Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

С какво да си храня тарантулката

С какво да си храня тарантулката

Мнениеот vulkyrian » Сря Мар 28, 2012 3:14 pm

Здравейте днес си купих малка тарантулка чилийска роза 2-ра кожа но нещо не се храни .Знам че трябва да я храня с брашнени червеи и щурци но точно сега няма скакалци и щурци и сам и намерил божи кравички но не ги яде а и незнам дали трябва.Тарантулката ми е около 1 сантиметар.Моля кажете с какво друго да я храня като изключим брашнените червеи щурците и скакалците [mood_feelings_hurt.gif]
vulkyrian
Животинче с въпрос

Re: С какво да си храня тарантулката

Мнениеот Koset0 » Сря Мар 28, 2012 8:25 pm

Защо купуваш животно без да можеш да го гледаш? Ако разчиташ на скакалците и щурците по полето, паяка няма да живее. Малка е, трябва да и нарежеш бял/брашнен червей. Всичко, което и се дава трябва да е по-малко от коремчето и. Чел/а ли си нещо за тарантулите преди да я вземеш? Струваш ми се много НЕинформиран/а, което не е добре. Започвай да четеш. Плюс това, тарантулата не яде всеки ден, от големи буболечки се плаши. Моля те, информирай се, паячето няма чака много, и не експериментирай с божи кравички. :ai:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Re: С какво да си храня тарантулката

Мнениеот meri » Чет Мар 29, 2012 7:03 am

Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae