Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Айде показвайте ги ;)

Айде показвайте ги ;)

Мнениеот sasin » Съб Юни 28, 2008 2:20 am

Някой да накара Надето да качи снимка на нейната любимка :ag:
Направо ги представяйте и с имената им, че да няма излишни теми :ad:
офис без хартия е химера в болното въображение на консултантите по фирмено управление
sasin
Пчела майка

Re: Айде показвайте ги ;)

Мнениеот elidilidjova » Съб Юни 28, 2008 11:49 am

Да, ще е интересно да видим тарантулките. Очаквам с нетърпение снимки.
Мисля,следователно съществувам.
Аватар
elidilidjova
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Съб Юни 28, 2008 3:07 pm

Аз ще пусна снимка на моята малко по-късно в новия и терариум :ab:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Нед Юни 29, 2008 6:07 pm

:sunny: :ba: :ba: :ba:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Нед Юни 29, 2008 6:10 pm

Това тарантулинка ли е или тарантулинчо. Много е сладинко.
:bi: Моите дечица имат паническа фобия от паяци иначе....
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Нед Юни 29, 2008 6:10 pm

На последната снимка, новият субстрат ли е - ако е - стигна ли ти - да не те мислим icon_wavey
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот ZaZiUiLo2 » Нед Юни 29, 2008 6:44 pm

drebcho i glamcho написа:
:bi: Моите дечица имат паническа фобия от паяци иначе....

Според мен има няколко причини това да се получава
- Като малки са ги плашили с паяци например ,,паяка ще те изяде" или ,,ще дойде да те вземе" ...
- Сега или като по-малки са виждали паяци близо до тях а те не са очаквали или паяците са били върху тях или някой от вашето семейство им е казвал че те са страшни и за това. Много от фобиите се получават по такъв или по подобен начин. Не съм чувал за човек който е преодолял фобията си.
Съни :ba:
Аватар
ZaZiUiLo2
В пасажа

Мнениеот drebcho i glamcho » Нед Юни 29, 2008 7:03 pm

ZaZiUiLo2 написа: Според мен има няколко причини това да се получава
- Като малки са ги плашили с паяци например ,,паяка ще те изяде" или ,,ще дойде да те вземе" ...
- Сега или като по-малки са виждали паяци близо до тях а те не са очаквали или паяците са били върху тях или някой от вашето семейство им е казвал че те са страшни и за това. Много от фобиите се получават по такъв или по подобен начин. Не съм чувал за човек който е преодолял фобията си.

Изместваме темата, но:
Значи излиза, че има и друг вариант освен гореспоменатите, защото нашите бамбинки никога не са плашени нито с Баба Яга, нито с Баба Меца, нито с инжекции, нито с чичо доктор, най-малко пък с животни. Това винаги ми се е струвало много жестоко към дечурлигата.
Малката хваща всякакви гадинки - охлюви, скакалци, буболечки и всякакви подобни твари, освен паяци. Да не говорим за жаби, охлюви, хамстери, мишлета и т.н. и т.н.
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Пон Юни 30, 2008 10:40 am

ZaZiUiLo2 написа:Според мен има няколко причини това да се получава

Тук ще трябва да не се съглася. По Анимал Планет имаше предаване за фобиите на хората и как ги преодоляват там с разни спецове по животни. Една жена не можеше да види змия дори на снимка или да пипне гумена змия :ag: и след разни терапии и глупости вече си хващаше малко змииче в ръце. :ab: Идеята е, че фобиите се преодоляват стига човек да има желание за това. Аз също мога да накарам някой да не се страхува от някое животно, проблема е че повечето хора нямат желание да се "лекуват". Помня, че като бях малка си ме беше страх от паяци или по скоро не съм имала отношение към тях. Веднъж едни деца хвърлиха некъф паяк върху мен и аз умрях от страх :ag: ама сега - ей на не ме е страх icon_smiwle

zoomaniak стигна че даже остана icon_thumb
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hyla » Пон Юни 30, 2008 2:32 pm

drebcho i glamcho написа:Малката хваща всякакви гадинки - охлюви, скакалци, буболечки и всякакви подобни твари, освен паяци. Да не говорим за жаби, охлюви, хамстерунги, мишлета и т.н. и т.н.

И аз съм така - което ме навежда на мисълта, че проблема е в паяците, не в нас :ajaweki: :ajaweki:
И аз не мога да си обясня моят страх от паяци, но чак фобия не е, защото харесвам паяците, но само на снимка или по телевизията, пипам само някой дреби видове, но нищо повече. Най-много ме е страх от дебелите и космати паяци, от жълтите, от кръстоносците и скачащите ... то кое остана :ag:
А и с радост бих си гледала тарантула, ако някой друг бърка в терариума и се грижи за нея :ag: само да не излезе оттам, че после AvatarSmileyFencing :bu:
Обаче като си помисля за огромните им хелицери и наистина настръхвам :ai:
Предпочитам змиите - не са космати :ag:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Пон Юни 30, 2008 2:55 pm

hyla написа:
drebcho i glamcho написа:Малката хваща всякакви гадинки - охлюви, скакалци, буболечки и всякакви подобни твари, освен паяци. Да не говорим за жаби, охлюви, хамстерунги, мишлета и т.н. и т.н.

И аз съм така - което ме навежда на мисълта, че проблема е в паяците, не в нас :ajaweki: :ajaweki:
И аз не мога да си обясня моят страх от паяци, но чак фобия не е, защото харесвам паяците, но само на снимка или по телевизията, пипам само някой дреби видове, но нищо повече. Най-много ме е страх от дебелите и космати паяци, от жълтите, от кръстоносците и скачащите ... то кое остана :ag:
А и с радост бих си гледала тарантула, ако някой друг бърка в терариума и се грижи за нея :ag: само да не излезе оттам, че после AvatarSmileyFencing :bu:
Обаче като си помисля за огромните им хелицери и наистина настръхвам :ai:
Предпочитам змиите - не са космати :ag:

Оооооооо братле, мога да те излекувам за нула време! :ad: Теб не те е чак толко страх :sunny: щом фащаш малки паячета :ab: и не разбирам какво като са космати :ac: и кучетата и котките са космати.
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hyla » Пон Юни 30, 2008 2:57 pm

Значи да се подложа на терапия при тебе :ag: :ag:
А ако се справя добре, за награда искам да пипна кроки :ajaweki: :ajatki:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот COLUBER » Пон Юни 30, 2008 3:00 pm

Нямаш проблеми :ad: [friendship.gif]
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот elidilidjova » Пон Юни 30, 2008 5:04 pm

Паячето е много сладко.
Мисля,следователно съществувам.
Аватар
elidilidjova
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Пон Юни 30, 2008 5:46 pm

elidilidjova написа:Паячето е много сладко.

10х :sunny:

Ама айде още накой с мапяк да поства снимки :ac: искам да видя паячетата и на другите [applauseuu.gif]
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот jordanmilchev » Пон Юни 30, 2008 6:15 pm

COLUBER написа:
elidilidjova написа:Паячето е много сладко.

10х :sunny:

Ама айде още накой с мапяк да поства снимки :ac: искам да видя паячетата и на другите [applauseuu.gif]

моето още не е и на 1 кожа /.....
jordanmilchev

Мнениеот Georg » Сря Юли 09, 2008 3:42 am

Да ви представя и част от моите любимци :ag: :
Copy of Picture_02_05_2 004.jpg
Copy of Picture_02_05_1 004.jpg
Copy of Picture_02_05_1 010.jpg
Copy of Picture_02_05_1 005.jpg
Copy of Picture_02_05_1 003.jpg
Copy of Picture_02_05_1 012.jpg
Copy of Picture_02_05_2 002.jpg
Copy of Picture_02_05_1 006.jpg
Copy of Picture_02_05_1 014.jpg
Жоро
Аватар
Georg
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Сря Юли 09, 2008 10:25 am

О това са само част от тях? :ag: :ai: Супер са! Оранжевката в началото най ме кефи :bi: :bp: :sunny: :ba:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот nority » Сря Юли 09, 2008 7:04 pm

олее как не ви е страх от тях :ag: :ag:
♥ .::The Animals Save the Planet::. ♥
nority
В ятото

Мнениеот Georg » Чет Юли 10, 2008 12:54 am

"Който го е страх от мечки, не ходи в гората" - народна мъдрост :ag: . Между другото само идиотите не се страхуват. Страха е част от инстинкта за самосъхранение и който не го изпитва, просто е дефектен. Въпроса е да преодолееш страха... и да рискуваш премерено.
Жоро
Аватар
Georg
В глутницата

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Съб Юли 12, 2008 10:16 pm

А и аз да се присаиденя кам групата на тези които ги е страх от паяци :ajaweki: .
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот drebcho i glamcho » Съб Юли 12, 2008 10:40 pm

Аз залагам на последните две.
Женичката и момчето дето ще си ходи :ag: :ag: :ag: :ag: :ay:
Аватар
drebcho i glamcho
Пчела майка

Мнениеот jordanmilchev » Пон Юли 28, 2008 9:48 am

Георг, този Brachypelma albopilosum , е чист нали ? Не е Brachypelma албоганс ?
jordanmilchev

Мнениеот hangman13us » Пет Авг 08, 2008 11:56 am

Мен пък Brachypelma Smithi ми хареса най-много. Аз и затова съм си взел именно нея. Тя е невероятно красива и кротна. Моята/моят е още толкова малка - само на 2 кожи е, но е супер интересно да я гледаш и да я храниш. Надявам се и аз много скоро да мога да кача снимка в този иначе не много активен форум... Като, че ли любителите на тарантулите тук не са много? Или греша? :ah:
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот 4o4incety » Съб Сеп 06, 2008 10:46 am

Ами маи наистина е така аз много оби4кам такива животни но иимам малък страх да не ме гризнат ина4е са адски яки и викам на на6те аре тарантула де отговор:НЕ
Падна? Всички падат, важното е да можеш да се изправиш!
4o4incety
В пасажа

Мнениеот vikito40491 » Нед Сеп 07, 2008 5:50 am

Аз тарантула не съм държала, ама от обикновените паяци мааалко (може би не толкова малко де :ah: ) ме е страх. :ah: Като ги гледам на тавана, на стената или някъде другате хич не ми пука, интересно ми еда ги гледам по паяжините в двора ни, дори един огромен го взех за малко в бурканче, колкото да го погледам :ah: ама един път както си седях на компа, гледам от дясно по пода засилен тича към мен един много странен паяк - кафяв, доста космат, с не толкова малко тяло като обикновените и бая голям. Направих лъвски скок към леглото, откъдето се качих на раклата и паяка се скри някъде зад компа. Като се успокоих без да ми пука вече си седнах на компа и от тогава не съм го видяла. :ag: Също много се уплаших като неочаквано видях едно дребосъче да се катери по мене. :ag: Иначе от на Георг паяците най-много ми хареса Brachypelma smithi, а от самия Георг най-много ме впечатли, че помни толкова много латински имена :ah:
Хила, и аз предпочитам змиите smiley24
Сега да кажа един интересен факт (прочетох го някаде, не помня къде): През целия си живот човек изяжда около 8 паяка докато спи. Лека нощ! :ag:
You're watching your dog chase its tail and think that dogs are easily amused, right then you turn around look at the time and realise you just watched your dog chase its tail for 10 min...
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот vikito40491 » Нед Сеп 07, 2008 5:58 am

Колубер, твоят паяк какъв вид е? Готин е :ay:
You're watching your dog chase its tail and think that dogs are easily amused, right then you turn around look at the time and realise you just watched your dog chase its tail for 10 min...
Аватар
vikito40491
В пасажа

Мнениеот botev_1912g » Нед Сеп 07, 2008 1:19 pm

ах колко сладки паячета... :ajatki:
много обичам космати гадинки... :ba:
botev_1912g
В ятото

Мнениеот COLUBER » Нед Сеп 07, 2008 1:57 pm

vikito40491 написа:Колубер, твоят паяк какъв вид е? Готин е :ay:

Брахипелма албопилозка :ajatki:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот StR » Нед Сеп 07, 2008 6:18 pm

COLUBER и Жоро като откриватели на нещо невиждано и нечувано досега-сложили снимки и всички-"У-У-У-У,А-А-А-А".
Извинете ама не се сдържах :ag: :ag: :ag:
Coluber,як ти е терариума на албопилозката иначе,женска ли е?

ПС-Coluber,какъв субстрат си взела?
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот COLUBER » Нед Сеп 07, 2008 6:38 pm

StR написа:COLUBER и Жоро като откриватели на нещо невиждано и нечувано досега-сложили снимки и всички-"У-У-У-У,А-А-А-А".

Да бе нали :ag:

StR написа:Coluber,як ти е терариума на албопилозката иначе,женска ли е?

ПС-Coluber,какъв субстрат си взела?

Албопилозката е момченце, а субстрата е Terra Basis icon_wavey
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hangman13us » Пон Сеп 08, 2008 11:32 am

Е ето и аз да покажа моята тарантула... още е много малка, но имам желание да я развивам качествата й... [smile003.gif] това е Brachypelma Smithi на 3 кожи... извинявам се за качеството на снимките - фотоапаратът е супер качествено, но уви задапаратното снимачно устройство не може да се оправи още с всичките екстри, които модерната техника предлага... brickwallemo ... но както и да е - по-добре това, отколкото нищо - като пораснем ще кача още снимки... дотогава дано се оправя с апарата... :ah:
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Пон Сеп 08, 2008 11:42 am

Сладур е :bi:
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот OT6ELNIK » Пон Сеп 08, 2008 2:00 pm

Докато пигментира има адски много време , иначе е красив паяк и е рекордьора при тарантулите до 35 г. [smile3537.gif] [smile3537.gif]
OT6ELNIK
В ятото

Мнениеот hangman13us » Вто Сеп 09, 2008 12:21 pm

Уви растата бавничко, но наистина са доста добри паяци - красиви и кротки и далголетници... Много се радвам, че взех именно паяк - иска много по-малко грижи от кучетата и котките, храни се сраднително рядко и не е нужно да го мъкнеш със себе си при вяко пътуване... :ajatki:

Но както и да е, като попорасне или смени може да кача още снимки..., както казах дотогава може и да съм се научил да снимам с фотоапарата... :bp: :bp: :bp: Ще се радвам, ако видя обаче и други снимки - хора, показвайте ги... не бъдете егоисти..., ако се притесняване от уроки - споко... от снимки не хваща!
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Вто Сеп 09, 2008 1:45 pm

OT6ELNIK написа:Докато пигментира има адски много време , иначе е красив паяк и е рекордьора при тарантулите до 35 г. [smile3537.gif] [smile3537.gif]

При моето смити вече си личи пигментацията-крайниците оранжевенеят вече и цялото смити потъмнява.
hangman13us,даваш грешна информация.Не говори конкретно само за твоете,защото различните паяци имат различен характер.Моето смити примерно изобщо не е кротко и мирно.А не се хранят рядко-моето много обича да си похапва :ag:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот sasin » Вто Сеп 09, 2008 3:21 pm

Някой да накара Надето да качи снимка на нейната любимка :ag:

А това дето го написах в началото на темата важи и за НадетоКарма и нейната чилийска розичка :ad:
офис без хартия е химера в болното въображение на консултантите по фирмено управление
sasin
Пчела майка

Мнениеот hangman13us » Вто Сеп 09, 2008 3:25 pm

Прав си, че паяците си имат собствен характер, но има нещо, с което не мога да се съглася... какво значи "моето много обича да си похапва"!? Паякът е животно, което дебне от засада, няма да хукне след първата муха, която види или усети... стоят си, кой в паяжина, кой в дупка и чакат да мине нещо в периметъра му... чакайки може да не се хранят с месеци... инстинктът му е такъв, че храна няма да откаже, поради факта, че очаква да дойде период в който няма да има с дни, месеци или дори години (може би вече знаеш, че един добре развит зрял екземпляр умира от глад за 2,5 - 3 години... Аз лично при хранене следвам правилото за главогръд спрамо адобмен - трябва да са не повече от 1:2,5; даже много хора препоръчват не повече от 1:2. Нормалните тарантули отказват храна само в 3 случая (под нормални - имам предвид - не болни, не престарели и пострадали, стресирани и пр):

1 - преди, след и по време на линеене;
2 - при периоди савпадащи с климатичните цикли в родината им - например резеята често спира да се храни в периодите съвпадащи със зимата в Чили (поради факта, че тук климатът е друг това може да настъпи в различни периоди;
3 - малко преди да преяде напълно..., което не е никак за препоръчване, защото при някакво сътресение може да му се спука дупето...

На снимките, които качих моят е в нормално състояние - 2-3 дни след като е хапнал добре.

Послепис: кротко и мирно не означава, че не ходи и не се движи, а че е се въдържа да използва защитните си средства и предпочита да отстъпи при заплаха... ;-)
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Вто Сеп 09, 2008 3:47 pm

hangman13us не всички паяци стоят и чакат в дупка или паяжина. Има видове, които преследват жертвите си.
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hangman13us » Вто Сеп 09, 2008 5:06 pm

Да но Brachypelma Smithi е точно от тези - има периметър, който обитава. Мъжките започват да търсят женска и това е голямото им пътешевствие. Затова и при тези паяци не трябва да се бърза когато се местят в терариум. Могат да живеят в кутийка доста дълго впреме. ;-)
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Вто Сеп 09, 2008 7:55 pm

hangman13us написа:Да но Brachypelma Smithi е точно от тези - има периметър, който обитава. Мъжките започват да търсят женска и това е голямото им пътешевствие. Затова и при тези паяци не трябва да се бърза когато се местят в терариум. Могат да живеят в кутийка доста дълго впреме. ;-)

Моето смити и още няколко смитите на приятели,които съм наблюдавам винаги си гонеха манджата.Моето смити изобщо не се заравя и другите не се.
Приятелю,твоето смити е различен характер просто.Пък откога го имаш.Аз моето,когато го взех не искаше дори да помирише манджа.След месец почна редовно да си хапва.Когато го взех беше голямо колкото твоето.
StR
В глутницата

Мнениеот hangman13us » Сря Сеп 10, 2008 8:42 am

Съжалявам, но не виждам противоречие между написаното от мен и после от теб... това, че си има периметър не означава, че той е 1 кв. см. и не мърда от там... просто не са от паяците, които в естествена среда да тръгнат и да минат примерно днес 100 м и да се направят дупка другаде - местят се много рядко и обитават периметър - не мога да ти кажа колко е точно, но предполагам, че за нормален възрастен екземпляр са от порядъка на няколко кв.м.

А и доколкото се сещам, още минали път се съгласих с теб, че всеки паяк си има собствен темперамент и не винаги видовите признаци са меродавни... ;-)
Много по-здрави,
hangman13us
hangman13us
Животинче с въпрос

Мнениеот OT6ELNIK » Сря Сеп 10, 2008 10:41 am

hangman13us написа:Съжалявам, но не виждам противоречие между написаното от мен и после от теб... това, че си има периметър не означава, че той е 1 кв. см. и не мърда от там... просто не са от паяците, които в естествена среда да тръгнат и да минат примерно днес 100 м и да се направят дупка другаде - местят се много рядко и обитават периметър - не мога да ти кажа колко е точно, но предполагам, че за нормален възрастен екземпляр са от порядъка на няколко кв.м.

А и доколкото се сещам, още минали път се съгласих с теб, че всеки паяк си има собствен темперамент и не винаги видовите признаци са меродавни... ;-)

Какво да ти кажа то се мисли преди да напишеш някаква глупост - винаги компетентен и знаещ .
OT6ELNIK
В ятото

Мнениеот StR » Сря Сеп 10, 2008 9:21 pm

Добре стига сме спорили сега-това и без това е тема за снимки :ab:
StR
В глутницата

Мнениеот Georg » Чет Окт 30, 2008 12:04 am

jordanmilchev написа:Георг, този Brachypelma albopilosum , е чист нали ? Не е Brachypelma албоганс ?

Подарък ми е този паяк, но доколкото зная, предишната му собственица е търсила специално да е албоганс. На тази снимка прилича на албопилоза, но това беше предпоследната му възраст. Вече смени и последната си кожа и сега е половозрял. Остават му още около 3-4 месеца живот. В момента ми прилича на албоганс. Като мога ще кача снимки с новия му изглед.
Жоро
Аватар
Georg
В глутницата

Мнениеот sexydevil » Пон Фев 09, 2009 2:30 pm

COLUBER написа::sunny: :ba: :ba: :ba:

мале във вас сигорно като зоо :ajaweki: колко животни имаш ? 5 ? 10 ? 80 ? :ajaweki:
гадинката е мн яка :bi: ама и аз предпочитам змийчетата :ajaweki:
sexydevil
Животинче с въпрос

Мнениеот COLUBER » Пон Фев 09, 2009 3:41 pm

В момента са 6 защото си изгубих кучето icon_bawling + няколко рибки...
Аватар
COLUBER
Пчела майка

Мнениеот hyla » Вто Сеп 29, 2009 12:52 pm

Brachypelma smithi - 3-та кожа

Изображение

Nhandu chromatus - 3-та кожа, снимка след смяна

Изображение
hyla
Пчела майка

Мнениеот Nedko_Pomorie » Нед Окт 04, 2009 6:30 pm

Темата мн замря ве .. Аз имам 10 муринуса 1 ваганс .. 1 Chromatopelma cyanopubescen имах и роза но почина докато сменяше .. [mood_feelings_hurt.gif] и сега ще зимам геникулата :) Не съм ги снимал скоро ще ги снимам :)
Nedko_Pomorie
В стадото

Мнениеот enayaaaz » Нед Дек 05, 2010 7:53 pm

Мойте -
Новата пулхра
http://prikachi.com/images/147/2673147R.jpg
Пак пулхрата
http://prikachi.com/images/146/2673146A.jpg
Смитито
http://prikachi.com/images/145/2673145l.jpg
Ваганса
http://prikachi.com/images/144/2673144o.jpg
Пак ваганса
http://prikachi.com/images/143/2673143k.jpg

Темата е стара но и аз да споделя мойте любимки. Не са нещо специално но не се занимавам от много време и имам само тези :ad: .
enayaaaz
Животинче с въпрос

Мнениеот AuroraBeauPre » Съб Май 07, 2011 5:30 pm

Вчера се сдобих с тази прекрасна тарантуулка brachypelma vagans :ajatki:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
AuroraBeauPre
Животинче с въпрос

Мнениеот pooroldman » Пон Юли 16, 2012 6:33 pm

ето моя паяк:):) Lasiodora stryatipes на 7 кожи, много агресивна напада всичко:) като започнем от пинсети, термометри и общо взето каквото се движи в терариума:) никога не отказва храна колкото и да и давам.. абе моята гордост с две думи:)

Изображение
By pooroldman at 2012-07-16

Изображение

Изображение
pooroldman
Животинче с въпрос

Мнениеот spinus98 » Чет Ное 15, 2012 6:09 pm

Ето ги моите момичета. Brachypelma albopilosum и Nhandu coloratovillosus

Изображение

Изображение

Изображение

Брахипелмата не знам на колко кожи е, аз я гледам от 6 години и е сменила около 10 пъти. Вероятно е на около 15, 16 кожи.
Nhandu coloratovillosus при мен е сменила 3 кожи а иначе е на около 6 или 7 кожи.
Im on the Highway to Hell
Аватар
spinus98
В ятото

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae