Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Целувате ли си зайчето по муцунката?

Целувате ли си зайчето по муцунката?

Мнениеот bebkAa » Съб Сеп 05, 2009 5:26 pm

Е ?? :ajatki: Цункате ли си зайчето от време на време. Мене ме е страх да не ми захапе джуката, че после ще съм без нея :ag:
bebkAa
В стадото

Re: Целувате ли си зайчето по муцунката?

Мнениеот andaluz » Съб Сеп 05, 2009 5:33 pm

Моята дъщеря целува де що има животно на света :ag: Просто действай с бързите-бързо :ap: А пък аз колкото и да харесвам и обичам едно животинче не мога да го целуна - според мен има милиони други начини да му покажа отношението си към него :ba: :ba: :ba: Целувката според мен е запазена човешка територия :ax:
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни.
Аватар
andaluz
В пасажа

Мнениеот Veni » Съб Сеп 05, 2009 6:04 pm

Аз го цункам от време на време, но по челцето :ba: , понеже съм чела, че зайчетата не обичат да ги бараш по нослето. Чичи поне не обича :ad:
Аватар
Veni
В глутницата

Мнениеот bebkAa » Съб Сеп 05, 2009 6:53 pm

Да вярно е това за носленцето. Моето като го пипна и подскача и аз след него :ag: :ag: Даже като го взехме мама се шегуваше с мене че аз съм била по стръхливка от Флъфи :ag: :ag: Иначе и аз няма да го целувам по муцунката, че ме е страх хахахахах :ah:
bebkAa
В стадото

Мнениеот nikineli » Съб Сеп 05, 2009 7:57 pm

Ние ги целуваме непрекъснато по главичката и по нослето,ама от горе.По самата муцунка-не,защото все пак си папкат акитата и мисля,че не е много удачно.Едната зайка ни облизва целите лица,а ние после си го връщаме.Случва се ,ако някой не е на кеф да ни гризне по брадата или по бузата,но всичко е в рамките на нормалното.Целуваме ги денонощно.За това не си взехме риби.
nikineli
В ятото

Мнениеот zoomaniak » Съб Сеп 05, 2009 7:59 pm

Ами да целувам си мойто зайче по муцунката :ba:
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот ИНА » Съб Сеп 05, 2009 9:22 pm

Целувам всичко живо дето ми дава по муцунката.И заиковците не съм пропускала :ag:
Аватар
ИНА
В пасажа

Мнениеот meri » Съб Сеп 05, 2009 10:25 pm

А за пренасяне на зарази,чували ли сте? :ag: :ajaweki:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот ИНА » Съб Сеп 05, 2009 10:26 pm

Недръж на тия неща :ag:
Аватар
ИНА
В пасажа

Мнениеот polch3ty » Нед Сеп 06, 2009 9:03 am

всяко животно което дава .. без някой улични :ai: иначе приятелката ми има заек и си го целува, после и заека я облизва :bp:
polch3ty
Животинче с въпрос

Мнениеот hammy96 » Нед Сеп 06, 2009 4:41 pm

Ние с зайко се обичаме :ag: :ba: и се целуваме :ba:
Аватар
hammy96
В пасажа

Мнениеот Bunny Boo » Нед Сеп 06, 2009 6:34 pm

Даам ... :ab: Много се обичаме :ba: :ax: :ajatki: Но не винаги ми дава да го взема в себе си ... Разходката си е най-хубава - Не та не :bu: :ajaweki: :ajaaski: :Bunny:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот sissy » Пон Юни 07, 2010 11:41 am

Целувам го по челцето. Много обича. Застава и не мърда докато не спреш! :ap: :ba: До сега не съм пробвала да го цункам по муцунката или нослето, но и не мисля да го правя... :ap:

P.S. Когато му подам пръстчето си, той никога не хапе - само близка. :ba:
Изображение
sissy
Животинче с въпрос

Мнениеот InfoPls » Пон Юни 07, 2010 8:58 pm

Лелеее, дори и преди да прочета напомнянето за копрофагията им :at: , пак не бих си помислил да ги целувам :) На мен целуването на животни ми прилича на руска рулетка.
tiranozavyr-rex.hit.bg
InfoPls
В ятото

Мнениеот Rabbit » Сря Авг 17, 2011 9:43 pm

Темичката е стара, но все пак да се включа. Да живне малко.

Аз моята зайка яко си я целувам и по устата и по нослето и не виждам да изпитва неприязъм. От своя страна тя пък си ме ближе по ръцете, по краката, по лицето, по устните, по носа дори и по клепачите и не съм се замисляла до сега, че може да ме ръфне. [smile3537.gif] Просто не изпитвам грам страх от това и все още съм си с всички части по лицето. :ah:
Аватар
Rabbit
Животинче с въпрос

Мнениеот nikol d » Нед Ное 27, 2011 5:53 pm

Rabbit написа:Темичката е стара, но все пак да се включа. Да живне малко.

Аз моята зайка яко си я целувам и по устата и по нослето и не виждам да изпитва неприязъм. От своя страна тя пък си ме ближе по ръцете, по краката, по лицето, по устните, по носа дори и по клепачите и не съм се замисляла до сега, че може да ме ръфне. [smile3537.gif] Просто не изпитвам грам страх от това и все още съм си с всички части по лицето. :ah:

Да,ама те ако са болни от нещо! :ah: Аз но казвам че те трябва да са болно но нейскам да рискувам.Мърво,мен ме е страх.Второ,мога да се зараза с нещо.И трето,те все пак си ядат акото :ag: нали така
Мое малко зайче-байче, аз винаги ще те помня.Ти винаги ще си в моето сърце и знай, че някой ден пак ще се видим.
nikol d
Животинче с въпрос

Назад към Зайци