Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Проблем с тарантулата...

Проблем с тарантулата...

Мнениеот tablex » Вто Май 05, 2009 3:33 pm

Имам Ваганс от около половин година и при мен е сменял само 2 пъти кожа...от близо 3 месеца не е сменял кожа...коремчето му е обелено от козината и е почти голо...яде си здраво,няма проблем,но ме притеснява това,че не си сменя кожата...петното потъмня преди доста време,но не я сваля. На някой случвало ли се е нещо подобно? hsuh
tablex
Животинче с въпрос

Re: Проблем с тарантулата...

Мнениеот Aquila » Вто Май 05, 2009 3:42 pm

Колко е голям паяка?
Аватар
Aquila
В глутницата

Мнениеот tablex » Вто Май 05, 2009 6:19 pm

Нямам идея...аз го взех доста малък...може би на 2 кожи :ac: Преди ваганса имах албопилоза...тя сменяше доста често кожите си и затова ми стана интересно защо се бави така ваганса? :ac:
tablex
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Вто Май 05, 2009 6:46 pm

tablex написа:Нямам идея...аз го взех доста малък...може би на 2 кожи :ac: Преди ваганса имах албопилоза...тя сменяше доста често кожите си и затова ми стана интересно защо се бави така ваганса? :ac:

4-5 кожи. Хмм, може би просто се бави?
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот tablex » Вто Май 05, 2009 6:58 pm

Най-вероятно...но просто много време мина и започна да ми прави впечатление...иначе нямам проблем с акарите или с други гадинки,които могат да бъдат причина за голото му състояние :ap: Надявам са скоро да го видя в нова униформа :icon_liplick:
tablex
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Вто Май 05, 2009 7:35 pm

tablex написа:Най-вероятно...но просто много време мина и започна да ми прави впечатление...иначе нямам проблем с акарите или с други гадинки,които могат да бъдат причина за голото му състояние :ap: Надявам са скоро да го видя в нова униформа :icon_liplick:

Просто чакай, все някога ще смени :ajaweki:

Аз смити на 5 кожи го чакам от почти 4 месеца да смени. Знам, че е друг вида, но все пак :ab:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Назад към Тарантули сем. Theraphosidae