Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Мaдaгaскaрски хлебaрки?

Мaдaгaскaрски хлебaрки?

Мнениеот grenlould » Съб Окт 11, 2014 5:55 pm

Здравейте колеги, четох достa за въпросните хлебарки и реших до 2,3 седмици да си взема 6 броя. 3 мъжки и 3 женски. До колкото разбрах, отглеждането им, не е трудно. Четох в тази тема за тях: viewtopic.php?f=278&t=20535 ,но някой работи не ми станaха много ясни. Ще изброя въпросите ми, за да е по-разбираемо:
1. Според разбраното, постоянно трябва да имa в терариума храна и да се постaвя в плитък съд, като капачка на пример, предполагам, че става?
2. Не разбрах, как да им се осигуря вода, чрез поилка. Вата в поилката, но на каква дълбочина да е поилката и каква вата точно?
3. Как става развъждането и как да разбера, че женска хлебарка е бременна и след като е бременна, трябва ли да е отделям или не? И след като роди, трябва ли да се отделя в друг съд и ако е да, за колко време?
4. Материалите за терариума ще са: аквариум и на дъното стърготини, а в ъгъла 2 реда примерно кора от яйца за да се крият, съд за храна и поилка и друго трябва ли?
5. Хапят ли, понеже гледам, че са съскащи?
Също ако може, да ме насочите от къде мога да си закупя, защото за сега само при Велко съм намерил.
За сега е това, ако имам и други въпроси ще задавам. Извинете ме за тия въпроси, но до сега не съм се занимавал с такъв вид животни и те първа ще пробвам. Ще ги гледам както за домашни любимци, така и за храна. Благодаря предварително. :az:
Аватар
grenlould
Животинче с въпрос

Re: Мaдaгaскaрски хлебaрки?

Мнениеот zoomaniak » Съб Ное 01, 2014 4:55 pm

Справи ли се със задачата :ab:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Назад към Общ форум