Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

My new pet CROC :)

Re: My new pet CROC :)

Мнениеот hyla » Сря Сеп 10, 2008 11:04 pm

В Природо-научния музей има доста агресивен, макар и не чак толкова голям нилски.
:ajaweki:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот vikito40491 » Чет Сеп 11, 2008 12:23 pm

Перфктно! :ajaweki: Айде уредихме кроко. Ако не го дават, ще намерим някой с нилски крокодил :ad: Сюи май беше черен лабрадор... Ама и друго куче ще свърши работа! :ajaweki:
You're watching your dog chase its tail and think that dogs are easily amused, right then you turn around look at the time and realise you just watched your dog chase its tail for 10 min...
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот COLUBER » Пет Сеп 12, 2008 8:46 pm

Суи беше стафордшир бултериер. Не знам какво куче ще я замести, може би някой по-тъмен тигрив боксер. :ag: И много се съмнявам, че ще ни дадът крокодила от музея :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот vikito40491 » Пет Сеп 12, 2008 8:52 pm

Е, има ли в този форум компютърни специалисти??? Възможно ли е да се увеличи размера на кроко? Или пък може да помолим ония хора от стара загора, които имат нилски крокодил! :ay:
You're watching your dog chase its tail and think that dogs are easily amused, right then you turn around look at the time and realise you just watched your dog chase its tail for 10 min...
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот COLUBER » Пет Сеп 12, 2008 11:16 pm

Компютърни специалисти има, ма не е това идеята.
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ZaZiUiLo2 » Съб Сеп 13, 2008 10:05 am

За боксера не се притеснявай :ap: ...
Съни :ba:
Аватар
ZaZiUiLo2
В пасажа

Мнениеот bubetodve » Пет Окт 03, 2008 8:00 pm

Защо не пуснеш нови снимчици на Кроко?
Аватар
bubetodve
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Съб Окт 04, 2008 1:46 pm

Ще пусна до една седмица надявам се в новия му аквариум :ab:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот Nadq&Karma » Сря Окт 08, 2008 11:55 am

COLUBER написа:Суи беше стафордшир бултериер. Не знам какво куче ще я замести, може би някой по-тъмен тигрив боксер. :ag: И много се съмнявам, че ще ни дадът крокодила от музея :ag:

Стафордшир териер не става ли, че Стафордширско Були малко трудно ще си намерите в БГ. :ag: :ag: :ag:
Изображение
Представете си само каква тишина щеше да настане,
ако хората говореха само това, което знаят.
Nadq&Karma
В ятото

Мнениеот snuffed » Сря Окт 08, 2008 12:15 pm

Клипове с насилие (дори между животни) не трябва да се толерират !!!
snuffed

Мнениеот COLUBER » Вто Окт 21, 2008 1:35 pm

Пфуу най сетне е ПОЧТИ готов, само остава да измисля някакъв алуминиев капак с лампа да огрява всичко вътре, още няколко растенийца и фон за озад, че не си харесвам пердето. :ag: Бтв ако някой знае от къде мога да си купя или поръчам фон да казва! По зоомагазините ми казаха, че фоновете са до 60см високи и няма по-големи, а на мен ми трябва 70см :ac: мога да си принтирам някъде нещо голямо като плакат, но пък нямам такава голяма снимка която да не е размазана. Нито една от мошамите в мр. Бриколаж не са с подходяща картинка и вече не знам какво да правя icon_bawling не щъ да си гледам пердето през аквариума дразни ме! icon_bawling icon_bawling
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот kitana » Вто Окт 21, 2008 1:47 pm

Наде,добре се е получило! :ay:
Само да намериш заместител на това пластмасово столче.Може да направиш такова от дърво-с малко въпображение и ще се получи съвсем като част от "пейзажа".
Рибките са много красиви.Кроко няма ли да ги хапне за някой обяд? :ap:
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Мнениеот COLUBER » Вто Окт 21, 2008 6:06 pm

Да бе и мен малко ме дразни столчето, но за сега няма какво друго да сложа да е достатъчно леко и стабилно да държи камъните. А рибките са предвидени не за обяд ами за среднощна закуска, тъй като кроко е по-активен през нощта. icon_smiwle Само много се дразня, че още се плаши от мен и не иска да се пече на острова :ac: така не мога и УВ лампа да му сложа и дано калциите на прах са му достатъчни. Не знам какво да направя за да го накарам да излиза да се пече. icon_dontknow
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Вто Окт 21, 2008 6:53 pm

Вземи калций с Д3 за сега... аз давам такива на вараните и съм много доволен :ad:
Много добър е станал терариума, поздравления :bi: :bi: :bi:
Потърси някакви рибки които са от ареала на кайманчо, но същевременно да са достатъчно ефтини да се подменят като са изядени :ap: Ще се получи ефектно :ap:
Но никой не знаеше какво прави Ставри, че тайно в избата си гледа динозаври :)
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот zoomaniak » Вто Окт 21, 2008 6:54 pm

Респект
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот COLUBER » Вто Окт 21, 2008 9:13 pm

10х хора много се радвам, че ви харесва :sunny:

Калцийте не знам дали са с Д3..би трябвало всички калций за влечуги да са, то това им е идеята май hsuh

ViCToRy ; написа:Потърси някакви рибки които са от ареала на кайманчо, но същевременно да са достатъчно ефтини да се подменят като са изядени :ap: Ще се получи ефектно :ap:
Много добра идея, само дето аз почти нищо не разбирам от риби :ah: четвъртака почвам работа в зоопарка баш в аквариума + влечуги и земноводни, та се надявам от там да ми кажат коя риба от каде идва :ag: и евентуално да си зема от там ако е възможно :ab:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Вто Окт 21, 2008 9:31 pm

Доколкото знам не всички са с Д3. Идеята им е да снабдяват организма на животното с калций .
Предполагам знаеш как се образува витамин Д3 и за какво е нужен?
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот bu6i » Сря Окт 22, 2008 1:09 am

ViCToRy ; написа:Потърси някакви рибки които са от ареала на кайманчо, но същевременно да са достатъчно ефтини да се подменят като са изядени :ap: Ще се получи ефектно :ap:

:ag: :ag: :ag: БИТКАААААААААААААААА :ag: smiley24 ама и да снимаш "ефекта" :ag:
Гот е GOLUBER,ама тва столче...малко нааква пейзажа :ag: ...не може ли да лепнеш стъкло....отдолу с стъклени подпори за някоя от стените и отгоре да хакнеш камънака...няма да дразни токлова :ad:
bu6i
Пчела майка

Мнениеот bu6i » Сря Окт 22, 2008 1:39 am

А за постерите ....за задната стена.....щом искаш да принтваш, а нямаш достатъчно голяма снимка ...кво ти пречи да вземеш някой поне 5 пикселов апарат и да се намъкнеш в някой магазин за рибета с гъста растителност и да си я щракнеш ...а и други неща можеш да си нащракаш и като ги минеш на шопа и готово...даже и да се размаже тук таме от стълкото и водата ,нали през вода ще се гледа ...така или иначе ще се маже по малко
bu6i
Пчела майка

Мнениеот jiff » Сря Окт 22, 2008 9:57 am

ако си харесаш някоя снимка от тропическия аквариум в Париж от

мога да ти я дам голяма, с 8MP е снимана [3245.gif] [245555.gif]
"Не само търговците продават. Всеки от нас го прави. Каквото и да работите, вие -- най-малкото -- продавате себе си. В най-добрият смисъл. Продавате своите знания, умения и време -- срещу съответното възнаграждение."
Аватар
jiff
В ятото

Мнениеот COLUBER » Сря Окт 22, 2008 10:30 am

Да бе знам за какво е Д3, ще проверя дали моите калций го имат :ab:

bu6i написа:Гот е COLUBER,ама тва столче...малко нааква пейзажа :ag: ...не може ли да лепнеш стъкло....отдолу с стъклени подпори за някоя от стените и отгоре да хакнеш камънака...няма да дразни токлова :ad:
Не знам какво стъкло ще държи 3 камъка, не ми се ще много да рискувам да го счупя. А и с каквото и да хвана камъните отгоре едва ли ще изглежда много по-естетическо. :ag: Друга идея имам, но не знам колко време ще отнеме да се осъществи щот не знам как точно се прави. :ap:

Джифф май само тая снимка ми хвана очото

Изображение

Изглежда готино и зелено, ма тея 8 нещо си могат ли да се разпънат на 120х70 без да се размазва много? Ако да - направо пращай icon_smiwle
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот denica » Сря Окт 22, 2008 2:39 pm

Купи си бой за стъкло и хвани някой познат да ти нарисува една мини джунгла!
Аватар
denica
В стадото

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Окт 22, 2008 4:33 pm

COLUBER написа:Да бе знам за какво е Д3, ще проверя дали моите калций го имат :ab:

Какви са по точно ? Тетра, JBL, ZooMed ...? Виж този линк - има доста информация за синтезирането на витамин Д3 - http://www.uvguide.co.uk/vitdpathway.htm :ad:
За видовете като каймана е много важно да получават всички необходими витамини и минерали за да се избегнат разни костни изкривявания, рахити, недостатъчности и вякакви такива гадости :bu: :ad:
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Окт 22, 2008 5:42 pm

Micro Calcium и Terra Vit на JBL smilie8 + няква УВ лампа, под която той не се пече така че няма ефект..
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот snuffed » Сря Окт 22, 2008 5:47 pm

Хора като дистигнат максималните си размери къде смятате да ги гледате . Или може би имате огромни , добре подсигурени басейнии ???
snuffed

Мнениеот COLUBER » Сря Окт 22, 2008 5:53 pm

Ох ма защо всеки тва пита! Прочетете темата и ще разберете! Да, имам огромен, добре подсигурен басейн! :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Окт 22, 2008 6:41 pm

Щом има УВ , калций и витамини значи е ок :ay: А УВ лъчите проникват и във водата, не се притеснявай :ad: Каква е лампата по точно? Сори ако ставам досаден smilie8
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Окт 22, 2008 8:18 pm

Не ставаш много досаден все още (ебаам се) :ag: лампата е Repti Glo на Exo Terra, освен да я сложа над hiding place-а му да му грее муцуната щот само тя се показва над водата. Ама не знам колко ще има ефект като му грее само носа.
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот bu6i » Сря Окт 22, 2008 9:28 pm

Не знам какво стъкло ще държи 3 камъка, не ми се ще много да рискувам да го счупя. А и с каквото и да хвана камъните отгоре едва ли ще изглежда много по-естетическо. :ag: Друга идея имам, но не знам колко време ще отнеме да се осъществи щот не знам как точно се прави. :ap:

Джифф май само тая снимка ми хвана очот0

Изглежда готино и зелено, ма тея 8 нещо си могат ли да се разпънат на 120х70 без да се размазва много? Ако да - направо пращай icon_smiwle

Не ми схвана идеята :ag: ама карай....10мм стъкло трудно ще го строшиш smiley24 .... а щом е стъкло нали е прозрачно.... и като декорираш около подпорите нищо няма да се вижда...камъните ще са в въздуха все едно :ag: ....пробвах го за едни костенурки....получи се ...ама на тях стъклото беше 4мм.....ства лесно и бързо.....а снимката щом е 8MP можеш и на билборд да си я разпънеш :ag: smiley24
bu6i
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Окт 22, 2008 9:48 pm

COLUBER написа:Не ставаш много досаден все още (ебаам се) :ag: лампата е Repti Glo на Exo Terra, освен да я сложа над hiding place-а му да му грее муцуната щот само тя се показва над водата. Ама не знам колко ще има ефект като му грее само носа.

Дори и кайманчо да е потопен УВто пак го облъчва... Ако можеш сложи лампата така че да е едновременно и над водата и над сушата - да има възможност и на сухо да се пече все пак...
Инече не се притеснявай че се е барикадирал - все пак от 1 ден е в това жилище , трябва му време да свикне :ad: Хапва ли ?
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Чет Окт 23, 2008 12:27 am

Добре де 10 санта стъкло може и да издържи. Ще гледам да го пробвам като намеря време, обещавам! :ab:

Лампата ще я сложа, даже още сега като напиша поста. :ap: Хапва та се къса амааааа му оставям храна на островчето защото яде само през нощта, когато не вижда никой и е тъмно :ac: от мен е ял само 3 пъти откакто го имам :ajaaski: и почва да ме дразни тоя негов страх. Като чета по другите форуми за нилските крокодили на хората колко са забавни и комуникативни почвам да съжалявам, че не си взех и аз нилски [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Чет Окт 23, 2008 1:46 pm

Не се занимаваш достатъчно с социализацията му ... Трябва по често да го взимаш и пипаш, да рабере че не си заплаха - предполагам ги знаеш тия неща :ab:
Вараните и те в началото бяха така, но за няколко седмици посвикнаха с присъствието ми :ab: Женската даже взима храна от ръка/пинсета :bp:
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Чет Окт 23, 2008 6:41 pm

Еми не е много лесно да го хваща човек. Винаги се опитвапо всякакъв начин да хапе :ac:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Чет Окт 23, 2008 7:00 pm

Слагаш най дебелите ръкавици които можеш да намериш и ... търпиш tongue Като те ухапе няколко пъти и разбере че няма ефект ще спре и ще се отпусне :ad:
Внимавай обаче с избора на ръкавиците , че като нищо ще отнесеш няколко зъба и през тях, ако не са достатъчно здрави tongue :ad: Така мъжкия ми варан съдра едни ръкавици (и пръсна ми отдолу) , въпреки че бях убеден че няма да успее :ah: И те са въоръжени с доста страховити зъбки, може би не колкото кайманите ама...
http://www.skullsunlimited.com/graphics/tq-213-lg.jpg
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Чет Окт 23, 2008 11:52 pm

Мдааа хапала ме е игуана, знам че при вараните е подобно, но по-страшно :ag: тяхните зъбки разкъсват, докато зъбките на каймана само перфорират ако имаш късмет да не разтресе глава за да откъсне. :bu: icon_crazy Когато боравя с кроко вече слагам ена ръкавица, а с другата ръка държа кепчето в което е той. Като порасне повече обаче никакви ръкавици няма да вършат работа. :ac: Много се кефя на твойте варанчета защото ем са хищни ем се опитомяват. А това ще ти станат любимите любимци ще видиш. :ba: Утре (петък) ще храним водните варани в зоо-то, :bp: за които ми казаха че били много кротки - те са големи пораснали :ab: ще видим дали и с мен ще са кротки :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Пет Окт 24, 2008 12:26 am

Дам, виждал съм ги техните как ги хранят - гледача отива, почуква по стъклото и те идват поклащайки се в очакване на кльопачка :ag:
За зъбите това е вярно - тези на вараните разрязват - подобно на акулите AvatarSmileyFencing А най-гадни и дълги са зъбите на крокодиловия варан , според това което съм чел - те и тиранозавър рекс са единствените известни влечуги с заключващи се един в друг зъби [wo1rry.gif]
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот vikito40491 » Пет Яну 16, 2009 10:29 pm

Колубер, няма ли скоро да ни зарадваш с нови снимки? :bi:
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот COLUBER » Съб Яну 17, 2009 7:34 pm

Вече тежи колкото два шоколада и малко :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Съб Яну 17, 2009 7:36 pm

Сладур :ba: :bi: ...С намордник :ap: :ajaweki: :ajaweki: :ajaweki:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот bubetodve » Съб Яну 17, 2009 7:40 pm

Красавец! :ba: :sunny:
Аватар
bubetodve
В глутницата

Мнениеот AdincetO » Съб Яну 17, 2009 8:25 pm

Йеййй! Сладур!
AdincetO
В пасажа

Мнениеот COLUBER » Съб Яну 17, 2009 10:10 pm

:sunny:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот bu6i » Съб Яну 17, 2009 10:31 pm

Бахти кефския крокодил :sunny: .....супер си е.....аве COLUBER,много ли хапе ,че си му вързала муцунката.....и боли ли :ab: ....ама сериозно те питам ,щото като го гледам ква е запетайка....и си мисля ,че ще хапе, ще хапе ....ама колко да хапе :ag: :ag: :ag:
bu6i
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Съб Яну 17, 2009 10:44 pm

Хахахахахаха запетайка :ajaweki: много малките крокодили хапят леко и не пробиват кожата. Този ме е хапал най-в началото като го взех, но вече не му позволявам. Непрекъснато иска да хапе! Стана по-дебел и по-силен имам чувството и се научи като захапе нещо и да си разтърсва главата наляво и дясно. Като ме хапеше преди ми пускаше кръв само. Сега съм убедена, че може да откъсне и кожа и месо и квот си иска! Затова не мога да си позволя грешката да ме ухапе :ajaweki: и съм мн внимателна въпреки, че е малък.
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Съб Яну 17, 2009 11:01 pm

Вижте само разликата!
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот Lil_gangsta » Нед Яну 18, 2009 11:11 am

Много е сладък да ти е жив и здрав!!!
Lil_gangsta
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Нед Яну 18, 2009 11:37 am

Мерси icon_smiwle
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Нед Яну 18, 2009 11:51 am

Много готин е станал, браво! :bi: Възмъжал е :ag: Явно добре го гледаш :bs:
Колко е голям точно, мерила ли си го? Големият варан е станал 90см , колко тежи не съм го мерил но трябва да е около 1 кило :ag: Да видим на кой е по голям [wo1rry.gif]
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Нед Яну 18, 2009 10:29 pm

Са ще си ги мерим ли :ag: 220 грама е и около 37 см :ab: ти биеш от сякъде..за сега! Като пораснат моя ще е по-голям tongue :ajaweki:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот vikito40491 » Чет Яну 22, 2009 4:49 pm

Хаааа колко е готин! :ajatki: :ba: Определено има разлика :ad: Преди е бил по-скоро гущерче :ba: [wo1rry.gif]
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот hyla » Пет Яну 23, 2009 10:22 pm

:ai: Йее сега ме кефи повече. Вече си мяза :ajatki:
Хубавец :ag:
Искам да го цункам по завързаната муцунка :ajaweki: :ajaweki: :ap:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Пет Яну 23, 2009 11:03 pm

hyla написа:Искам да го цункам по завързаната муцунка :ajaweki: :ajaweki: :ap:

xAXAxaXAxAXAxaXAxaXA може да се уреди! :aja5tki: :aja5tki: :ag:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот avrora_22 » Чет Мар 05, 2009 5:46 pm

малееее та тои е страхотен :ay: представям си какъв кеф изпитваш като се занимаваш с него.сладко сладко сладко бебеееее
да ти е живо и здраво
avrora_22
В ятото

Мнениеот COLUBER » Чет Мар 05, 2009 7:43 pm

Тея дни направи една година откакто е при мен и все още го е страх и не иска да се качва на острова да се пече :ac: излизал е само 2-3 пъти за малко лятото на слънце докато беше навън, но никога на острова си в аквариума. Аз вече махнах и лампата и се отказах. Не знам защо е такова шубе. Гледала съм много клипчета на хора, които имат вкъщи крокодили и каймани и никой не го е базе толкова, че да не може да излезе да се пече под лампата. icon_crazy icon_dontknow
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот bubetodve » Чет Мар 05, 2009 7:50 pm

Е, той може да се пече, но когато не си около него?
Аватар
bubetodve
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Чет Мар 05, 2009 8:57 pm

bubetodve написа:Е, той може да се пече, но когато не си около него?

Ми не, слагала съм камера да го зяпам какво прави когато не съм вкъщи, но никога не излиза. hsuh
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Чет Мар 05, 2009 10:27 pm

Сигурна ли си че му е удобно да излиза на сушата? Пробвай да сложиш някаква стабилно закрепена рампа по която да се качва smilie8 Не махай лампата за препичане, колко градуса беше под нея? може би като попорасне ще почне да се пече, все пак на този размер все още е уязвим за всякакви хищници , а на сушата е доста по трудно да избяга :ad:
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Чет Мар 05, 2009 10:39 pm

Удобно му е да се качва на сушата, достатъчно стабилна е а и нощем го чувам като се качва и яде от там :ag: температурата под лампата си беше необходимите 30тина градуса. Само избягването от хищници (каквито според мен не е виждал до сега) ми се струва логично. smilie8
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Чет Мар 05, 2009 10:57 pm

Наистина е най логично да е това :ab: Щом яде значи е добре :ag:
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Юни 24, 2009 10:24 am

icon_smiwle

Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Сря Юни 24, 2009 10:46 am

:ajatki: Гущер сладък :ap:
:ax:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот archy » Пет Юли 31, 2009 5:13 pm

снимки
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот iv24 » Пет Юли 31, 2009 5:20 pm

Много е сладък миличкия и какви големи очички има чудесен е! :ab:
Аватар
iv24
В пасажа

Мнениеот hammy96 » Пет Юли 31, 2009 7:21 pm

Много ми е интересно,защо всички крокодили стоят с отворена уста.Дори имам и снимки на крокодили така и видео.Ей така си стоят с отворена уста :ajaweki: Явно ловят мухи [r026.gif] icon_dontknow
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот iv24 » Съб Авг 01, 2009 10:34 am

Милото с вързана муцунка искам да го цукна! :ba: :ba: в зоопарка не са толкова хувави като твоя!
Аватар
iv24
В пасажа

Мнениеот COLUBER » Съб Авг 01, 2009 4:03 pm

Хахаха 10х iv24 :ag:

hammy96 написа:Много ми е интересно,защо всички крокодили стоят с отворена уста.Дори имам и снимки на крокодили така и видео.Ей така си стоят с отворена уста :ajaweki: Явно ловят мухи [r026.gif] icon_dontknow

Седи така щот знае, че ще го снимам :ap: или го е шубе и се опитва да ме плаши..
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот Svogeboys » Нед Ное 01, 2009 10:46 pm

Вече трябва да е доста порастнал ,бих се зарадвал на някоя нова снимчица
Селянията не се определя от местожителството или месторождението ,а от манталитета !
Svogeboys
В ятото

Мнениеот COLUBER » Сря Дек 02, 2009 11:38 am

Svogeboys написа:Вече трябва да е доста порастнал ,бих се зарадвал на някоя нова снимчица

Вече е цяло половин кило:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот Svogeboys » Сря Дек 02, 2009 1:22 pm

Голям красавец е.Жалко ,че нямам финансовата възможност в тая криза да си взема и аз един егати....
Селянията не се определя от местожителството или месторождението ,а от манталитета !
Svogeboys
В ятото

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Дек 02, 2009 3:07 pm

Хубавец :ab: На снимките изглежда по голям :ap:
Обаче е много тъмен на цвят, не прилича на другите очилати каймани, които съм виждал [smile3537.gif]
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Дек 02, 2009 11:30 pm

Абеее да ти кажа не мога и аз да го осмисля как става ама си сменя цвета :ac: не знам според настроението му ли е или какво, но докато спи е такъв един светъл, шарен. Като го извадя да го меря и тн и става черен като на снимката. Игуаната ми така си сменяше цвета. Ще сложа (не знам кога) друга снимка от в аквариума на която се вижда, че е шарен. Не съм я сложила защото е малко размазана, а и има ограничение на 3 снимки за пост icon_crazy
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот pavlov » Пет Мар 21, 2014 4:03 pm

Taя тема защо така е замряла? Какво се случва с динозавъра?
pavlov
Животинче с въпрос

Мнениеот klarona » Пон Май 26, 2014 2:07 pm

И аз викам малко да я съживим ?
Аватар
klarona
Животинче с въпрос

Мнениеот pavlov » Чет Юли 24, 2014 7:09 am

klarona написа:И аз викам малко да я съживим ?

И ти викаш, ама няма кой да чуе :ag:
pavlov
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Чет Юли 24, 2014 8:45 am

Мисля, че не е при нея кроксито - тя посещава форума и знае за темата.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот pavlov » Чет Юли 24, 2014 2:27 pm

zoomaniak написа:Мисля, че не е при нея кроксито - тя посещава форума и знае за темата.

E то остава да не знае за темата, при положение, че тя я е пуснала :ag:

Иначе кофти, че са се разделили с динозавъра...
Добре ще е да сподели по какви причини, за да отрезви ентусиастите и да не правят необмислени покупки на влечуги, за които няма да могат да се грижат след 4-5 години.
pavlov
Животинче с въпрос

Предишна

Назад към Общ форум