Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Как да разбера дали се храни добре

Как да разбера дали се храни добре

Мнениеот ARGENTINKA » Пет Дек 05, 2008 3:19 pm

Имам въпрос-от скоро имам тарантула,червеноколенеста.Хранила съм я един път,след седмица и половина отново й дадох.Но не знам дали се храни,не мога да я видя.Днес намерих.... така да кажа "трупа" на старата й храна.Чела съм ,че остават "остатъци",но не съм сигурна дали скакалецът е умрял от самосебе си или не... притеснявам се дали се храни нормално и да не гладува животинчето... [smile3537.gif]
ARGENTINKA
Животинче с въпрос

Re: Храна за Тарантули?

Мнениеот StR » Пет Дек 05, 2008 3:46 pm

ARGENTINKA написа:Имам въпрос-от скоро имам тарантула,червеноколенеста.Хранила съм я един път,след седмица и половина отново й дадох.Но не знам дали се храни,не мога да я видя.Днес намерих.... така да кажа "трупа" на старата й храна.Чела съм ,че остават "остатъци",но не съм сигурна дали скакалецът е умрял от самосебе си или не... притеснявам се дали се храни нормално и да не гладува животинчето... [smile3537.gif]

Ето това трябва да отиде в онази тема с интересните постове :ap:
Иначе какво имаш предвид под "червеноколенеста"?Дай латинско име това не говори нищо...
Щом има остатъчи значи е ял паяка,все пак не трябва да е много голяма манджата.Няма как щуреца да се е самоизял сам :ag:
А иначе не се притеснявай-тарантулите могат да гладуват ужасно дълго :ad:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот ARGENTINKA » Пет Дек 05, 2008 4:13 pm

Ами това трябва да е името на латински Brachypelma smithi,а това е хищникът - http://www.zoo-info.org/articulated/ara ... smithi.jpg [applauseuu.gif] благодаря все пак ;) а относно за големината на манджата ми казаха-"и гледай паякът ти да не стане вечеря на храната си",та съм си взела бележка :ad:
ARGENTINKA
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Пет Дек 05, 2008 4:23 pm

ARGENTINKA написа:Ами това трябва да е името на латински Brachypelma smithi,а това е хищникът - http://www.zoo-info.org/articulated/ara ... smithi.jpg [applauseuu.gif] благодаря все пак ;) а относно за големината на манджата ми казаха-"и гледай паякът ти да не стане вечеря на храната си",та съм си взела бележка :ad:

Споко знаеме го този паяк :ap: Кажи,ако има с още нещо да помогнем.
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae