Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

За нашите зайчета

За нашите зайчета

Мнениеот Bunninny » Вто Фев 21, 2012 8:51 pm

Най-сетне място и за нас.Любителите на зайчета.Исках да създам тази тема за да можем всички ние да си споделяме за нашите топчовци,пухчовци или както всеки си ги нарича. :ba: Тук е мястото където можем да си пишем за зайчетата и да не спамим останалите теми.

П.П. Ще бъда много благодарна , ако тази тема не бъде премахната :ab: :ab: :ab: Благодаря предварително! :ax:
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Re: За нашите зайчета

Мнениеот Bunninny » Вто Фев 21, 2012 9:48 pm

Аз имам зайче.Казва се Бънина.На годинка и половина е.Чисто бяла е с кафяви кръгове околко очичките ( като гримирана е ) и кафяви петна по ушичките.Обича да ме ближе и да си подава носа през решетката да я галят.Много е миличка.Много е послушна ( врата на клетката й винаги е отворена за да може да си изкарва главичката навън , да стои на два крака).Сравнително кротичка е освен , когато няма храна или сено и когато някой се опита да и вземе купата с храната.
Kathrine

Мило мое Зайче Байче.Аз винаги ще те обичам.Ти винаги ще останешс мен.Никога няма да те забравя,бебчо...
Аватар
Bunninny
В глутницата

Re: За нашите зайчета

Мнениеот valnata » Вто Фев 21, 2012 9:57 pm

Всяко зайче си има собствена тема в която се представя, кометира и се пускат снимки.

Тук може да споделиш- viewtopic.php?f=136&t=17569
Аватар
valnata
Пчела майка

Назад към Зайци