Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

My new Spider!!!!

My new Spider!!!!

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 10:35 pm

Ето го моя нов паяк, не му знам какъв вид е ако може помогнете ми !
Благодаря ви предварително , надявам се да ви хареса паячето е наистина готино и то много! Само където е доста бързо , ама се оправям... :bp:
jordanmilchev

Re: My new Spider!!!!

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 10:35 pm

:bp:
jordanmilchev

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 10:57 pm

Ето и малко видео :ad:
jordanmilchev

Мнениеот Sundi » Нед Юни 15, 2008 11:06 pm

БЪРЗ И МАЛЪК.А НЯМА ЛИ ДА ИЗБЯГА ОТ ТОВА В ДЕТ СИ ГО ОСТАВИЛ?
П.П МЪЖКИ И ЛИ ЖЕНСКИ ЛИ Е??АА ЯДЕ ЛИ ХОРА [smile3537.gif] :ajaweki: :ag: :ajaweki: [БЪЗЗЗЗЗЗИИКККК]
Sundi
В ятото

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 11:08 pm

Има капак , не е толкова малък... И е голяма душичка, като го хващах тръгна да пада от тавана и за да не падне на земята подложих ръка и той се хвана за ръката ми и докато го вкарам в един буркан не ме ухапа, ама прави опити да ме ухапе вече от 1 ден надига се там заплашително... :ag:
jordanmilchev

Мнениеот zoomaniak » Нед Юни 15, 2008 11:10 pm

Освободи го... [dontuu.gif]
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 11:12 pm

zoomaniak написа:Освободи го... [dontuu.gif]

Защо ? Има още много като него там? Па и си хапва мушички и 2 скакалеца до сега без проблем, поддържам му влажността и се чувства добре!
jordanmilchev

Мнениеот jordanmilchev » Нед Юни 15, 2008 11:15 pm

Ако видя,че не му харесва новия дом ще го върна....
:ag:
Но зоо споко ще се справя,голама си му е кутийката и всичко ще му е на ШЕСТ! :ad:
jordanmilchev

Мнениеот hyla » Нед Юни 15, 2008 11:28 pm

Ау че гадно ... тръпки ме побиват. Няма да влизам повече в тая тема.
По едно време си хранех скорпиончето с такива tongue така че по-добре го гледай и храни, отколкото да го ползваш за храна :ay:
Успех с гадинката.
Бегам от темата вече :am: :br:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Пон Юни 16, 2008 10:32 am

Това не е тропически паяк, не е нужно да му поддържаш висока влажност. Не се сещам какъв вид е в момента, но мисля че е от тези, които плетат големи паяжини => гледай го в голям терариум а не в малка кутиика. Трябва да има и растения или някви предмети където да си плете къщата :ab: ииии не го храни с мухи! Кофти храна са. Щурци, скакалци, еднодневки, гъсенички, пеперуди и тн са по-добра храна. Водичка също предполагам си му сложил в капачка или нещо? По принцип и аз съм ЗА да го пуснш, но ако го гледаш добре и на широко и го храниш както трябва ще си му бъде пак добре. Ае успех :ay:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hyla » Пон Юни 16, 2008 11:58 am

Ох бе тва не е ли кръстоносец. Така свит на нищо не ми приличаше, ама сега се сетих. Ако е кръстоносец е женски, те са такива едри и тлъсти. Мъжки съм виждала само веднъж, направо е миниатюрен на фона на женския
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Пон Юни 16, 2008 12:00 pm

Тъкмо изрових едни картинки с такива паячета и установих, че може би е кръстоносец наистина. Може би си права, аз не съм специалист. Мъжкият наистина е невзрачен smilie8
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот hyla » Пон Юни 16, 2008 12:05 pm

Ето ги любовниците

Изображение

На мъжкия никак не му е лесно да се добере до женската и да си свърши работата - едно грешно движение и е станал закуска :ay:

Лятото градината ми се пълни с такива и не смея да вляза да я чистя :bu: Милчев, мога ли да те поканя при спешен случай да ме отървеш от тях :ag: :ag:

А това са малките

Изображение

Като видя някое люпило и лошо ми става :ajaaski:
hyla
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Пон Юни 16, 2008 1:33 pm

Човеко и вие които правите така - давате лош пример на всички???
Сега 20 фенове ще скокнат да ловят паяци и колко ли пък познават те паяците...
Друг път запази "чувството" за себе си.
Има и защитени паяци???
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот jordanmilchev » Пон Юни 16, 2008 3:33 pm

hyla написа:Милчев, мога ли да те поканя при спешен случай да ме отървеш от тях :ag: :ag:
:ajaaski:

Да! С голямо удоволствие!

П.П. Зоо пак не си доволен бре? Нямаш ли ми доверие,че ще го гледам суперско? Ще се опитам максимално добре да се чувства! А ако го бях оставил бащами пръска с отрова и нямаше да е между живите!

coluber... Има си водичка , има и къде да се катери вече дори почна да плете една паижина.

Паяка не е от защитените! Да женска е, мъжкия не успях да го хвана ,беше прекалено бърз и успя да избяга...
jordanmilchev

Мнениеот zoomaniak » Пон Юни 16, 2008 3:39 pm

Брат - Човеко - май не ме разбра.

Представи си какви последици ще има за света на паяците ако аз - АЗ - пусна тема - СТАТИЯ и в сайта как да отгледаме паяка БГ паяка в дома.

Добре нека 1 да умре но нека 1000 да живеят?

Май не ме разбираш.

Едно време написах статия как да отглеждаме БГ таралежи у дома:

Можеш ли да направиш изводите си?

Това, че нещо си не е защитен вид трябва ли да те кара да спиш спокоент.

Огледай коментарите:

Коментари (11)add
razvajdam afrikanski mini taralej4eta : гост
prodavam mini taralej4eta i mnogo drugi ekzoti4ni domashni liubimci.gabrovo tel;0899871672
май 05, 2008
Време е за малки : гост
Здравейте, имам две момчета - таралежчета /единия е албинос/ и в момента мислят само за секс ;), накой ако има самотна дама може да им уредим нещо :D
Пишете на tagousheff@abv.bgТози е-мейл адрес е защитен от спам ботове, трябва ДжаваСкрипт поддръжка за да го видите
Весели празтици!!!
април 27, 2008
... : гост
снощи си пийнах .. и на път към вкъщи вижте какво хванах :)
http://store3.data.bg/vtoriqbrod/hedgehog/HPIM2104.JPG
един го бяха сгазили близо до моя блок :(
та гледам по нета с какво се хранят .. уцелил съм че обичат охлюви ... и паничка с мляко му оставих .. след 2-3 седмици ще го пусна някъде из гората далече от София :)
април 15, 2008
информация : гост
таралежат е едно много красиво животно.Но трябва и да се пазим за да не ни ободе.
април 08, 2008
vanq : гост
iskam dekorativno taralej4e,Moje li nqkoi da mi podari,molq vi!
blagodarq za vnimanieto!:)
февруари 18, 2008
търся си таралеж : гост
аз също си търся таралеж. някои ако има някаква информация моля да ми пише. мерси! e-mail: stereophonix@gmail.comТози е-мейл адрес е защитен от спам ботове, трябва ДжаваСкрипт поддръжка за да го видите
февруари 14, 2008
Здравей те и аз имам таралеж и то албинос.моят поки така се казва яде само храна на гранули за кучета.Давах му ябълки, но му излезна ранна на носът и го заведох на доктор тои каза, че имало много нитрати в плодовете и затова му е станало това.Откакто му давам гранули няма проблеми.Мога да кажа,че това е наи не капризното животно, а дори и през зимата не можеш да разбереш че имаш домашен любимец,защото спи зимен сън.
февруари 14, 2008
търсете по зоомагазините : гост
продават се африкански вид - на снимката ги виждате - не ловете диви???
ноември 09, 2007
И на мен ми се иска да си взема таралежче,но къде мога да си купя?Не искам да взимам някое дово.
ноември 09, 2007
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/46/11383_916.JPG
ноември 03, 2007
за таралежите : гост
ако искам да отгеждам таралеж като домашен любимец
как мога да си намеря?e-mail: mariko@abv.bgТози е-мейл адрес е защитен от спам ботове, трябва ДжаваСкрипт поддръжка за да го видите
юли 29, 2007
Напишете коментари
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот jordanmilchev » Пон Юни 16, 2008 3:43 pm

ОМФГ!
Изтриий темата МОЛЯ или не знам,....! Не искам всеки да тръгне да гледа паяка без да е имало причина както при мен "да го спаси от отравяне" Надявам се да ме разбереш зоо :bu: Не се бях сетил зоо !
jordanmilchev

Мнениеот zoomaniak » Пон Юни 16, 2008 3:46 pm

Моля ви,
обичам ви?
Мислете - много е важен примера, който даваме?
icon_bawling icon_bawling icon_bawling
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae