Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Софияленд - Тропична зала

Софияленд - Тропична зала

Мнениеот zoomaniak » Вто Юли 19, 2005 10:20 pm

http://zoomania.org/gallery/view_album. ... e=album267

Уникална по своята същност изложба, поставила си за цел не само да покаже на посетителите огромно разнообразие от тропични животински видове, но и да ги накара да се почувстват заобиколени от истинска тропична гора. Залите са декорирани с естествени и изкуствени растения, висящи лиани и орхидеи. На запис звучат звуци от истинската джунгла. Тропичната Зала в София Ленд е една от основните атракции в парка – отворена всеки ден за посещение и любимо място на деца и пораснали. Като видово разнообразие това е най-голямата частна колекция в България. Представени са повече от 40 тропични вида – паяци птицеяди, скорпиони, гигантски стоножки, африкански усойници, варани, игуани, крокодили и много други. Видовете са събрани от 5 континента, а терариумите в които живеят максимално се доближават до естествения им биотоп. Доведете децата! Тази изложба е предимно за тях. Осигурили сме интересна информация и любопитни факти, има и голям кът с животни за игра – персийски котки, декоративни порчета и зайци, морски свинчета. Можете да си направите снимки за спомен, можете да пипнете или нахраните част от животните! Заповядайте! Работно време всеки ден от 10 до 20 часа
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Беатриче » Чет Ное 10, 2005 10:22 am

Много ми харесаха снимките. 100% скоро ще мина да разгледам лично. Ходила съм веднъж, но нали ходя като "кон с капаци " :lol:
а тези сладурски пръстчета са на геконче нали
Изображение
много ми харесват тези същества :)
Изображение
Беатриче
Животинче с въпрос

Re: Софияленд - Тропична зала

Мнениеот Aquila » Чет Ное 10, 2005 7:29 pm

Този фотограф за пръв път ли снима животни?
Аватар
Aquila
В глутницата

Мнениеот onion » Чет Ное 10, 2005 9:34 pm

Беатриче написа:Много ми харесаха снимките.100% скоро ще мина да разгледам лично.Ходила съм веднъж, но нали ходя като "кон с капаци " :lol:
а тези сладурски пръстчета са на геконче нали [/img]http://zoomania.org/gallery/view_photo.php?set_albumName=album267&id=acw[img]
много ми харесват тези същества :) [/img]http://blastbeat.sugoihp.com/BG_Picture/GekonBezOpa_predi.jpg

мда , геконченценценцета са , ама Токита , ако знаеш кви яки челюсти имат и колко яко хапят хич няма да са ти толкова симпатични :)
Изображение

Elaphe guttata 0.0.1 ; Eublepharis macularius 1.1.0 ; Brachypelma albopilosum 0.1.0 ; Nhandu coloratovillosus
Аватар
onion
В ятото

Мнениеот hyla » Пон Дек 05, 2005 5:20 pm

Ей за тва си заслужава да посетих Sofialand :wink:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Назад към Общ форум