Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

От къде да си взема Чихуахуа ?

От къде да си взема Чихуахуа ?

Мнениеот cveti_23 » Пон Яну 28, 2013 11:51 am

Хора много бих искала да ви питам .. От къде да си взема чихуахуа ? Знам че те не трябва да се взимат от Зоомагазин , а от развъдник за породата .. Вие знаете ли такива ? И около колко ще е цената ? [mood_feelings_hurt.gif]
cveti_23
Животинче с въпрос

Re: От къде да си взема Чихуахуа ?

Мнениеот Koset0 » Пон Яну 28, 2013 11:55 am

http://forum.dog.bg/topic/26602-%D0%B1% ... %BD%D0%B8/

Трябва да говориш с развъдчиците за цени и т.н.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот cveti_23 » Пон Яну 28, 2013 11:56 am

Мерси :)
cveti_23
Животинче с въпрос

Мнениеот Шери » Пон Яну 28, 2013 12:08 pm

http://anfarisking.blogspot.com/
В момента имат бебета.
“Днес тълпата следва кокошия модел и помни само станалото между две хранения.”
Аватар
Шери
В глутницата

Мнениеот cveti_23 » Сря Яну 30, 2013 7:59 pm

Здравейте :) Бих искала да ви питам дали е подходящо това животинче за мен :) Как се отглежда и за колко ще го купили и от къде :) Чакам отговори :) [smile161.gif]
cveti_23
Животинче с въпрос

Re: Чихуахуа :)

Мнениеот german » Сря Яну 30, 2013 8:08 pm

Защо не се поровиш,има много писано по въпроса за това как се гледа малко куче,ваксини,обезпаразитяване,подходяща храна и всичко каквото те интересува.Дали е подходящо за теб,ми как може да знаем,куче като куче,всичко от чихуахуа до нюфаундленд иска грижи,възпитание още от малко,тъй като както примерно в момента на мен ми е трудно да се справя с моя звяр.Също така запознай се с обучението свързано с хигиенните навици,от начало ще има "локвички" в хола,но няма как в повечето случаи докато научи кучо човек трябва да мине и през това :ag:
Относно от къде да вземеш,ми драсни в чичко гугъл развъдници за чихуахуа,тъй като там са "истинските чистокръвни" кучовци,въпреки че за мен няма разлика,кучето си го заобичваш такова каквото е.Та от тези развидници за да се уредиш с кучо ще трябва да се бръкнеш по надълбоко в джоба.
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот Шери » Сря Яну 30, 2013 8:54 pm

Здравей
Никой не може да каже кое животинче е подходящо за теб, освен самата ти. Това е лично твой избор, защото ти ще гледаш животинката. Ако се свържеш с развъдника, ще ти обяснят всичко за отглеждането, така че може да зададеш на тях всички въпроси за кученцето, хем и мнението ще е компетентно. Иначе ако е от развъдник с доказан произход, здраво ваксинирано и всичко да е ок, трябва да отделиш 1000 лв.
“Днес тълпата следва кокошия модел и помни само станалото между две хранения.”
Аватар
Шери
В глутницата

Назад към Общ форум