Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Джербили- какво се случва......?

Джербили- какво се случва......?

Мнениеот elitza_u » Чет Яну 19, 2012 2:09 pm

Привет ,ужким имам някъкав опит с гризачите -гледах хамстери две години ,а от седмица 2 женски джербила......Сложила съм ги в къщата от хаместерите...пласмасова -отгоре с решетка,имат си поилка,дървена къщичка с покривче с вратички и прозорчета с пластмасови капаци-където обичат да стоят но копаят дупки в пода ,имат си и кокосови орехи,метално колело-което не ползват,паничка с вкуснотий-освен специалната храна за гризачи ,която закупих от зоомагазина им предлагам,орехче,сурово бадемче,сурова семка,морковче,зеле и маруля.......Прави ми впечетлени ,че не искат да ядат нищо,и не пият вода....единственото което правят е да гризат ролки от тоалетна хартия,пластмасовите прозорци на къщичката и самата къщичка.Едната също се занимава да дере по пода на клетката с явна цел да направи дупка и да избяга..... Притеснявам се ,че не искат да хапват и пият вода иначе изглеждат видимо здрави......какво да мисля за тези разбойнички,бъркам ли някъде ?
elitza_u
Животинче с въпрос

Re: Джербили- какво се случва......?

Мнениеот little cub : ) » Чет Яну 19, 2012 5:14 pm

Няма проблем ровенето може да го спреш като кум къщичката прикрепиш тунел :ab: така е и в природата :ab: аз лично така спрях моята женска да рови вода пият просто сигурно пият вечер :ab: и моля те направи снимки де я видя нагледно :ab:
Винаги на върха или во веки на дъното!
Аватар
little cub : )
В ятото

Назад към Джербил