Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Пакостите на пора

Пакостите на пора

Мнениеот little gecko » Пет Авг 17, 2012 8:53 pm

Тук може да споделите най-големите пакости извършени от вашия пор. :ab:
little gecko
Животинче с въпрос

Re: Пакостите на пора

Мнениеот Ne_Razbral_4o » Пет Авг 17, 2012 11:05 pm

Порчетата са послушни животинки и никога не правят пакости :ah: , ако за теб прекопаването на градината и преглеждането на всички корени на цветята дали не са заразени с нещо е пакост за мен и за мойта Чочка това си е обикновенно ежедневие :ajaweki: .
Вярно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво.
Аватар
Ne_Razbral_4o
Животинче с въпрос

Мнениеот little gecko » Съб Авг 18, 2012 1:53 pm

:ag: :ajaweki:
little gecko
Животинче с въпрос

Мнениеот bebals » Пет Окт 05, 2012 6:15 pm

Моя пакостник си докара неприятности като си похапна от една гумена играчка.После спря да яде,не игаеше,само лежеше и беше безжизнен [mood_feelings_hurt.gif] . След което беше на инжекции с абокат няколко дена, и за наше голямо щастие всичко му мина :sunny: . Но си беше трудничко да го опазя да не изяде и абоката :ag:
bebals
Животинче с въпрос

Мнениеот kajoo » Чет Дек 27, 2012 1:01 pm

при нас всичко това е ежедневие- прекопаване на цветята, изяждане на гумички за триене, криене на чорапки,вадене на стелки за обувки,кредене на бижута и криене в някоя саксия и още многооо!!!!!!!
Аватар
kajoo
Животинче с въпрос

Мнениеот Vicky » Съб Яну 19, 2013 12:49 pm

Моята сладуранка ми беше пробила дивана за да може да си прибира богатствата (плюшените играчки ) в него ... Освен това нарачно ми крие чехлите ... :D:D:D
Vicky
Животинче с въпрос

Назад към Порчета