Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Новородено зайче

Новородено зайче

Мнениеот Bunninny » Пон Яну 16, 2012 7:37 pm

Здравейте знам че случая ми е тежък а сега се усложни тройно и така...
Преди един месец ходих у една приятелка по случай рождения ден да мъжкото и зайче (тя има мъжко и женско)и те явно са излезли на терасата и са свършили работата и на 9 януари се събудих и видях :Bunny:,едно бебе зайче и от тогава се грижа сама за него и не ходя на училище,защото на майката и е 1-во раждане и не му обръща внимание и го тъпче та родиха се 4 бебета 2 умряха още като се родиха и спасих 2.На петък 13 едното бебе умря (не знам защо) и от тогава съм с едно.
Днес започнах да ходя на училище майка ми пое храненията и като се прибрах го нахраних с кърма (както обикновено) защото майка ми я е страх да обърне майката по гръб и да сложи бебето да яде и има защо.Като започнах да го храня майката започна да рита с крака и метна бебето на земята и му разцепи малко кожата.Заведох зайчето не ветеринар и му промиха раната в нормални обикновени обстоятелства щяха да му сложат шев но е твърде малко затова ще ходя всеки ден да му обработват раната и сега ме страх да до пипам,да го храня и дори да го гледам! [mood_feelings_hurt.gif]

Ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна!!! :ab:
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Re: Новородено зайче

Мнениеот meri » Пон Яну 16, 2012 7:59 pm

Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Bunninny » Пон Яну 16, 2012 8:18 pm

Мерси Мери но тази информация ми е известна.

Все пак благодаря ти аз отзива!http://forum.zoomania.org/posting.php?mode=smilies&f=133#
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Вто Яну 17, 2012 7:47 pm

Моля ви хора , помагайте!:Bunny:
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Чет Яну 19, 2012 9:16 pm

Проблема с раната почти се оправи! Кога трябва да му бия ваксина ?Вече е на 12 дни!

Няма нужда да пускаш всяко изречение в нов пост. Модератор
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Koset0 » Чет Яну 19, 2012 9:25 pm

Bunninny написа:Проблема с раната почти се оправи! Кога трябва да му бия ваксина ?Вече е на 12 дни!

На няколко месеца мисля че.
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот meri » Чет Яну 19, 2012 9:27 pm

Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Bunninny » Съб Яну 21, 2012 10:22 pm

Мерси Мери.И "модератор" изреченията са писани в различни дни.
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот cat_13 » Съб Яну 21, 2012 10:56 pm

Какво стана със зайчето?
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Сря Яну 25, 2012 2:38 pm

О вече всичко е наред!Лапичката му се оправи и днес сутринта в 4ч. като ставах да го храня го нямаше!!!!Беше отворило кутията където спи и беше избягало!Събудих мама и тате и почнахме да търсим.Обърнахме цялата къща с главата на долу и не го намерихме.Отидох си в стаята и изведнъж виждам едно бяло топче да се търкаля към мен.Беше се сгушило в една изпаднала от шкафа плюшена играчка.Сладурче!Такива проблеми ми създаде , а е колкото топче,пухено топче.
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Сря Яну 25, 2012 3:21 pm

Всяко зайче си има собствена тема, където се представя и се пускат снимки. Моля, пишете по темата! Модератор
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Мнениеот cat_13 » Сря Яну 25, 2012 8:36 pm

Направи тема на зайченцето, да не нарушаваме правилата, и ако нямаш други въпроси по тази тема да я [lock1.gif].
Помагай на животните ще ти помагат и те!

Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!
cat_13
В глутницата

Мнениеот Bunninny » Сря Яну 25, 2012 8:44 pm

Може да я [lock1.gif]
Kathrine

Аватар
Bunninny
В глутницата

Назад към Зайци