Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

НЯМАМ ДУМИ

НЯМАМ ДУМИ

Мнениеот h0rses » Пон Май 30, 2011 6:52 pm

Намерих това ужасяващо

Видеото съдържа шокиращи кадри на насилие, които не са подходящи за деца, бременни жени или хора със слаби сърца!

видео - http://www.facebook.com/video/video.php ... 8&comments

Направо нямам думи, неможе ли нещо да се направи с това ....... чудовище fing23 fing23 fing23 fing23 [mood_feelings_hurt.gif] [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
h0rses
В стадото

Re: НЯМАМ ДУМИ

Мнениеот german » Пон Май 30, 2011 8:08 pm

Ебаси...да не казвам каква.Идиоти нещастни(без извинение).Може и нищо да не може да се направи или ще е много трудно защото кой знае къде е заснето това клипче и кой знае колко такива клипчета не са били заснети.Спирам да пиша че направо много се ядосах :bu: [mood_feelings_hurt.gif] smiley23
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот Бела » Пон Май 30, 2011 8:19 pm

Тая е отвратителна и отдолу пише,че 24 души харесват това видео!!!Направо ще ги fing23 fing23 тия откачалки!Бедните животни!!!!Какви ******** има на този свят!Просто не издържам!!!!Айде и аз спирам да пиша,че направо ще се пръсна.......Тая ми иде да тода и да я ********и да я ********
Бела

Мнениеот meri » Пон Май 30, 2011 9:05 pm

Такъв клип не се пуска без предупреждение към гледащите, всъщност няма място във форума.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот german » Вто Май 31, 2011 12:37 pm

Сигурен съм че има и други подобни и хората масово си ги харесват и им се кефят.Това е нечовешко :bu: [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот Koset0 » Вто Май 31, 2011 2:18 pm

Това видео или е било премахнато от Facebook, или не е видимо поради настройки на личната информация. ?
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот german » Вто Май 31, 2011 3:39 pm

Беше видимо.
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот Бела » Вто Май 31, 2011 4:03 pm

Много много ужасни хора има на този свят!Как може такова нечовешко насилие!И то на животно!
Офтопик:
Чесно казано ми е по-мъчно когато гледам такива клипчета за животни от колкото такива клипчета за хора,защото животните са беззащитни,а хората могат да направят нещо
Бела

Мнениеот selgomez97 » Вто Май 31, 2011 4:10 pm

Дали е човек или животно...и разбира се зависи в каква ситуация е ... всеки е беззащитен!
Видеото просто е ужасяващо...такова насилие върху едно невинно и беззащитно животинче, просто е недопустимо.. smiley23 А и изобщо защо качвате такива нелепи клипове в този сайт? :ac: /подкрепям meri/
"Love is when a puppy licks your face... even after you left him alone all day."
Аватар
selgomez97
В пасажа

Мнениеот Бела » Вто Май 31, 2011 4:14 pm

Според мен го е качил)а защото иска да ни покаже какво насилие съществува и колко ужасни могат да бъдат хората.
Бела

Мнениеот meri » Вто Май 31, 2011 4:15 pm

Насилието под каквато и форма да е си съществува,дали над хора или животни ...има си го.
Но все пак,когато се пуска нещо подобно се предупреждава,не всеки може да гледа нещо подобно(е аз не можах до край).
Може би най-добре темата да се заключи.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот german » Вто Май 31, 2011 4:49 pm

Те утре могат да качат и клипче в което правят това с дете.Чудя се дали тогава ще има хора които "Харесват това".Направо невероятно докъде може да доведе човешката жестокост а хората си затварят очите или "Харесват това"абе какво да се каже :bu: [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот bontaa » Вто Май 31, 2011 5:18 pm

това е противно не може така
bontaa

Мнениеот emito » Пон Юли 25, 2011 7:22 pm

Бихте ли ми разказали какво представлява клипа,защото не ми се отваря.
emito

Мнениеот meri » Пон Юли 25, 2011 8:41 pm

Kлипа е премахнат, всъщност темата е неактуална вече.
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Зайци