Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Netti Dogs - Мнение. Критика. Да или Не.

Netti Dogs - Мнение. Критика. Да или Не.

Мнениеот shihtzulover » Чет Юни 16, 2016 12:31 pm

Здравейте приятели,
обмислям да си взема малко ши тзу, единствения вариант е от Netti Dogs.
Имате ли някакви мнения или впечатления относно фирмата. Моля споделете, понеже откривам такива които са от 2011 само.
Благодаря ви! :ay: :ah: :ax:
Аватар
shihtzulover
Животинче с въпрос

Re: Ши тзу

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 17, 2016 7:11 am

Не купувайте от такива места. Огромни рискове има.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Re: Netti Dogs - Мнение. Критика. Да или Не.

Мнениеот shihtzulover » Пет Юни 17, 2016 4:24 pm

Е да ама от къде да я намеря тази порода, като не се развъжа в Бг?
Аватар
shihtzulover
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Нед Юни 26, 2016 6:29 am

От чужбина.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот vallina1 » Нед Яну 15, 2017 1:17 pm

Здравейте на всички ще ви разкажа моята история с купуването на малтийската ми болонка.Първоначално търсих по обяви и след като на снимките изглеждаха добре реших,че е време да отида до съответните градове да ги видя,при което хората ми казват "Среща на бензиностанция" или "Среща на паркинга на Кауфланд" когато отидем на мястото спира кола и от багажника вади няколко кученца и ми казва избирай.Тези кученца или са на 20 дена дори без 1-ва ваксина или изобщо не приличат на породата,която трябва да са.След тези случки вече си мислех,че няма да си намеря кученцето,което искам.За рождения ми ден родителите ми решиха да ме изненадат с малтийска болонка от Нетидогс ,искали са да я поръчат при което са им отказали,защото искат да видим кучето и да му се направят изследвания в София пред нас.След 2-3 дни отиват да вземат кученцето и пред тях се правят всякакви изследвания,за да може те да гарантират за здравето на кучето и всички резултати са им показани от ветеринар.Взеха кучето и на рождения ми ден ми го подариха и вече е на 6 месеца.Кучето е здраво и се развива добре за момента,изглежда както трябва да изглежда една малтийска болонка и всичко за момента е както трябва.След като го получих реших да почета малко за Нетидогс от любопитство,но почти всичко,което прочетох беше лошо и за това реших да споделя моето добро мнение за тях.Нормално е от 10 кученца - 2 да се окажат болни,при хората също се случва и когато това се случи всеки сяда и пише как кученцето му е болно и е заради тях,но никой не сяда да ги похвали,когато всичко е наред.
Аватар
vallina1
Животинче с въпрос

Назад към Общ форум