Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Трябва ми съвет

Трябва ми съвет

Мнениеот mo4itos » Вто Май 24, 2011 5:48 pm

на 4 април пора ми роди 6 всичко до сега мина добре обаче някой може ли да ми обясни как точно да храня тез слепи мишоци. разбрах че трябва с каша от гранули ама колко гъсто трябва да е как да ги храня. ако някой знае моля да ми обясни, защото пробвах както ми каза собственика на мъжкаря да оставям по малко до гнездото ама нещо не се получава малките не искат и да близнат а щом пусна майката го изяжда за секунди. :bu: :bu: :bu: :bu:
Аватар
mo4itos
Животинче с въпрос

Re: трябва ми съвет

Мнениеот german » Вто Май 24, 2011 5:59 pm

За това май трябваше да помислиш преди да заплождаш :bu:
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот mo4itos » Вто Май 24, 2011 6:15 pm

tongue абе като нямаш да казваш нещо защо плюеш по хората ти научен ли си се родил аман от дървени философи в този форум tongue
Аватар
mo4itos
Животинче с въпрос

Мнениеот german » Вто Май 24, 2011 6:21 pm

Никой не се ражда научен.Прав си че човек се учи цял живот но защо първо не се интересува поне преди да се родят.Станалото станало.
По темата:
Също може да питаш вет но не всички разбират от порчета.Зависи от кой град си защото в малките градове от кучета не разбират пък едва ли са виждали порчета.
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот mo4itos » Вто Май 24, 2011 6:35 pm

от малък град сам и никой не разбира от порове, този дето е негов мъжкаря има 10 пора и ги развъжда и права кот ми е казал ама малките не искат да хапнат и това е, неговите от 13тия ден почвали да близват пак тез мойти нещат
Аватар
mo4itos
Животинче с въпрос

Мнениеот mzi » Вто Май 24, 2011 9:43 pm

Как oт 13-тия ден ще ядат, моите са на 16 дена и още се търкалят като топчета камо ли да ядат каша от гранули :ai: Прочети във форума има всичко за поровете. Попринцип на 20/25 ден започват да се дохранват. Щом твоите са родени на 4 април то вече трябва даже да са прогледнали. Слагай им по-голямо количество каша да има хем майката да яде колкото иска, хем и малките да си похапват когато огладнеят. А иначе аз на моето когато беше малко му слагах гранулки, сипвах малко вода колкото гранулите да омекнат и му давах.
Аватар
mzi
В глутницата

Re: Трябва ми съвет

Мнениеот mo4itos » Сря Май 25, 2011 12:32 pm

объркал сам се 4 май [smile3537.gif]
Аватар
mo4itos
Животинче с въпрос

Re: Трябва ми съвет

Мнениеот diva21 » Пет Май 27, 2011 10:33 pm

Май нищо незнаете за порчетата. :bu:
Първо порчетата отварят очите чак към 40 ден и второ след двайстия ден може да се дохранват,но не с кучешка а с порска храна или премиум клас храна за котки на попарка.
Но ако не е необходимо няма нужда да се бърза със захранването.
Аватар
diva21
В глутницата

Назад към Порчета