Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Хъски

Хъски

Мнениеот demondj » Пет Ное 07, 2014 9:23 pm

Мисля, че не е тук мястото на темата, но не намерих такъв раздел.
Здравейте, искам да попитам дали някой добър човек продава мъжко Хъски до 150 лева от Пловдив?
Много ама много ще се зарадвам ако някой ми го продаде или подари, защото мечтая за това куче от 5 годишен а сега съм на 13.
Цялото ми семейство иска Хъски. Намерихме обяви от Пловдив, но всички хъскита бяха женски а в нашия град има много мъжки ииии сещате се :D
А и има още една причина приятеля ми има Женско Хъски и ние мислим да ги чивтосваме и т.н.

Поздрави :)
Аватар
demondj
Животинче с въпрос

Re: Хъски

Мнениеот zoomaniak » Пет Ное 07, 2014 9:57 pm

Вие да ги чиФФФФтосвате :ag: какво ще правите с поколението - по 150 лв 5 парчета или 3 [mood_feelings_hurt.gif] в продавалника или ФБ или базар.бг - яко ще забогатеете.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот demondj » Пет Ное 07, 2014 10:31 pm

Епа баш да забогатеем не ама аз лично много обичам животните най-вече кученцата и имам доста приятели които искат Хъскита и може да ги раздавам :)
Аватар
demondj
Животинче с въпрос

Мнениеот Bamo » Съб Ное 08, 2014 12:20 am

Ако наистина обичаш животните, защо не осиновиш някое куче ами ще пълниш на някой джобовете за това, че търгува с живота им?
Bamo

Мнениеот demondj » Съб Ное 08, 2014 1:54 am

Ами да ти кажа имам 2 кучета които ги намерих на пътя, мисля, че това доказва, че обичам животните :)
Аватар
demondj
Животинче с въпрос

Мнениеот Bamo » Съб Ное 08, 2014 1:15 pm

smiley24
Bamo

Мнениеот Koset0 » Съб Ное 08, 2014 1:55 pm

Хубаво си гледаш тези от пътя, но прочети малко преди да си купиш "хъски" за 150 лв. Първо- няма да е хъски. Второ- не се знае от какво ще е болно, какви наследствени болести ще се проявят в последствие и какво ще стане като порасне. Хъски ще е ако е с родословие, а за 150 лв такова чудо няма. Противоречи си да осиновяваш и след това да подкупваш именно места, от където идват още бездомни. Прочети за търговците на кучета, борсите, междусъседското развъждане. Има хъскита, които може да осиновиш.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот demondj » Съб Ное 08, 2014 2:10 pm

Ами ние сме в един тъп град и тук няма кучета за осиновяване и по принцип не знам къде да намеря такива. А и има чистокръвни хъскита които са по 150 лв. но са рядкост. Преди бях видял доста такива обяви, но тогава другите ми кученца бяха малки и нямах шанс да се грижа за още едно :(
Аватар
demondj
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Съб Ное 08, 2014 5:15 pm

Ще ти дам един бонус - съвет. Свържи се с развъдник, който да те одобри за приемен родител на куче от тях. Тоест термина е СЪСОБСТВЕНОСТ - кучето по документи няма да е ваше и нямате право да го развъждате. Ще го водите по изложби и ще си имате куче - без пари. Развъдника преценява кога и с кого да заплоди кучето - ако се прецени или може да го води и сам по изложби. Според зависи - това е доста иновативен метод за притежаване на куче в България.

Естествено е ако те одобрят :ax:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот meri » Съб Ное 08, 2014 8:41 pm

demondj написа:Ами да ти кажа имам 2 кучета които ги намерих на пътя, мисля, че това доказва, че обичам животните :)

Нищо не доказва, освен колко невежество съществува относно "породостите" хъските, развъждане и т.н. Ми то не се събират ей така две кучета и да се чифтосват.Имаш ли представа още колко много неща се правят, трябва да се знаят.... А родословие имат ли(съмнявам се да е така), записани в клуб, татуирини/ чипирани, с документи и т.н. Изобщо не коментираме изследванията преди заплождане и куп важни неща.
Това вашето не е обич....
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Общ форум