Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Къде складират вашите порковци

Къде складират вашите порковци

Мнениеот NinChEtOo » Нед Ное 27, 2011 12:27 pm

При нас с Чипи и Пипи хармонията е пълна...Пипи складира храна,а Чипи предмети и храна.Даже наскоро ми изчезна телефона :ai: и трагедията беше,че съм го оставила на без звук :bu: .Знаех,кой стои зад това за това просто изчаках да иде в скривалището и да се порадва на новата придобивка :ajaweki: Много се смеем когато им сложа да ядат пълнят си устата с храна и тичат като щури Пипи под радиатора който е топъл и няма да ви казвам ако постои храна от консерва там на какво замирисва :bu: , а Чипи под дивана (по принцип).От няколко дена Чипи няма купчинка....бях много озадачена,но си викам какво пък по добре...но нееее.Оказа се,че малкото чудовище е пробило дивана,чието дъно е от шперплат (абсолютен картон ако питате мен) и там тъпче всевъзможни боклуци :ag: включващи капачки,играчки,1 рапан :ai: ,ластъци за коса,химикалка и огромни количества храна.И понеже съм свикнала с порчетата и придружаващите ги шумове не съм забелязала че рови дивана,мислех че просто играе отдоло и тропа :ag:.При вас как стоят нещата със складовата дейност :ajatki:
Аватар
NinChEtOo
Животинче с въпрос

Re: Къде складират вашите порковци

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Ное 28, 2011 11:16 am

При нас ситуацията е такава: Морис завлича всички плюшени играчки - големи, малки, няма значение, зад пералнята :ag: храна не складира. В началото като го взехме криеше всичко под дивана, но след време отпадна този вариант, защото по-големите не могат да влезнат отдолу. И така, аз всеки ден подреждам пухените приятели, а Морис всяка вечер ги краде един по един и ги влачи в "бърлогата" (горките, така се измърляха от толкова лигавене и влачене :bu: ).
"Човек може да влезе в ада, яхнал собствения си език!"
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот NinChEtOo » Пон Ное 28, 2011 4:46 pm

Да понякога имам чувството,че нарочно ги лигави да не му ги пипам хахаха беше чудо с лигавенето когато сменяше зъби.И той не криеше нищо,но откакто дойде Пипи започна... :ajaweki:
Аватар
NinChEtOo
Животинче с въпрос

Мнениеот OAKFINGERS » Пон Ное 28, 2011 4:57 pm

Офтопик:
Аз по нищо не разбрах кога нашият пор е сменял зъби [smile3537.gif]
"Човек може да влезе в ада, яхнал собствения си език!"
Аватар
OAKFINGERS
В пасажа

Мнениеот NinChEtOo » Пон Ное 28, 2011 6:34 pm

Блазе ти...моя смучеше всичко на ред че са ги чеше и беше малко като акула с 2 реда зъби
Аватар
NinChEtOo
Животинче с въпрос

Мнениеот misi2011 » Пет Дек 16, 2011 8:40 pm

Амии, при нас беше същото, защото си нямахме и представа, че това животинче може да се навре в 3 сантиметрова дупка ... РЕШЕНИЕТО: Затапване отвсякъде, защото номера със задънката е просто кошмарен !!! :ay: :ay:
Ferrets ...
Аватар
misi2011
Животинче с въпрос

Назад към Порчета