Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Psalmopoeus reduncus

Psalmopoeus reduncus

Мнениеот StR » Чет Яну 15, 2009 6:55 pm

буши,другарю,да ме изненадаш със паяк от този вид?Моят/а днес смени кожа и стана още по-впечатляваща :ab:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Re: Psalmopoeus reduncus

Мнениеот bu6i » Чет Яну 15, 2009 8:07 pm

A честито Str smiley24 .....ама аз не се шашкам чак толкова по паячетата, ве братче малко :ab: ....имам си няколко любимеца.... от които останаха още две три да си намеря и готово....засега :ab:.....че иначе де ша му излезне сметката.....800 вида ли бяха :ab: ........А този някакъв Американски дървеняк ли е :ab:
bu6i
Пчела майка

Мнениеот reptilian » Чет Яну 15, 2009 9:27 pm

Ванка ,накисни кожата във вода и след тва метни една снимка тука ,да видим кво ще излезе от твоето добиче :)
reptilian
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Пет Яну 16, 2009 6:09 am

reptilian написа:Ванка ,накисни кожата във вода и след тва метни една снимка тука ,да видим кво ще излезе от твоето добиче :)

Нищо :ag: Поне за сега-кожата е на топка в паяжина и дори да я накисна нищо няма да се види.Пък и я изхвърлих :ah:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот reptilian » Пет Яну 16, 2009 12:47 pm

Ъх ,браво бе ,ти за клечка за зъби не си ли чувал ? Можеше да я накиснеш и да я разгънеш :bu:
reptilian
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Пет Яну 16, 2009 1:04 pm

reptilian написа:Ъх ,браво бе ,ти за клечка за зъби не си ли чувал ? Можеше да я накиснеш и да я разгънеш :bu:

Свършиха ми :ag: :ag:
Споко,другарю Ники,не бързам за никъде :ab:
StR
В глутницата

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae