Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Ухапа ме джербил, да се притеснявам ли?

Ухапа ме джербил, да се притеснявам ли?

Мнениеот nuti_666 » Чет Дек 18, 2008 12:30 am

Преди няколко дни ме ухапи единият от джербилите ми,да знам че това е рядкост при тях, но явно съм късметлийка и та както и да е сега се питам дали трябва да се притеснявам за здравето си, както и вас би питам. Макар, че изглежда здрав и силен, все пак исках да се консултирам с някого поневе не понасям болниците особено българските,знаете за какво става въпрос, наистина ще съм щастлива ако ми отговорите по-бързо и забравих да отбележа, че до момента не намирам никакви симптоми, осжен че ми е напрегнато и нервно, но не мога да разбера дали е от това или от факта че съм в сесия. Наистина ще съм щастлива ако получа незабавно отговор и то точен и ясен. Благодаря Ви :ab:
nuti_666
Животинче с въпрос

Re: Моля за съвет

Мнениеот zoomaniak » Чет Дек 18, 2008 12:45 am

Днес е ден за интересни теми.

Нека уважително да Ви кажа и успокоя в моята и вашата умора, че няма нищо страшно. Спете спокойно и сутрин проветрявайте стаята си... :ag:
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот mimmy » Пет Апр 24, 2009 7:34 pm

:ag: :ag: :ag:
Няма место за паника това не са ти пъхове от мазето или някое улично куче :ag: :ag:
Моите изродчета колко са ме хапали хапали - жива и здрава съм-хич нищо ми няма- е малко белези по ръцете,но...рисковете на хобито :ag: :ag:
Ама Зоо опасен - в тоз късен час отговорил 15 мин след поста. Зоо ти не спиш ли :ag: :ag: ?
mimmy
В ятото

Мнениеот cartmen » Вто Май 19, 2009 10:01 am

Преди 1 ден мъжкия ми джербил умря :( така и неразбрах защо,но искам да ви питам веднага ли да потърся мъжкар за нея?
cartmen
Животинче с въпрос

Назад към Джербил