Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Нашата гордост Монти

Нашата гордост Монти

Мнениеот pivonka » Съб Мар 20, 2010 10:23 am

Ето че най накрая вече и ние можем да се похваялим с нашият Монти :bs: След търсене на порче малко повече от месец попаднахме на една обява,оказа се че семейството от което го взехме немогат да го гледат и да му обращат много внимание,защото имат две малки деца и за това го продават..Монти е на 10 месеца,взет е от зоомагазин във Варна,много е умен и послушен.Беше свикнал да се изхожда из цялата клетка,без да има някаква постелка вътре и след това да се мие,за два дена си се научи да ходи в котешка тоалетна.Много е гальовен,досега не е посегнал да хапе,освен първата вечер във къщи,бягаше като подивял и издаваше много страшни звуци и хапеше въздуха :ag: тогава всички включително и куч се бяхме оплашили и качили по леглата :ag: Мислихме че просто си е такова зверилище и че не е само от уплахата от новото място и от пътя,но след около час се успокои и започна да се вре в нас да го галим :ag: И така той е най-очарователното същество,с куч се разбират много добре,обожава да се вре във чанти и постоянно се опитва да се навре във кошчетата за боклук :ah: Спи по досто време,но всяка сутрин в 5 и 15 събужда цялата къща,започва да дере по хамака и опитва да отваря клетката :ai: като гу пусна започва да се търкаля и облизва :ag: Абе като цяло е прекрасен,само със събуждането незнам как ще се разберем.. :ag:
Изображение Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Re: Нашата гордост Монти

Мнениеот zoomaniak » Съб Мар 20, 2010 10:30 am

Радко е виновен с тея порове - запали форума :ag: :ba: :ba:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот pivonka » Съб Мар 20, 2010 1:47 pm

хаха ами те са такива сладури,че просто няма как :ag: Толкова са игриви,сладки,забавни,любопитни и палави,че като разбереш малко повече за тях и просто няма как да не искаш едно такова зверче в къщи :ag: :ba: :ba:
Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот Space » Съб Мар 20, 2010 1:52 pm

Ейй, много е готин. Честито! Само с тия зайци ..... за мен това си е чиста лудост, въпреки, че съм виждал пор да си играе със заек, макар, че заека хич не си падаше .... Моя пор, ако го пусна у вас след 3 мин няма да има зайци ... smilie8 Как се разбират, въпреки, че още е рано да се каже?
Прости хора и силен ветър, немат спиране!
I'm a joker, I'm a smoker, I'm a midnight talker ...
Space
Пчела майка

Мнениеот pivonka » Съб Мар 20, 2010 6:38 pm

Ем не им обръща внимание,само първата вечер като изучаваше всичко в къщи загледа едната клетка и се изправи,подушиха се с зайо и до там ..Тях като ги пускам да се разхождат в стаята той спи,така че за сега нямаме проблеми,дано така си и остане де :ag:
Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот Space » Съб Мар 20, 2010 6:41 pm

Не рискувай да се съберат пуснати, че ще стане някое мазало. Той и Зиго в началото гледаше с любопитство заека, докато един ден не го захапа за задника през оградата :ag:
Прости хора и силен ветър, немат спиране!
I'm a joker, I'm a smoker, I'm a midnight talker ...
Space
Пчела майка

Мнениеот pivonka » Съб Мар 20, 2010 6:45 pm

Не не в никакъв случай няма да ги сабирам заедно,аз даже обмислям варианта да са в различни стай ей така за всеки случай :ad:
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот Bunny Boo » Съб Мар 20, 2010 6:47 pm

И с каишка? :ai: :ajaweki: Сигурно всички ви зяпат А!! УУ!! Я виж!! :ag:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот cat_13 » Съб Мар 20, 2010 6:52 pm

Честито и от мен :bi:. Много е сладичък аз много искам ама първо няма то къде да взема и второ не знам татко как ще реагира
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот pivonka » Съб Мар 20, 2010 6:53 pm

Ами само веднъж съм го изкарвала в градинките до нас и нямаше никой,които да на е видял и притеснявал :ag: А пък и на него много си му хареса да си рови дупки :ab:
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот diva21 » Нед Мар 21, 2010 12:24 am

Честито и от мен. :ax:
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот valnata » Нед Мар 21, 2010 10:39 am

Много е готин. :bi: Все повече ми харесват тези животинки и се навивам да си взема едно такова зверче. Притеснява ме това, че може да ми изяде кучето. :ag: Трябва да търся възпитан пор, който не закача кучета. icon_dontknow
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот pivonka » Вто Фев 01, 2011 12:00 pm

Здравейте!Скоро не сме писали,дано не сте ни забравили :ab: Ето малко снимки и на нащо диване :bp:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот viktoria981 » Вто Фев 01, 2011 1:22 pm

Олееее.......сладуранчееее........ :bp: :ba: :ax: :bi: дълго да ви радва........само имам въпрос,мека ли им е козинката :ad:
Аватар
viktoria981
В глутницата

Мнениеот pivonka » Вто Фев 01, 2011 4:31 pm

Ами на Монти козинката му не е мека,въпреки че изглежда доста пухкав :ba:
Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот rANdi » Вто Фев 01, 2011 4:43 pm

Честито и от мен( то след околко година вече ама...)Много да ви радва и да нямате проблеми :ay: .Еййй и на снимките си личи,че е голям сладур icon_bowdown
Помогнете на такива животни http://vimeo.com/10152570 ,като попълните тук http://www.ptroa.co.il/petition/
;(
rANdi
В ятото

Мнениеот Animals_huggie » Вто Фев 01, 2011 5:16 pm

Много е красив честно ... ! :ba: Точно такъв цвят порчета харесвам :ba: :bi: Браво и честито макар и късничко :ab:
Аватар
Animals_huggie
В пасажа

Мнениеот pivonka » Сря Фев 02, 2011 9:45 am

Мерси! Много се радваме ,че ви харесва нашето слънчице :sunny: :ba:
Изображение
Изображение
pivonka
Животинче с въпрос

Мнениеот mzi » Сря Фев 02, 2011 2:06 pm

Голям сладур :ajatki: :ajatki: :ajatki:
Аватар
mzi
В глутницата

Мнениеот bontaa » Пет Май 13, 2011 12:57 pm

:ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: сладкишче
bontaa

Назад към Порчета