Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Развъдник във Варна

Развъдник във Варна

Мнениеот janettttt » Чет Сеп 08, 2011 10:55 pm

Здравейте любители на малки сладки порчовци :ax: Търся човек от град Варна, който да продава миризливковци :ag: За жалост в интернет не намерих нито една скорошна обява...което много ме озадачи :bu: Ако сте чували за някой, който отглежда фретки, то споделете с мен :sunny: Държа да е от града и то от собственик, който си ги гледа в домашна среда, а не от зоомагазин :ab:

За сега не ми е толкова спешно тъй като искам да се подготвя финансово, а и скоро сменяме жилището и живот и здраве слагаме край ( поне за сега де..) на квартирите :bp: За това и съм решена най-сетне след много четене по форуми, сайтове и къде ли не... и аз да се радвам на мое порче, а не само на вашите сладурковци :ap: :ajatki:
Аватар
janettttt
В ятото

Re: Развъдник във Варна

Мнениеот Pixell » Чет Сеп 08, 2011 11:48 pm

Чакай малко.... hsuh или аз нещо почвам да халюцинирам и получавам дежа-ву-та, или това го чета вече за трети път може би в поредната нова тема, където споделяш че си от Вн, че искаш от собственик, че се колебаеш за пор, че сменяш квартира и тн.... сега разкажи и за кучетата и котките си отново и коя колко е болна и как ги държиш в коридора и как на едната и провисвала вагината, а на другия сфинктера му изкачал... :ai: :av: Може би трябва да реагираме по друг начин, затова повтаряш едно и също...може би забравяш че си писала едно и също доста пъти - и получи доста насоки и съвети.
We are not what you think we are!
We are ferrets! We are ferrets!!
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот janettttt » Пет Сеп 09, 2011 12:03 am

Спазвайте добрия тон,моля.Модератор.
Аватар
janettttt
В ятото

Мнениеот janettttt » Пет Сеп 09, 2011 12:35 am

Мисля, че точно тук е мястото всеки човек да пише и споделя това, което иска и което го интересува...така, че какъв е твоят проблем?!Освен това видях, търсих и четох навсякъде където е възможно и никъде не видях обява от Варна.А виждам, че в други градове има хора, занимаващи се с отглеждането на порчета.Целта ми е да разбера дали тук мога да намеря такъв човек.

И да, споделяла съм доста информация за моите животинки....и какво от това?Да не би да не ми е позволено?! :ag: Наистина от тук прочетох и научих много полезна и важна информация от любезни хора, които бяха така мили да ми обяснят всичко,което ме вълнуваше.Смятам, че е от изключително значение преди да предприемеш толкова важна стъпка, а именно появата на нов член от семейството, е хубаво да се запознаеш със всяка малка подробност.Не виждам нещо лошо в това, че искам да съм достатъчно информирана!След като съм решила и съм напълно обедена,че не само искам, а и мога да се справя с отглеждането на това сладко създание, е нормално да попитам от къде бих могла да се сдобия с такова.
Аватар
janettttt
В ятото

Мнениеот janettttt » Пет Сеп 09, 2011 10:00 am

Аз ли да спазвам добрият тон, МОДЕРАТОР? Ако обичаш изтрий тази и другата моя тема "Съвет за порче".

Вие ще спазвате добрият тон на общуване. Както го правят всички останали - АКО искате да общувате сред нас! - Модератор
Аватар
janettttt
В ятото

Назад към Порчета