Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Michael "Mike" Wazowski the ferret

Re: Michael "Mike" Wazowski the ferret

Мнениеот OAKFINGERS » Пет Ное 11, 2011 9:10 am

Стоянски, danke за инфото. За сока - хубава идея, но, както каза Пикселът, в малки количества [ideauu.gif] Аз бих посъветвала да се насочиш към сладък плод, а не към цитрусов, защото, доколкото съм запозната (чела и пробвала), киселите / цитрусовите миризми никак, ама никак не са им по вкуса. Нали даже има трик, че ако искаш да спре да те хапе си мажеш ръцете я с кисела ябълка, я с лимон, я с оцет :ad:
Pixell написа:Пробвай сок от грозде, диня или пъпеш, определено ще се хареса, щото са сладки те си обичат сладко по принцип

Аз тук бих добавила и разни праскови, кайсиИ, круши...
"Човек може да влезе в ада, яхнал собствения си език!"
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот lio_85 » Пет Ное 11, 2011 11:59 am

OAKFINGERS написа: Аз бих посъветвала да се насочиш към сладък плод, а не към цитрусов, защото, доколкото съм запозната (чела и пробвала), киселите / цитрусовите миризми никак, ама никак не са им по вкуса. Нали даже има трик, че ако искаш да спре да те хапе си мажеш ръцете я с кисела ябълка, я с лимон, я с оцет :ad:

Наскоро дадох на Мика малко лимон :ah: (изобщо не съм и очаквала да го пробва) :ajaweki: и маймунката близна го, намръщи му се и пак тръгна да го ближе (така няколко пъти) - истински мазохист :ag:
Аватар
lio_85
В стадото

Мнениеот OAKFINGERS » Пет Ное 11, 2011 12:25 pm

lio_85 написа:Наскоро дадох на Мика малко лимон :ah: (изобщо не съм и очаквала да го пробва) :ajaweki: и маймунката близна го, намръщи му се и пак тръгна да го ближе (така няколко пъти) - истински мазохист :ag:

Ние също тези дни дадохме на Морис да душне лимон, близна го бързо и лекичко и повече даже и не искаше да чуе за лимони :ajaweki:
Обаче от две седмини едни нарове се подвизават в кухнята ни, та Морис голямо търкаляне ги търкаля, само да ги докопа - тук обаче не съм сигурна дали само защото са кръгли или му миришат на нещо сладичко и вкусно. Като му дадем, ще споделя опит :ay:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот Pixell » Пет Ное 11, 2011 2:05 pm

И Ромпел беше откраднал един нар от масата и го намерих понагризан зад дивана, но мисля че не е добре да го яде, има големи семки, които не смятам че са добре за коремчетата им, а и целулозната люспа. Като му давам грозде примерно е без семки. Цитрусови не бих пробвал, заради люспите предимно. Млечни продукти също не бих пробвал. Макар че харесва кисело мляко - един път ми облиза цялата кофичка.
We are not what you think we are!
We are ferrets! We are ferrets!!
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Пет Ное 11, 2011 2:44 pm

Pixell написа:мисля че не е добре да го яде, има големи семки, които не смятам че са добре за коремчетата им, а и целулозната люспа. Като му давам грозде примерно е без семки. Цитрусови не бих пробвал, заради люспите предимно. Млечни продукти също не бих пробвал. Макар че харесва кисело мляко - един път ми облиза цялата кофичка.
Харесва ми това мнение :ay:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот Pixell » Пет Ное 11, 2011 3:11 pm

:ag: Юле разби ме! Тука не сме Фейсбук за щастие! :ag: Няма 'харесва ми' 'вече не харесвам' и '387 човека харесаха това' :ag:
Вие давали ли сте кисло млекце? Ама Ромпо обича само плодовоооо, не е гупаф горкия, иска да опита всичко дето шефа му яде... :ajaweki:
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот lio_85 » Пет Ное 11, 2011 3:24 pm

Pixell написа:Вие давали ли сте кисло млекце?

Вчера дадох на Мика и само му се мръщи tongue

Pixell написа:иска да опита всичко дето шефа му яде... :ajaweki:

:ajaweki: А пробвал ли е да ти се навира в устата от зор да си вземе нещо от теб :ag: - Ако гледаме филм и хапваме "боклуджета" и тя иска да ги дегостира
Аватар
lio_85
В стадото

Мнениеот OAKFINGERS » Пет Ное 11, 2011 3:49 pm

Малко оспамихме майковата тема :ah:
Офтопик:
Никакво мляко още не сме пробвали да даваме, но мей ще видим как му харесва :ab: Иначе Морис много се зарибява да ми дъвче от фъстъците - давам му по половин белен и очистен от сол фъстък, да намаже и той от филма :az:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот k-extreme » Пет Ное 11, 2011 6:21 pm

Хахаха - сега виждам това с лимона тук - дето сте писали, че ги гони и се мръщят: е прочетете нашата тема, тъкмо споделях там най-голямото си учудване, а именно от факта, че явно карамела обича фреш от лимон :ajaweki:
Колкото до млякото: Карамела всяка седмица хапва малко бананова или друга плодова бебешка каша, разтворена в прясно мляко - обожава го :ay: И го яде направо от лигавника на малката както съм описала, иначе ако не й сипя там и тя се опитва (както каза Лили) да се навре в устата на Ади или в паницата, в най-добрия случай да пресрещне лъжицата по пътя :ajaweki:
Киселото не я кефи толкова, трябва да пробвам с плодове верно като яде малката вечер (макар да знам, че нищо полезно и истинско няма в тези млекца....).
Стояне, следващия път като дойдем искам да ни гостиш (барабар с пора) с истиснко прясно мляко от крава (че съм се затъжила за такова) и ако може Ади да присъства на доенето, че много е вълнува този процес, както и кравичките. :ax:
"Errare humanum est, ignoscere divinum ."
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот lio_85 » Пет Ное 11, 2011 11:38 pm

хихи Туко що ти отговорих за лимона в твойта тема
Аватар
lio_85
В стадото

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Ное 14, 2011 10:21 am

k-extreme написа:И го яде направо от лигавника на малката както съм описала, иначе ако не й сипя там и тя се опитва (както каза Лили) да се навре в устата на Ади или в паницата, в най-добрия случай да пресрещне лъжицата по пътя :ajaweki:

Лакомии tongue :ajaweki:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот Stoyanski » Нед Дек 04, 2011 12:56 am

Бум Бум Бум.. ето реших се да ви покажа как моя пор опитва малко тъмна бирица, разбира се не съм прекалявал, не съм му давал много и не съм повтарял този експеримент, но беше забавно да си кажа с Майксън НАЗДРАВЕ! :az:
Аз съм само един прост магьосник. И то много прост.
Аватар
Stoyanski
Животинче с въпрос

Мнениеот Pixell » Нед Дек 04, 2011 11:17 am

:ag: Aма той дори не я опита.. само си топи муцуната и после се търка в килима да се обърше.. очаквах да го изпие, заради бирената мая, на която се кефат много.
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот k-extreme » Нед Дек 04, 2011 7:49 pm

Ахахаха, много готин Майк :az:
Умрях от смях да го гледам как върви на заден ход - сестра му е същата фога :ag:
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Дек 05, 2011 10:50 am

Хаха, Стоянски, Морис първият път се държеше по същия начин - само веднъж си близна и после се позабавлява хубавичко с паницата - танго из цялата стая (представи си на какво стана подът) :ajaweki: Обаче му бяхме дали още веднъж и си я изпи, даже и за още питаше :ah: Аз лично оставам с впечатлението, че се кефят не толкова на вкуса бирата, а по-скоро на забавния ефект с пръските от мехурчетата по мустаците :ag:
Pixell написа:очаквах да го изпие, заради бирената мая, на която се кефат много.

Ники, малцовата паста и сходните й продукти ли визираш? Ако е така, не на всички порове е любим тоя вкус - ние имаме голям проблем с даването на малцова паста на Морис :bu:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот Pixell » Пон Дек 05, 2011 11:58 am

Офтопик:
Е, това хич не ми се вярва, Юли, да не е някаква кофти паста просто... за зехтин/олио и малцова паста са им едни от най-любимите. Моя си хрупа и таблетки бирена мая ако му дам, но рядко щото и аз я пия и незнам дали е добре тая доза за него. Като дойдеш в сф ше му дам лично паста да вида как не яде... :ajaweki:
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Дек 05, 2011 1:35 pm

Ники, за зехтин и олио си умира, но пастата я заобикаля по-издалеко :ag: Ама ти си магьосник, знаем те тебе, от теб може и да вземе... А иначе пастата ни е на Trixie.
Стоянски, ти даваш ли на твоя дзвер такива олия, пасти (за бирата вече разбрахме :ag: ) ?
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот k-extreme » Пон Дек 05, 2011 5:00 pm

Юле, защо не пробваш с малцовата паста на Беафар. Тази фирма по принцип имат същия продукт за порове (тук не се предлага, но на Ники го донесохме от Англия и наистина съставките са същите). Така че, тази предлагана тук за котки може да му хареса :ah:
Ето да сравниш:
http://www.miazoo.com/show-Beap-Duo-Act ... .html/1458

И ето тази за порове (същата):
http://www.healthstyleemporium.co.uk/Be ... /1063c.htm
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот Pixell » Пон Дек 05, 2011 6:44 pm

Дам, едно към едно са, аз имах вече на Беафар пастата за котки, а тази е напълно идентична, дори няма нарисуван ферет на тубичката. А като цена са еднакви, нищо че едното е от Англия, другото от тук. Нормално.
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Вто Дек 06, 2011 10:36 am

:ah: Ние пак малко пооспамихме Майкската тема, ама да си кажа - тук, в Русе, само тази намерих (като оставим настрана факта, че в някои магазини даже се чудиха що е то малцова паста и какво е нейното приложение :bu: ). От Англия нямам възможност да си поръчвам, а и разчитам, че няма кой-знае какво да й се обърка в състава на една малцова паста. Вярно, че Беафар правят храни, а Трикси други продукти, но залагам, че не е като да си я купя от железарията :ab:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот k-extreme » Вто Дек 06, 2011 11:50 am

Офтопик:
Не си ни разбрала, Юле :ax: С Ники това обясняваме, че няма разлика между предлаганата тук на Беафар малцова паста за котки (има е в повечето сайтове за он-лайн поръчки) и тази от Англия (на същата фирма) за порове. Просто като ти свърши тази и ако можеш да го съчетаеш с поръчка на храна или друго, ако желаеш вземи да пробваш тази :ay:
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот Stoyanski » Нед Мар 11, 2012 10:51 am

:) Ето един слънчев Майк
Аз съм само един прост магьосник. И то много прост.
Аватар
Stoyanski
Животинче с въпрос

Мнениеот tinna94 » Нед Мар 11, 2012 6:28 pm

Прекрасен Майки :ajatki:
С нетърпение чакаме пак да дивеем заедно и да ви запозная с новия дивчо.... :sunny:
Аватар
tinna94
В стадото

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Мар 12, 2012 8:44 am

:ajatki: Разкошен!
Офтопик:
Да си призная, все едно гледам Морис, като две капки вода са :sunny:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот mzi » Пон Мар 12, 2012 10:10 am

Много е сладък :ajatki: особено на снимката, където се облизва доволно :ag: И май май се е порадвал на копане, съдейки по калните нокътченца :ag:
Аватар
mzi
В глутницата

Мнениеот k-extreme » Пон Мар 12, 2012 9:06 pm

Страхотен, невероятен, уникален!!!!!!!!!!!!! :ax:
Моя любим пор..... :ba: :ajatki:
Аватар
k-extreme
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Вто Мар 13, 2012 9:30 pm

Оййй,душичка златна ! ! !
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот OAKFINGERS » Сря Май 09, 2012 7:44 am

Ей, Майк, честит рожден ден :az: За много години :ax:
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот mzi » Сря Май 09, 2012 9:37 pm