Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Mоля за информация, относно храненето на порче

Mоля за информация, относно храненето на порче

Мнениеот mockery_ » Съб Мар 28, 2015 5:27 pm

Имам порка на 8 месеца...В отлично здраве и състояние на духа е :) Имам важен въпрос...от известно време, проявява интерес към различни плодове и зеленчуци.Досега искаше само нейната си храна и дори на варено или сурово месо не обръщаше внимание.Изчетох какви ли не статии и форуми и от никъде не получих точен отговор на това ,какво може да и се дава като храна,различна от нейната.За въглехидрати,белтъчини,стафиди и дъра бъра...ясно,но искам да знам точно-това може да и се дава,това не...благодаря ви предварително :)
Аватар
mockery_
Животинче с въпрос

Re: Mоля за информация, относно храненето на порче

Мнениеот zoomaniak » Нед Мар 29, 2015 9:27 am

Опасно е да си храните животното така.
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот mockery_ » Пон Мар 30, 2015 6:34 am

Засега тя е яла единствено и само храна за фретки...Когато сме били при ветеринари (защото минахме през няколко доктора),всеки ми казваше нещо различно за това какво може да яде и какво не....Потърсих инфо в нета,същия резултат...Искам да знам просто,ако случайно яде от някой плод или зеленчук или прояви набивал интерес,дали да и дам и да не изпадам в паника,че може да получи стомашно разстройство,нещо друго или недай си боже да умре.Нямам намерение да си я тъпча като прасе с каквото видя,а някакво разнообразие от време навреме.
Аватар
mockery_
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Пон Мар 30, 2015 8:01 am

viewforum.php?f=270 Това е нашият раздел с информация. :ab:
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Порчета