Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Добър лекар в Пловдив

Добър лекар в Пловдив

Мнениеот petelina » Пет Сеп 18, 2009 11:30 pm

Здравейте на всички...
Искам да споделя с вас какво изпитах с моя зайко.
Преди няколко дни изведнъж нещо му стана и не можеше да си движи крачетата,не ядеше и аз веднага го заведох на доктор. Беше като умрял icon_bawling , аз бях съкрушена,когато лекарят ми каза че не му дава шансове да оцелее,тогава не издържах и се разплаках. Лекарят ми каза да го оставя да го наблюдават за през деня и ако могат да му помогнат,така и направих и вечерта отивам, но без подобрение.Взех си го и казах,че ще се оправи,просто не си го давах :ba: . Нещо му беше станало с нервната система и нямаше чувствителност изобщо.. Започнах да му давам вода с вит. Ц и на другия ден го водя до доктора с леко подобрение и започнахме лечение. Всеки ден ходих и той му слагаше инжекции, разтриваше му лапичките,обръщаше му огромно внимание (въпреки,че имаше доста работа),за което съм му безкрайно благодарна абсолютно за всичко. Той помогна на палачинка да се оправи. Много се радвам,че има хора,които обичат работата си и животните,не пренебрегват никое - било то хамстерче или зайче,той се отнесе прекрасно с него,просто не съм очаквала. Дано и за вбъдеще зайко е добре :ba:
Ще ви дам координатите и ако някой има проблем да се обръща към него - наистина ще му помогне.
Адресът е ул. "Сергей Румянцев 10", е-майл t_karagiozov@abv.bg тел. 032/64 62 15 д-р Карагьозов е главният доктор,но лекарят,който оправи зайо, е по-младият и мисля ,че се казва Георги. Това е голяма клиника за животни,имат и магазин пълен с храна,аксесоари и какво ли не друго за домашни любимци,освен това персоналът също е много дружелюбен и учтив.
petelina
Животинче с въпрос

Re: добър лекар в Пловдив

Мнениеот kreizo » Съб Сеп 19, 2009 10:11 am

Разликата между форумите по света:
В английския - питаш и ти отговарят.
В руския - питаш, отговарят ти и теб те питат нещо.
В българския - питаш и 1000 човека ти казват колко си прост, че питаш.
kreizo
В глутницата

Re: Добър лекар в Пловдив

Мнениеот dionea » Нед Авг 22, 2010 10:02 am

Не ходи при д-р Спасов в Пловдив. Намира се в кв. Смирненски, ул. Хаджи Димитър 61 А. Той УБИ моето зайче!!! :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski:
В тази държава на никого не му пука за нищо!! Искаш да предупредиш хората за опасност и в крайна сметка линчуват Теб!!!
dionea
Животинче с въпрос

Назад към Зайци