ето моя профил ако се съмнявате,че нямам регистрация в дог.бг http://forum.dog.bg/index.php?/user/115766-katt/
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Пет Юни 11, 2010 10:38 pm

Има много хора в дог-а, които говорят на ''помияри'' :ag:
Не ми го хвалете толкова. От 2007 година съм регистриран там (от една година съм изгонен, но продължавам да следя почти всички под форуми) начел съм се на такива простотии, че не си е работа. Казвате, че тук има много скандали, но не е така. Там ВСЕКИ ден има патардии, като се поразровите малко из под форумите ще видите за какво говоря, комунизма в някои под форуми е тотален. Дог-а не е само ''без дом'' и ''новини, събития, коментар'', в някои клубни под форуми се разказва как хуманно убиват кученцата (с пушката в главата) които не са шоу клас, дори някои модератори са го правили :ad: Така, че български форум ли е - не ми го хвалете!

Малко се отклоних, но нищо. :ap:
Fabregas

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Пет Юни 11, 2010 11:23 pm

Незнам какво се пише в клубните форуми,защото нямам клубно куче и не ме интересува.Но в ''без дом'' са създадени толкова много неща и толкова много спасени животи,че тоя форум пасти да яде(то май тука изобщо има ли тема в която се казва,че животното е задомено и да се знае как е по нататък:добре ли е,живо ли е,здраво ли е).А и покажи ми мнение на ''инсулт'' или ''илит'' и много други който казват ''помияр''(всъщност може да е казано,но само с подигравателна цел а не за обиждане).И макар,че е български форума ти го хваля.Дог.бг и най-вече подфорум ''без дом'' са направили страшно много.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Пет Юни 11, 2010 11:28 pm

Офтопик:
Хубу, не ми се спори.
И дог-а и зооманиата са т**ак раота :ajaweki:

П.П. И кво да ги гледам ''илит'' и ''инсулт'', кви са тея? icon_dontknow :ab: Въпрос на който не искам отговор, че пак ще се разводни темата, ако имаш зор ми отговори на ЛС.
Fabregas

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 8:41 am

Офтопик:
Тук в този форум също се обсъждаше този въпрос, понякога темите пропадат, но за това пък има търсачка.В последно време все едно и също се предъвква.

И страшно много хора помагат на животните без да си пускат теми и да се правят на велики. Аз лично познавам такива,понякога е толкова дразнещо, че няма до къде. Защо пък трябва да ги поставяме на пидестал, много често нещата не са точно такива, за каквито се представят. Жалко е , ама бие малко на фанатизъм.Ентусиазма е хубаво нещо, ама си има и граници на възможност.......(особено да не говорим за отношението към хората, защото освен тях другите не разбират и ги обиждат и какво ли не, там може да се начете човек на всякакви коментари)......

И какво като имаме регистрация, я вижте точно как все едни и същи хора (с малка разлика) все си пускат теми, явно имат нужда и от малко "фанфари".

Кой знае например за мен, за теб, за тоя-оня.......които помагаме, но не даваме гласност. Хубаво е да се помага, разбирам когато трябва да се намери дом на животното, ама нито драматичните разкази, нито хвалебствията понякога са уместни (зависи от случая).
Определен кръг от хора се самохвалят, нищо повече, да.....трудно е , изпращат в чужбина, похвално е, но някак смешно като се започне........." какво сладко кученце", : " ще го изпапкам"...разни такива лиготии в темите.
Можем да минем и без това.......
И защо трябва винаги всичко да приемаме лично, колко пъти повечето животни се дават без ваксина, без нищо, поставя се на тези, които заминават.......а другите?
Това ли се нарича помощ, умрели от парвовироза, а колко пъти изчезват такива обявени за осиновяване, помагай, но както трябва, не " по мечешки".
Лично аз като помагам и отглеждам такива, споменала съм го в темата им как са намерени, но не се възвеличавам или каквото и да било, и на мен са ми умирали кучета в ръцете, не съм можала да помогна. Лекували сме с доктора, но никой никога не е и разбрал освен хората с мен.
Да ,както се казва " съединението , прави силата".........но зависи, не всеки човек е безкористен или го прави ей така за идеята, колкото и да не вярвата хората от всичко умеят да извлекат полза. Да не говорим за "евтината реклама" на доктори и разни такива, помагат , хубаво, но .......винаги има корист, някак не вярвам, все още не сме дорасли да помагаме ,както някой хора го правят.
Постоянно следя всички теми там, наясно съм.......как чужди хора почти не се допускат ииии, пр.пр. пр.......

А този форум пък не е точно такъв, всеки е индивидуалност, не може всички форуми да имат една функция, предназначението им е различно.

KaTeNcEtO_ , малко пристрастно звучиш, не е точно така.....
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 9:37 am

Maritoo6 натеб случвало ли си ти е да спасяваш кучето си от някой пес ?
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 9:42 am

KaTeNcEtO_ да говоря на ,,помияри,, ама те са точно такива , а ти изобщо знаеш ли какво означава думата помияр ?Или само я използваш когато искаш да обидш някое куче? Виж ,као не ми вярваш добре :ay:
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 10:11 am

_KaTeNcEtO_ нещо почна много да се превъзнасяш .
Забелязвам ,че много почваш да се заяждаш и да се възгордяваш с това че помагаш на улични кучета. icon_crazy
И не е нужно да те знаят всички,че помагаш за бездомните(имам съседка която никой не я знае,но е задомила мн кучета,но не се надува за това)
Вземи слезни на земята. :ajaweki:
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:15 am

м
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 10:16 am

И моя приятелка, която храни всички животни, отделя от пенсията си, болна е , но не може да ги изостави, тя също отглежда едно бездомно куче, просто няма възможност за повече, наскоро остана и вдовица и пак не спря да го прави, но нито има интернет, нито някой (освен съседите ) знае за дейността й.Всички кучета кастрирахме веднага, още когато се плащаше за кастрациите, ние бяхме първите хора, които лично заведохме животните и се грижехме за тях, само дето никой форум не знаеше за това (освен нас).
Добрите хора ги има навсякъде, не всички ходят в изолаторите, но пак правят много, и да не забравяме, че не всеки има възможността да намира дом на някое животно.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:19 am

diva21 написа:_KaTeNcEtO_ нещо почна много да се превъзнасяш .
Забелязвам ,че много почваш да се заяждаш и да се възгордяваш с това че помагаш на улични кучета. icon_crazy
И не е нужно да те знаят всички,че помагаш за бездомните(имам съседка която никой не я знае,но е задомила мн кучета,но не се надува за това)

много прравилно :bi: и аз като говоря на помияри все едно нищо не правя за кучетата .То бездомниците са помияри :ad: НО НИКОЙ НЕ Е КАЗАЛ,ЧЕ СА ГАДНИ ИЛИ ТЕМ ПОДОБНИ.И ако не вярваш за Сеславци твоя си работа нищо не ми пречи :ab:
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:19 am

icon_dontknow
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 10:21 am

Tess ти не се прави на по-умна.
Помиари няма има безпородни кучета! :bu:
Аз ако ти кажа ,че си помиар ще ти бъде ли приятно??? hsuh icon_crazy
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 10:24 am

Помияри сме ние хората, не животните.......знаем защо са на улицата...нали?????
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:25 am

майкооооооооооооооооооооооооооо :ag: :ag: - и да ти кажа има помияри тва са безпородни кучета-всеки така вика на бездомниците те сас си помияри .Ама не съм казала,че са лоши ли или са гадни :ab: това никога не съм го казвала .Помияр не е обида
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:25 am

Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:26 am

а и мери много съм съгласна с теб
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 10:27 am

Всичките ми кучета дето съм изгледала в нас и даже и сегашното ми са от улицата и приемам много убидно това отношение(тази дума пумиар). fing23
Кучето ми не е пумиар то е куче като всички останали. :ba:
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 10:30 am

Tess написа:майкооооооооооооооооооооооооооо :ag: :ag: - и да ти кажа има помияри тва са безпородни кучета-всеки така вика на бездомниците те сас си помияри .Ама не съм казала,че са лоши ли или са гадни :ab: това никога не съм го казвала .Помияр не е обида

Значи за мен не кучетата са помиари а такива хора като теб(като твоето мислене)
Сори ,но вече много ме дразниш с тези глупави мисления. :bu: icon_crazy
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:32 am

meri написа:Помияри сме ние хората, не животните.......знаем защо са на улицата...нали?????

много си права :bp: точно кучетата изобщо не са виновни ,че са улицата и човека е виновен за това.А повечето хора проявят такава жентокост и то само заради забавление .И без това те са сигурни ,че няма да има някакво наказание ,защото кой ще се оплачи ?????2 fing23 Ако е домашно да може и да отнесе някоя мисзерна глобичка ама за помяра на никой няма да му липсва [mood_feelings_hurt.gif] адски много мразя това-насилието.Кучетата са истински приятели ,а ние не заслужаваме такива приятели
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:34 am

дива извинявай за определението и няма да казвам повече помяр [mood_feelings_hurt.gif] и не съм от тази група хора който са отврат извинявай няма да казвам помяр [mood_feelings_hurt.gif]
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Съб Юни 12, 2010 10:36 am

И ако е възможно недей да пишеш от двата си профила. Защото модераторите ("едни лоши животни") те наблюдават. :ax:
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:37 am

аз обичам животните но да казвала съм помяр ма за напред няма и сега се успокойте
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:38 am

ох ох ох
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 10:39 am

Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:43 am

МЧоже ли темата да се заключи тук просто нищо не става а саво караници fing23 не стана както исках да обменяме опит а се накарахме и аз не искам повече да се занимавам smiley23
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 10:45 am

diva21 написа:_KaTeNcEtO_ нещо почна много да се превъзнасяш .

Нито се превъзнясам,нито възгордявам.Тема съм правила само на Цецко.Не съм тръгнала да обеснявам колко съм велика и разни такива,защото не съм.Незнам защо сте с такова мнение.И ми е много неприятно,че имате такова мнение защото попринцип не си падам по хора който се превъзнасят.
Слязла съм на земата и здраво стъпила си стоя.За това не се притеснявай :ad:
Думата ''помияр'',просто не е сред най-любимите ми.За това така реагирах.
И се пише в ''о'' защото идва от ''помия''.
Последна промяна _KaTeNcEtO_ на Съб Юни 12, 2010 10:52 am, променена общо 1 път
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Bunny Boo » Съб Юни 12, 2010 10:45 am

От всичко написано до сега съм съгласна с Tess :ap: [lock1.gif] [lock1.gif] [lock1.gif]
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 10:46 am

Tess написа:МЧоже ли темата да се заключи тук просто нищо не става а саво караници fing23 не стана както исках да обменяме опит а се накарахме и аз не искам повече да се занимавам smiley23

Аз ти казах как съм се справяла до сега.Хвърлям каквото имам под ръка близо до кучето.По добре да е дрънчащо.Прочети темата в дог.бг.Има сташно полезна информация.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:51 am

Bunny Boo благодаря защого ти си едниствената която мисли като мен :ay:и _KaTeNcEtO_
признавам си ,че не знаех ,че идва оттам думата и обещавам няма да я употребявам и в живота си :ab: и добре споко .И както казвате какво си имате и азказвач имам канадски вълк-Лъки
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 10:52 am

Tess написа:МЧоже ли темата да се заключи тук просто нищо не става а саво караници fing23 не стана както исках да обменяме опит а се накарахме и аз не искам повече да се занимавам smiley23

Я се виж как се държиш и пишеш, престани да пускаш постове един след друг. Тук във форума също има доста информация за всичко.

Офтопик:
Във всички теми се намеси и написа безброй глупости, за правописа да не говорим. Да се заключи,ако трябва.

KaTeNcEtO_, аз лично нищо лично срещу теб, просто трябва да гледаме доста реално на някой неща, защото не винаги нещата са такива, каквито изглеждат.

Мойте кучета са точно изхвърлени, но не са помияри, и никога не са били.....Това е измислено от хората, поради погнуса, невежество, простотия......
Последна промяна meri на Съб Юни 12, 2010 10:55 am, променена общо 1 път
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 10:53 am

_KaTeNcEtO_тебе какво на големина безпородно куче или породисто те е нападало
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 11:02 am

Tess написа:_KaTeNcEtO_тебе какво на големина безпородно куче или породисто те е нападало

Нападал ме е питбул.Женски.Нападане не е в буквален смисъл,понеже кучето нямаше и грам агресия,но стопанката държеше другия питбул който се скъсваше от лай при което неможеше да хване скачащия върхо мен,а вън беше непроходим сняг.На два пъти щях да падна,кучето ми изпадна в истерия,лаеше,ръмжеше,скимтеше.Искаше да скочи.Целия инцидент беше около 3 минути в резултат на което кучето ми има огромен страх към питбули и питоподобни,аз също.До ден днешен минем ли на мястото където се случи това,главата ми е на 180 градуса за да видя дали са наоколо.Ако се засечем се разтрепервам а кучето ми отново изпада в истерия.Бездомни са ни лаели и гонили,при което мойта подвива опашка (ако кучетата са повече от едно) а ако е едно се пени и тя.Но понеже често се разхождаме с някой уличен куч те често ни защитават.Но ако сме сами правим така както ти казах.Дигам камък,пръчка,чантата ми,ключовете ми и целя.
Попринцип бездомните са еднакви по големина.20-25 килограма са често.
Фокусирам ли куче което се е снижило и ни дебне,дигам моята и поглеждам кучето в очите без да мигам.Вадя си ключовете или каквото имам и целя.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот archy » Съб Юни 12, 2010 12:02 pm

И нас са ни нападали кучета,бездомни,породисти-сякакви...Последния път в парка едно черно куче,бездомно и агресиво,започна да ръмжи на моето(пинчероподобно) и да се опитва да го захапе за врата,аз се наведох,за да го взема като гледах бездомникът право в очите и то ме захапа за ръката,не беше голяма рана,но пак имаше кръв...От тогава видя ли черно куче направо ми иде да побягна,но гледам да мина спокойно,за да не се случи пак...Кучето ми като види кучето започва да лае и да се пени също...
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот Tess » Съб Юни 12, 2010 12:16 pm

Добре щом не ме искаш мери излизам от сайта и повече няма да вляза.Съжалявам ,че съм пречела .И мери спри да критикуваш хората .Всеки има мнение и не може всички да вислят като теб.И ти отваряш някакви глупави теми за доматите и незнам си какво,това всеки мооже да го прочете в нета.Моя съвет е да спреш да крутикаваш всеки.Довиждане и отново казвам съжаляам ,че съм пречила
Tess
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 12:20 pm

Tess написа:Добре щом не ме искаш мери излизам от сайта и повече няма да вляза.Съжалявам ,че съм пречела .И мери спри да критикуваш хората .Всеки има мнение и не може всички да вислят като теб.И ти отваряш някакви глупави теми за доматите и незнам си какво,това всеки мооже да го прочете в нета.Моя съвет е да спреш да крутикаваш всеки.Довиждане и отново казвам съжаляам ,че съм пречила

Щом така мислиш.

Поне като имаш мнение го изразявай културно и възпитано, грамотно........

Аз винаги критикувам, това е, особено ако има причина.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот huminoza » Съб Юни 12, 2010 12:25 pm

Мери виж сега.Спри да критикуваш .Като си свикнала да се налагаш ,моля те не се занимавай с нея.Извинявай ,но понякога просто ядосваш хората и се мислиш за...... е тя ще си говори както иска и ти не можеш да й кажеш как да се държи.Моля те спреш ,защото вече хората бягат от теб !Просто се успокой :ay: и не обиждай така хората ,защото и те имат чувства
huminoza

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 12:28 pm

Офтопик:
Това вече сме го коментирали, има си и тема, ако искаш да се оплакваш, пиши там.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот huminoza » Съб Юни 12, 2010 12:30 pm

И моля те успокой се :ay: и не се отваряй толкова многоче вече ставаш смешна
huminoza

Мнениеот kitana » Съб Юни 12, 2010 12:33 pm

Офтопик:
huminoza написа:И моля те успокой се :ay: и не се отваряй толкова многоче вече ставаш смешна

Тя не се отваря.Тя е просто в критическата.
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 12:36 pm

Ъм?Хуминоза,Таз какво ви става бе хора?Първо аз съм се била много превъзнасяла,после пък Мери много отваряла.След като и двамата имате 1000 безмислени коментара,хайде моля ви се не казвайте кой какъв е.И Мери е превела сумати страшно полезни теми който са били от полза на много хора включително и на мен.И двамата сте тука от 2,3 дни вече акъл давате.Жената пише във форума от 3 години и половина.Освен това е по-голяма от вас.Малко уважение?
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 12:39 pm

huminoza написа:И моля те успокой се :ay: и не се отваряй толкова многоче вече ставаш смешна

Мери не ти се отваря а казва цялата истина. icon_crazy
Тук се напълни с некви многознайковци май. :bu:
Взе да ми омръзва тая простотия .
А китана критическата и теб май те е одарила. :ajaweki:
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот valnata » Съб Юни 12, 2010 12:43 pm

:ajaweki: Що се карате?? :ajaweki: Дайте акъл как да се предпазим от агресивните кучета.. [ideauu.gif]
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 12:43 pm

diva21 написа:

Мери не ти се отваря а казва цялата истина. icon_crazy
Тук се напълни с некви многознайковци май. :bu:
Взе да ми омръзва тая простотия .
А китана критическата и теб май те е одарила. :ajaweki:

Странна личност си.Пишеш в пощи всяка тема без да се запознаеш,много,много.А тук даже първо защитаваш едните,после другите.Странна работа...
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 12:44 pm

valnata написа::ajaweki: Що се карате?? :ajaweki: Дайте акъл как да се предпазим от агресивните кучета.. [ideauu.gif]

Казах как се справям аз,дадох и тема с полезна информаия.Май само пиша(от части)по темата.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 12:49 pm

_KaTeNcEtO_ щом те дразня спирам да пиша.
Ще си пиша само в моите теми вече.
Аман от от акъли. :bu:
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юни 12, 2010 12:52 pm

diva21 написа:_KaTeNcEtO_ щом те дразня спирам да пиша.
Ще си пиша само в моите теми вече.
Аман от от акъли. :bu:

Целта ми бе не да те откажа да пишеш,но щом искаш,няма проблем.
Аз акъл на тебе не ти раздавам.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот diva21 » Съб Юни 12, 2010 12:56 pm

Аз повече мнение няма да давам защото все някой ще най и повече.
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот meri » Съб Юни 12, 2010 12:56 pm

Офтопик:
Ели, твоето мнение всички го знаят, само дето е далеееече от истината.

..................Цензура поради липса на културно писане......модератори,
"това е от другата тема, какво ти говори "?
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Общ форум