Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Продавам порчета-дискусия за развъждане

Re: Продавам порчета-дискусия за развъждане

Мнениеот Pixell » Съб Ное 19, 2011 4:38 pm

Оле вече верно почвате някви глупости да говорите, Ивайло, само за да се заяждате с хората и да подържате скандала тук! [smile054.gif] Бива ли да казвате, че порове трябва да се продават на 2-3 месеца с направени ваксини и кастрация? Така от магазин ще излиза към 400 лв един пор. Е, аз не познавам наистина човек който да си купи такова животно - бизнеса умира, няма търсене, не се продават, в България - няма такива животни въобще значи. Както казах и преди - за да е всичко ОК - не трябва да има животни, тогава ще е по лесно явно.
А - да купиш пор на 2-3 месеца!? Много неподготвени се изказвате. Пора не е куче все пак, вие явно го имате за такова. Тук са съвсем различни нещата, но няма какво да пиша, знам че и едва ли ще ме прочетете, Валната.

п.с. а брав0, поздравления, че отказахте поредния човек да пише в този форум. :ay: Върви натам да се опразни съвсем от хора, но то и аз пиша щото си нямам работа друга явно. :bv:
We are not what you think we are!
We are ferrets! We are ferrets!!
Аватар
Pixell
В глутницата

Мнениеот diva21 » Съб Ное 19, 2011 4:51 pm

Ами според valnata ще кастрирам за 100-200лле 200лв и разходи ми то ще го продам за 300-400лв. тогава.
А и не ми говорете ,че едва ли не ги давам на кой ми падне.
Нека хората които имат от мен порче се оплачат тук да видим какво не е как трябва.
Аватар
diva21
В глутницата

Мнениеот zoomaniak » Съб Ное 19, 2011 4:59 pm

Какво става пък в тази Тема пък сега.

Това не е дискусия за развъжданеееееееееееееее и излиза от рамките на нормалното общуване.

Модераторите да модерират - оставете хората да си развъждат. Всеки си знае най-добре нещата.

Не е против правилата ни да има такива теми, но е излишно да дразним хората!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Недейте допуска повече такива "дискусии".
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот valnata » Съб Ное 19, 2011 5:06 pm

diva21 щом се сравняваш със зоомагазините, ок. Защо трябва да следваме примера на безотговорните? За раждането и продажбите може да поспорим, както и за това на каква възраст ги продаваш.:ag: Толкова малки животни да се отделят от майката, без ваксинации, това си е жива търговия. Какво излезе, че парите пак са важните. "ще кастрирам за 200 лева и после няма как да ги продам" :ag: Чудно оправдание на отговорен стопанин.. За това сега ги давай без ваксини, нека правят бебета пък после каквото ще да става. Като нямаш възможност да се грижиш за толкова животни и да им осигуриш най-доброто защо ги въдиш? Няма нужда да се оплакват стопаните, аз видях, макар и за малко.. :ag:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pixell написа:Оле вече верно почвате някви глупости да говорите, Ивайло, само за да се заяждате с хората и да подържате скандала тук! [smile054.gif] Бива ли да казвате, че порове трябва да се продават на 2-3 месеца с направени ваксини и кастрация? Така от магазин ще излиза към 400 лв един пор. Е, аз не познавам наистина човек който да си купи такова животно - бизнеса умира, няма търсене, не се продават, в България - няма такива животни въобще значи. Както казах и преди - за да е всичко ОК - не трябва да има животни, тогава ще е по лесно явно.
А - да купиш пор на 2-3 месеца!? Много неподготвени се изказвате. Пора не е куче все пак, вие явно го имате за такова. Тук са съвсем различни нещата, но няма какво да пиша, знам че и едва ли ще ме прочетете, Валната.

п.с. а брав0, поздравления, че отказахте поредния човек да пише в този форум. :ay: Върви натам да се опразни съвсем от хора, но то и аз пиша щото си нямам работа друга явно. :bv:

Ти не знам дали разбра, че това тук е форум и темите се обсъждат. Който има желание може да си пише и да си казва мнението. Никой не прави скандали.

Какво като излиза 400 лева един пор? Здравето и социализацията не са ли по-важни? Като бизнеса умира, не се търсят и отиват на пътя защо ги въдят толкова? Ми отделяйте ги на 20 дни от майката тогава, щото по "тънко" ще се мине.. Това е глупост! Много добре знам какво е пора и знам, че всяко животно трябва да прекара определено време с майка си и с останалите братя-сестри. Това е нужно за всяко животно, без значение дали е куче, коте или пор. Това, че в България някои хора гледат да ги пробутат за да спестят някой лев не означава, че е правилния начин. Кой е подготвен или неподготвен няма да коментирам, че да няма обидени. :ag:

Всеки е свободен да избира къде да влиза и какво да пише, аз никой не "отказвам" :ab: Няма да се "опразни" форума, спокойно. Няма как да се коригират изказвания, хората да са принудени да си мълчат, само защото на някой няма да му изнася. :ag:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот zoomaniak » Съб Ное 19, 2011 5:08 pm

Ивайло - стига по тая Тема - тя е заключена. Зашо пишеш в нея!!!

До сега е трябвало да се изтрие темата.

Това не е дискусия - защото ти си модератор!
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот zoomaniak » Съб Ное 19, 2011 5:09 pm

Извинявам се на всички засегнати в тая тема.

Ще внимавам да не се повтарят такива теми....................
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот casper_stz » Сря Май 21, 2014 3:21 pm

Привет!Мисля,че за пръв път пиша във форума. Искам да си купя порче,виждам че тук до преди някоя година сте разисквали продажбите. Някой в момента да има бебета за продан? И може би някъде сте го коментирали , съжалявам ако повтарям въпрос,но каква е разликата между характера на мъжките и женските?? :)
casper_stz
Животинче с въпрос

Мнениеот Koset0 » Чет Май 22, 2014 12:11 am

Здравей. Предполагам ползваш Фейсбук? Присъедини се към тази група, където пишат много стопани на порчета. Там също може да попиташ и за бебета. https://www.facebook.com/groups/ferretsbg/?fref=ts Тук рядко вече влизат хора с порчета и не знам дали някой ще ти отговори. :)
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Предишна

Назад към Порчета