Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Терариум за Варан

Терариум за Варан

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Юни 24, 2009 11:25 am

Нали тази тема е за всеки който иска да си представи терариума?
Ето какво скалъпих вчера за мъжкия варан. Всички матряли ми излезнаха безплатни, освен стъклата, фасунките и такива дреболий :ap: Размерите са 2,10 височина , 1м дължина и около 70см широчина.. Платформата за горния етаж е 40 на 100см . Лампите са по 100 вата , но при първа възможност ще ги сменя с по силни :ab: Тия дъски съм ги сложил в последния момент за да може гадината се катери и да използва поне от малко малко площа на стените :ab: Щях да сложа още , ама ми свърши силикона в последния момент :ab: Направата ми отне точно един ден и тази сутрин пуснах хайвана вътре :bs:
Не е нещо кой знае колко красиво или впечатляващо, но като се имат предвид средствата и времето за които е направен не може да се иска повече :ab:

DSC04404.JPG
Но никой не знаеше какво прави Ставри, че тайно в избата си гледа динозаври :)
ViCToRy ;
В глутницата

Re: Терариум за Варан

Мнениеот COLUBER » Сря Юни 24, 2009 1:40 pm

Това гардероб ли е? hsuh
А иначе браво, много интересно си го измислил :bs: клоните много ме кефят. Какво стана със женската варанка?
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Юни 24, 2009 1:53 pm

Не е гардероб, макар че доста прилича :ap: Един познат правил разчистване и щял ги изхвърля тия плоскости... Като ми ги показа ведната им измислих приложение :ab:
Женската варанка почина :ac: Много неприятна случка и изцяло по моя вина... След някоя друга година, като заякне тоя младеж ще му търся нова жена...
Инече дърветата и мен ме кефят, от както е направена снимката сложих още 2 клона :ap:
ViCToRy ;
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Юни 24, 2009 4:34 pm

Еиии братле, съжалявам за варанката [mood_feelings_hurt.gif] случват се и такива неща... но така ставаме по-внимателни де..
А мъжкия колко порасна че ми е любопитно? smilie8 Още повече ме запали да си взема и аз варан :ajaaski: и имаш ли още снимки :ab:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот ViCToRy ; » Сря Юни 24, 2009 4:53 pm

Да го премеря е почти мисия невъзможна, но е над 90см... Тежи точно едно кило ,но не е ял като хората от известно време и сега като го натъпча и се нормализира ще стане поне кило и 200 :ap:
ViCToRy ;
В глутницата

Назад към Общ форум