Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

ОТРОВА

ОТРОВА

Мнениеот eli i maxi » Пет Юни 19, 2009 1:05 pm

За съжаление всеки ден се увеличава броя на градовете в който има разпръсната отрова!

До тук:

София-Студентски град

София-Дървеница

София-Лозенец

София-Центъра

София-Малинова долина

Пазарджик-Индустриалната зона
http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=26177

Варна-Морската градина
http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=26219
eli i maxi
Животинче с въпрос

Re: ОТРОВА

Мнениеот Iveto » Съб Юни 20, 2009 12:48 pm

Ами и аз се чудя каква е тази отрова но никакъв оговор!
Iveto
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Съб Юни 20, 2009 3:11 pm

Има ли значение каква е отровата :ai: :ai: :ai:
Важното в ситуацията е следното:

- кучкарите не ги боли фара за обществото
- обществото трови кучетата на кучкарите и бездомните също го отнасят......

Не може да не ви пука къде сере кучето. С намордник ли е или без. На повод ли е или без. Къде тича и какво прави.........

Парковете не са места за кучета, а за хора..............ако си ги държите кучетата на повод в парковете ще е най-добре.

Ако кучетата ви ядът всичко от земята - намордник.

Отдавна предупреждавам, че ОБЩЕСТВОТО НА БЪЛГАРИЯ мрази кучетата, защото стопаните им в общ план са лайна и непукисти и са голо вода.............

[mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Нед Юни 21, 2009 1:24 pm

http://www.zoomania.org/Vsichko-ostanal ... Varna.html

гост: ...
ННе е липса на морал. Това не е някакъв изрод. Това са най обикновени хора на които има писна от кучешкия терор който се подклажда от една шепа откачалки и от хора които имат парична изгода кучешкия проблем да не се решава. Писна ми от нощния лай под прозорците. Писна ми от овчото търпение на обществото към една кучешка напаст. В обществата които наричаме "бели" този проблем не съществува. Колко хора още трябва да пострадат? Знам че е незаконно деяние но го подкрепям.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Нед Юни 21, 2009 1:41 pm

гост: ...
Към коментар 2: Аз съм родител и се страхувам за детето си. Страхувам се и за себе си. Не толкова че ще бъда ухапан. Мога да се защитя. Ако някой има представа що за извратено природно творение са тениите ще ме разбере каква е заплахата. Хората който хранят уличните кучета най често са хора които имат проблем в общуването си с най-близките си. Лични наблюдения.

Дали някой ме разбира [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот diva21 » Нед Юни 21, 2009 2:29 pm

Аз не разбирам хората по целия свят. [mood_feelings_hurt.gif]
Явно ние се борим да сме доминиращи,но за съжаление май ще сме виновници за страшни катаклизми и всичко ще ни се върне тъпкано. [mood_feelings_hurt.gif]
Чудно ми е как превземаме земята и всяко възможно кътче и говорим за равновесие в природата,но за нас хората равновесие няма и даже сега слушах колко много нарастваме по брой по цялата планета и как унищожаваме почти всичко по пътя си и по този начин предизвикваме катаклизми които нас ще ни унищожат. [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот yani_kn5 » Сря Юни 24, 2009 9:56 pm

Така направиха с кварталното куче.Моето също.
yani_kn5
Животинче с въпрос

Мнениеот little_didi4 » Чет Юни 25, 2009 12:14 am

днес видях че арчи започна да си играе с едно черно квадрадче,което всъщност е отрова за хлебарки.предполагам че може да се отрови така и утре трябва да махна всичките.
little_didi4
В пасажа

Мнениеот Nadivtov » Съб Юни 27, 2009 10:27 am

аз мога да попълня още нещо
eli i maxi написа:До тук:

София-Студентски град

София-Дървеница

София-Лозенец

София-Центъра

София-Малинова долина

Пазарджик-Индустриалната зона
http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=26177

Варна-Морската градина
http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=26219
За съжаление всеки ден се увеличава броя на градовете в който има разпръсната отрова!

Димитровград - парк "Марица" :ac:
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот Джулиано » Чет Юли 09, 2009 7:53 pm

+ Троян - ж.к. "Лъгът", но съм чувал и в останалите квартали да има. Моето куче умря от тази отрова, която е била толкова силна, че веднага след поглъщането й я е повърнало и веднага след повръщането го заведохме на ветеринар, който му би много инжекции и му вливаше някакви разтвори. Нищо от това не помогна и за няколко часа си отиде в адски мъки, а преди това пръщеше от здраве... Скапана държава!
Джулиано
Животинче с въпрос

Мнениеот PoLeNcEtO » Чет Юли 09, 2009 10:30 pm

Аз съм от Русе.Там също в парка има отрова има и карти залепени по дърветата къде има отрова и снимка на умряло куче което е изплюло кръв и пише нещо от тоя сорт:"Това се случи с моето куче внимавайте с вашето"! icon_bawling icon_bawling icon_bawling icon_dontknow icon_bawling
Аватар
PoLeNcEtO
В ятото

Назад към Общ форум