Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Ahaetulla Prasina

Ahaetulla Prasina

Мнениеот borkomotorko » Вто Мар 23, 2010 10:30 am

Здравейте ! Тъй като и в друг форум пуснах същата тема,но никой не ми беше отговорил или дал информация. Интересува ме тази змия някой гледа ли, или да е гледал преди , каква информация повече може да се даде за нея ( понеже в нета намерих малко на английски, имаше повечко на немски,но не разбирам ), изобщо като цяло ... Много е красива и виждам в чуждестранните сайтове на зоомагазини,че се предлага ? Ще бъда благодарен на всеки,който остави това ,което знае !
Ето няколко снимки от нета :

Изображение

Четете правилата!
Снимки от нета се слагат като линкове!
Модератор
borkomotorko
Животинче с въпрос

Re: Ahaetulla Prasina

Мнениеот xankrum » Вто Мар 23, 2010 11:13 am

Много интересна змия но не съм виждал такава. Ако искаш мога да ти пратя информация за тази змия на снимката по-долу. Пиши тук или на ЛС. Имам и друга снимка но е много голяма и немога да я кача.
за това става въпрос---> http://www.bluechameleon.org/Forum%20Pi ... stivus.jpg (снимката долу е от нета)
Аватар
xankrum
В ятото

Мнениеот borkomotorko » Вто Мар 23, 2010 11:53 am

Не пич, това е тревна змия ... и тя е хубава,но не става въпрос за нея .. Благодаря ти много все пак !
borkomotorko
Животинче с въпрос

Мнениеот xankrum » Вто Мар 23, 2010 7:27 pm

Аз просто казах защото и двете са зелени а мен зелени змии много ме кефят, отклоних се от темата...
цените са:
Ahaetulla prasina сива - 150 лв.
Ahaetulla prasina зелена - 180 лв.
Ще намеря още инфо из книгите и ще пиша.
Аватар
xankrum
В ятото

Мнениеот borkomotorko » Вто Мар 23, 2010 7:56 pm

xankrum написа:Аз просто казах защото и двете са зелени а мен зелени змии много ме кефят, отклоних се от темата...
цените са:
Ahaetulla prasina сива - 150 лв.
Ahaetulla prasina зелена - 180 лв.
Ще намеря още инфо из книгите и ще пиша.

Да, и аз видях това и писах на Иво, авторът на публикацията, но не ми е отговорил още !
borkomotorko
Животинче с въпрос

Назад към Змии Serpentes