Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Женско порче

Женско порче

Мнениеот kalitooo0 » Чет Авг 12, 2010 9:19 pm

Инт. за женско порче , което се продава на ниска цена :ag: :ajaaski: или да ми "подарите" , просто искам да си имам малки, но имам само мъжко .. на над год. Ако подарявате .. бих дала на собственика порче ...
kalitooo0
В стадото

Re: Женско порче

Мнениеот espinoza » Пет Авг 13, 2010 8:11 am

kalitooo0 не те знам на колко годинки си, но имаш ли си на идея с какво се захващаш? Айде преди да обречете някоя животинка първо прочетете малко. 375734 пъти сме споменавали в тоя подфорум, че ако женската се разгони и не се заплоди веднага, получава анемия и умира. Ти готова ли си да гледаш по десет порчета по два пъти в годината и да им търсиш стопани? Нямаш пари да си я купиш, камо ли да дадеш 200 лева за кастрация, когато ти писне от порчета. После аз съм била лошата [smile3537.gif]
След като не е позволено да караш кола след като си пил, защо има места за паркинг пред баровете?
espinoza
В ятото

Мнениеот cat_13 » Пет Авг 13, 2010 10:40 am

Абе не те знам къде ги гледаш всички тези животинки, че и още искаш да имаш ама не е нормално да ги развъждаш така. Котката ти родила малки порчета искаш да имаш. То да не е само до имането. Вярно всички малки са сладки спор няма, но тези животни искат грижа, внимание, пари и т.н. И после всички питат защо има толкова бездомни животни и сайтовете са претъпкани с обяви. Като искаш да имаш малко животинче вземи някое малко кученце или котенце от улицата погрижи се за него и му намери дом.
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 10:52 am

Не сте питали не съм казала [dontuu.gif] Моето порче ще се кастрира просто искам веднъж да имам поколение .... а вие тука ми обяснявате за животните. .. ми не се притеснявайте живея в къща на два етажа мисля ,че мога да си позволя да гледам животни :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:17 am

Каква е тая мания да четете конско на всеки тук ???? То не бяха правописни грешки , не бяха уж "глупави въпроси". Вие какво не можете да си позволите да гледате животни освен рибки ли ? А може би искате да снимка на двора и къщата ? Не ми казвайте откъде да си взема кученце ,и двете ми котки са спасени от улицата ! Защо да немога да платя за порче , просто е искам поколение ! Научете се да четете , ако нещо не ви е ясно - питайте ! Не се грижа сама за всичките тези животни , неможете ли да го запомните !? Вие тука всички някакви лелки и чичковци ли сте ... на всеки пост - "ама недей гледа това , купи му онова , ти не си достоен , нямаш медал златно сърце - не се грижи за животни " И как измислихте , че кастрацията е 200 лева ? :bp: Има вет точно срещу къщата ни , мога да отида всеки ден и да ги кастрирам ... и ако не исках поколение всички щяха да са минали под ножа .. [ideauu.gif]
kalitooo0
В стадото

Мнениеот meri » Пет Авг 13, 2010 11:22 am

А защо ти е поколение?
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 11:27 am

kalitooo0 написа:Каква е тая мания да четете конско на всеки тук ???? То не бяха правописни грешки , не бяха уж "глупави въпроси". Вие какво не можете да си позволите да гледате животни освен рибки ли ? А може би искате да снимка на двора и къщата ? Не ми казвайте откъде да си взема кученце ,и двете ми котки са спасени от улицата ! Защо да немога да платя за порче , просто е искам поколение ! Научете се да четете , ако нещо не ви е ясно - питайте ! Не се грижа сама за всичките тези животни , неможете ли да го запомните !? Вие тука всички някакви лелки и чичковци ли сте ... на всеки пост - "ама недей гледа това , купи му онова , ти не си достоен , нямаш медал златно сърце - не се грижи за животни " И как измислихте , че кастрацията е 200 лева ? :bp: Има вет точно срещу къщата ни , мога да отида всеки ден и да ги кастрирам ... и ако не исках поколение всички щяха да са минали под ножа .. [ideauu.gif]

Темитети ги правиш ти критиката помага да научиш грешките си,някои хора искат само похвали!А защо реши че котката е спасена от улицата от какво е спасена? [ideauu.gif] :ac:
Изглежда ми странно думата спасяване какво значи да я спасиш,ако не са били хората да спасят котките нямаше да има нито една котка. :ag: :ab:
Последна промяна slipknot_1996 на Пет Авг 13, 2010 11:30 am, променена общо 2 пъти
!!!...Never Back Down...!!!
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот jenito98 » Пет Авг 13, 2010 11:29 am

Темитети ги правиш ти критиката помага да научиш грешките си,някои хора искат само похвали!А защо реши че котката е спасена от улицата от какво е спасена? [ideauu.gif] :ac:[/quote]
Не ели очевидно!От болести пък дори и от смърт-можеше някой да ги смачка,да ги отрови или нещо подобно!Тя ги е прибла от улицата! :ab:
Аватар
jenito98
В глутницата

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:33 am

Живея в квартал на 1-2 км от града .. понякога го минавам пеша " за тонус" .. вървя по главен път .. Търговище- Русе ( четири платна) Точно там намерих и Найти ( която роди снощи ) , ако смятах ,че е достатъчно безопасно щях да я оставя там на сред полето да плачи жално , нали така ? icon_dontknow :ad: Пука - втората си я взех просто от улицата , но не умея да отказвам на животни :ag: ... И кажи къде ми е грешката ,че съм ги прибрала ...
kalitooo0
В стадото

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:40 am

meri написа:А защо ти е поколение?

Незнам откъде си , но със сиг. стандарта Ви на живот е по-висок ... тука имаме 2 вет. клиники и 2 зоомагазина - никой не предлага фретка , а за поръчвне - " :ai: Ами незнам дали ще стане ! " Имма познати , които биха си отгледали , но нямат тази възможност да обикалят всяка седмица в други градове да си търсят животинче ... пък и аз бих желала да си отгледам едно , да го възпитам лично аз , а после да стане другарче на Чип , разбира се , ако не им е проблем .. Така ме хокате , сякащ ще се родят цяла рота ! [smile310.gif]
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 11:41 am

Ок нямаш грешка за котките :thankyou: :ay: :ax: малко съм импулсивен ама бързо се ядосвам ще гледам да се променя!Ама да знаеш че понякога критиките помагат много повече от да те потупат по рамото и да ти кажат браво. [wo1rry.gif] [ideauu.gif] Не че и аз обичам да ме критикуват но все пак... :ah: :bu: :ajaweki: А и не всички са лели и чичковци.
А ти откъде знаеш че ще се роди едно?
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:45 am

Няма проблем да ме критикувате , но не толкова дребнаво! Честно казано от както влизам тук научих много неща , даже и за животни , които не фигурират у нас ... прекалено много се впрягате ! Съгласна съм ,че има много безотговорни стопани или "колекционери" , които купуват или събират животни , за да се похвалят с тях .. но НЕ ВСИЧКИ са такива ! .. :av: Бих се радвала да ми отг. на въпроси , които не са ми ясни , а не дами отговаряте - " Ми защо не си чела ? Как ще ги гледаш тези животинки ? " Еми не сме родени научени , явно и Вие не знаете всичко .. така че се уча в действие и затвърдявам прочетеното [ideauu.gif] :bv:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 11:50 am

Това за защо не прочете го казват/ме защото има прекалено много въпроси които се повтарят и вече е писано по форума и така се пълни с ненужни теми от не внимание. :ab: :bu:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:51 am

slipknot_1996 написа:А ти откъде знаеш че ще се роди едно?

За мен няма зн. колко ще се родят icon_dontknow Просто искам да си оставя едно мъжкарче , а за другите не мисля ,че би било лошо да се разпространят в града :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:53 am

slipknot_1996 написа:Това за защо не прочете го казват/ме защото има прекалено много въпроси които се повтарят и вече е писано по форума и така се пълни с ненужни теми от не внимание. :ab: :bu:

Ами аз прочетох почти вс. теми и останаха още неясни неща за мен , така че винаги може ощее :bi:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 11:54 am

Как така да се разпространят на приятелите ти,на зоомагазина или къде?Трябва да и сигурна че ще има хора които да са отговорни и на които след като го дадеш ще се грижат за тях! icon_dontknow
ПП:Може да питаш за неясните неща в темите за саответната информация за да може хората да ти обяснят на място каквото не ти е ясно а не да се правят постоянно теми. :ay: :ab:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот meri » Пет Авг 13, 2010 11:55 am

Не останах с убеждението,че умеете да гледате животните правилно, не си личи по нищо и не е хубаво да се учиш на техен гръб.
Порчетата не раждат по 1-2 броя, иначе съм от София.
Има начин да се сдобиеш с животно ,но трябва да знаеш всичко за него, не може от всяко отглеждано да искаш поколение, щом си спасила котките, тогава защо увеличаваш броя на бездомните,нали няма да твърдиш че с всяко раждане им намираш дом, и че котката ражда за здраве или щото искате поколение, представям си всички животни които отглеждаш след като родят какво е.......
Човек освен наясно с някой неща, трябва да има и разум и ако обича животните си истински трябва да мисли какво е по-добре за тях, не да ги кара да раждат.
Броя на етажите на къщата не са гаранция, че умеете да гледате животните правилно,вет.може и у вас да живее и все тая.Обезпаразитявате,ваксинирате ли всички животни, храните ли ги правилно......а колкото до критиките......
" Каквото повикало, такова се и обадило"........поспри да искаш животни във всяка една пусната обява за това.И не пишете няколко човека от един профил.......най-малкото е неетично.

Просто съм много инициативна .. тоя профил го използваме 2-3 човека ииии общо взето вс си пише където иска или мене ме карат

viewtopic.php?f=233&t=12378
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 11:57 am

На приятели и познати със сиг.. Вярвай ми почти всички около мен обожават животни ! Даже мислех примерно да ги продадем за по 50 лв нещо такова да се добавят пари и да им вземем някоя голяяяяяяяяяяяяяма клетка , че сега чип стои в клетка за чинчила и виждам ,че не му е много удобно , като се събуди , но общо взето тои само спи яде и пие вода там :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 11:59 am

А тези приятели ще му осигурят ли нужното жилище и имат ли необходимите знания и аз обичам животните ама не си взимам каквито ми падне защото няма да мога да им осигуря нужните ословия на всички. :bu:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:02 pm

Мери , с цялото ми уважение , кога влязох ня твоя обява и започнах да се вайкам от правописните ти грешки ? Гледам почти да не изразявам мнение, а просто не се съгласявам .. не ми трябват допълнителни дразги в сайт , който може д ми бъде полезен .. а не само да пиша ком. с цел да се обяснявам на непознати как аз се грижа за което и да е било ! Ела ми нагости и ще видиш :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:04 pm

Нямам намерение да ги раздавам на пазара :av: И имам достатъчно клетки за зайци от големите.. които мога да дам за първи дом примерно .. :ad: Имаш ли желание всичко може да се измисли... Търговище е малък ... не е да дам нещо и после да не видя човека ..
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 12:05 pm

Няма да коментирам то се вижда... :bu: :ai:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:09 pm

Ми най-ми се лесно да не отг. или да забравя добрия тон и обноски ... това,че има приемрно 15 животни а вие 2 не значи ,че се ггрижите по-добре от мен :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 12:13 pm

Пор в клетка на заек говори кръсноречиво за теб! :bu:
Не става само с ядене трябва и акъл!
Ще ги продаваш за да осигуриш на другите си по-добър живот а с другите които продаваш на който ти падне късмет да е. icon_dontknow :bu: :ac:
Последна промяна slipknot_1996 на Пет Авг 13, 2010 12:23 pm, променена общо 1 път
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:21 pm

Вие сте много двулични ... моля ти се искам да видя в какво живеят животните ти .. !! :av:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 12:25 pm

В какво живеят съм снимал в темите където им е мястото не смятам да ти обяснявам тук.
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:26 pm

Добре ще потърся ... искаш от мен да им напрвя идеални дом .. но се съмнявам пол. от вас тука критикуващите да давате на животинките си точно това :ad:
kalitooo0
В стадото

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:31 pm

В тази клетка ли гледаш хамстерите си.. моите две мишлета .. живеят в доста по-голяма пространствооооооо :ad:

И аз мога да се заяждам 1 icon_dontknow
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 12:32 pm

Да ама за разлика от теб не ги продавам за да им купя по-голяма.Не знам защо пиша и аз вече! icon_crazy icon_dontknow
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 12:34 pm

Недей писа ! И на мен не ми е приятно да се заяждам с хора , още повече , които не познавам icon_dontknow [dontuu.gif] [friendship.gif]
kalitooo0
В стадото

Мнениеот espinoza » Пет Авг 13, 2010 12:34 pm

Не изтърпях да прочета целия спор, ама да светна малкото детето. Порове в БГ се гледат от има няма 5 години. За читави ветеринари да не говорим. Една собственичка се наложи от Бургас да дойде до Варна, за да направят операция на пора й тъй като малко ветеринари знаят що за животно е това.
kalitooo0 за последен път ти казвам пора не е котка и кастрацията може да не е 200 лв, но със сигурност е над 100, а я предлагат доста малко клиники в БГ. А между другото ти бях написала, че раждат по десет на едно котило, ама кой да чете.
Аз смятам да си взема пор, но след като му е готово жилището, което ще е двуетажно с размери два на 60 см на метър височина. Може да стане и след пет години, но няма да го взема преди това и да стои в клетка за зайци. Ама какво ли Ви разправям и аз. Аз съм от онея сноби, които държат да имат чистопородни животни със всички направени изследвания за генетично предавани болести и държат животните им да се хранят с премиум клас храна. На всичкото отгоре съм най-лошия юзер в тоя форум и само се чудя как да се заяждам с малките деца.
След като не е позволено да караш кола след като си пил, защо има места за паркинг пред баровете?
espinoza
В ятото

Мнениеот meri » Пет Авг 13, 2010 1:00 pm

Мери , с цялото ми уважение , кога влязох ня твоя обява и започнах да се вайкам от правописните ти грешки ? Гледам почти да не изразявам мнение, а просто не се съгласявам .. не ми трябват допълнителни дразги в сайт , който може д ми бъде полезен .. а не само да пиша ком. с цел да се обяснявам на непознати как аз се грижа за което и да е било ! Ела ми нагости и ще видиш

Това някак не го разбрах,но нищо?

Виж сега отглеждането на животни понякога е доста трудно ,особено когато не можеш да осигуриш всичко каквото трябва, а събирачеството освен че е вредно за тях, пък не прави чест никому, това не е помощ за животните.
И мога да ти кажа без да съм длъжна, че мойте кучета си имат цяла стая ,и всичко каквото им е необходимо аз един чудесен живот.
Всъщност имат си много повече от една стая........цяло жилище,доста голямо при това.
А различните животни си имат и специфични нужди,всяко едно ваксинирано и обезпаразитено ли е ....питам отново?
Да не забравиш, че и поколенията също трябва да са.......и има доста да учиш, вместо да се обиждаш, вземи си поука.
Критиките често са полезни,не само за такива като теб..........
А вет. услугите за езкотичните животни винаги са били доста скъпи, градския лекар едва ли разбира от тях.........
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот valnata » Пет Авг 13, 2010 1:20 pm

Голямо търпение имате :bi: Мисля, че няма какво да прави детето и затова иска да събере животните от всички обяви. :ag: Аз искам снимка на пора. smiley24 Не че не вярвам, а просто много ми харесват. И пътя Търговище-Русе няма 4-ри платна. :ap:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот espinoza » Пет Авг 13, 2010 1:34 pm

icon_offtopic valnata то няма път с повече от две платна. Има платна с повече от една лента. :ajaweki: Днес определено нямам какво да правя.
Опа май затъпявам - пътното платно е едно, лентите са няколко.
espinoza
В ятото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 1:39 pm

И аз така скучая. :ajaweki: И ся спорех за развлечение. :ap:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот meri » Пет Авг 13, 2010 1:42 pm

На приятели и познати със сиг.. Вярвай ми почти всички около мен обожават животни ! Даже мислех примерно да ги продадем за по 50 лв нещо такова да се добавят пари и да им вземем някоя голяяяяяяяяяяяяяма клетка , че сега чип стои в клетка за чинчила и виждам ,че не му е много удобно , като се събуди , но общо взето тои само спи яде и пие вода там

Нямам намерение да ги раздавам на пазара И имам достатъчно клетки за зайци от големите.. които мога да дам за първи дом примерно .. Имаш ли желание всичко може да се измисли... Търговище е малък ... не е да дам нещо и после да не видя човека ..

И все пак животните не са стока,която да се продава.Може да се вземат пари,но си има правила за това, а ти нямаш какво да предложиш,за да искаш и пари.....
И повярвай понякога и най-малкия град може да се окаже прекалено голям.
Аз спирам да пиша, не искам да приличам на махленска клюкарка,която се прави на умна.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот valnata » Пет Авг 13, 2010 4:01 pm

espinoza благодаря че ме поправи. :ajaweki:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 5:05 pm

забавлявате ме ... детето .. пфф колко от вас са пълнолетни :ag: :bi: ми радвам се ,че минаваш пътя Търговище - Русе всеки ден ... :ad:

http://prikachi.com/images/67/2420067u.jpg
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 5:17 pm

Стига се прави на интересна 4 плътна имал пътя ти го изкара все едно е за Ню Йорк. :ag: :bu: :bu:Иначе пора е готин.
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот meri » Пет Авг 13, 2010 5:29 pm

kalitooo0 написа:забавлявате ме ... детето .. пфф колко от вас са пълнолетни :ag: :bi: ми радвам се ,че минаваш пътя Търговище - Русе всеки ден ... :ad:

То се вижда че се подигравате със хората.Пора спокойно може и да не е ваш.
Офтопик:
Кой ли от всички вас пише сега, някой пълнолетен явно, че ние повечето от давна не сме деца.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот kalitooo0 » Пет Авг 13, 2010 5:43 pm

:ag: може и да не е наш ? :bp: :bp: :bp:
http://www.facebook.com/photo.php?id=10 ... 819&page=4 [wo1rry.gif] [wo1rry.gif] [wo1rry.gif]
kalitooo0
В стадото

Мнениеот slipknot_1996 » Пет Авг 13, 2010 5:56 pm

Не знам с каква цел сте се регнали,да се правите на интесни,или да се лигавите? :bu:
Аватар
slipknot_1996
Пчела майка

Мнениеот valnata » Съб Авг 14, 2010 6:16 am

kalitooo0 написа:забавлявате ме ... детето .. пфф колко от вас са пълнолетни :ag: :bi: ми радвам се ,че минаваш пътя Търговище - Русе всеки ден ... :ad:

И аз се радвам. :ajaweki: Не всеки ден но всяка седмица минавам и никъде няма четири ленти. А иначе пора е хубав. :ay: Аз вярвам че е твой [wo1rry.gif]
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот kalitooo0 » Нед Авг 15, 2010 10:23 pm

Все пак за тези не вярващи :ap: Можете и да погледнете другите животни .. да споделите какво им липсва или не се грижим добре за тях :bp: :ay:
kalitooo0
В стадото

Назад към Порчета