Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Тук се представят тези, които нямат снимки на любимците си

Тук се представят тези, които нямат снимки на любимците си

Мнениеот roco todorov » Пон Мар 31, 2008 8:54 pm

Здравейте! Най-после и аз се сдобих с една малка красавица - казва се Тифани. :az:
roco todorov
Животинче с въпрос

Re: Нови сме тук!

Мнениеот leti_at » Пон Мар 31, 2008 9:20 pm

Да ти е жива и здрава малката красавица Тифани, само дано по-късно да не се окаже...красавец(така стана при нас Анджелина на втория месец...се оказа Анджело).
Качи да видим на снимки.Много радост да ти носи!
leti_at@abv.bg

letiat.snimka.bg
Аватар
leti_at
В ятото

Мнениеот roco todorov » Пон Мар 31, 2008 9:29 pm

мерси много е дано да си остане красавица а не красевец а снимки след някои и друг ден 6те има :ay:
roco todorov
Животинче с въпрос

Мнениеот Teodora Tomova » Пет Апр 04, 2008 10:55 pm

Какво стана със снимките на Тифани? :ad: Разкажете каква порода е и нещо интересно за нея. forum_simp0065 :aa:
Teodora Tomova
В стадото

тъй като незнам как да сложа снимка ще ви го опиша

Мнениеот flora_avril » Сря Апр 09, 2008 9:25 pm

мн са сладки! тъй като незнам как да сложа снимка ще ви го опиша

чисто бяло,сини очички,бяло/розови ошички! мн е сладко мн си го обичкам :ba:
flora_avril
Животинче с въпрос

Re: Новите да се представят тук!

Мнениеот pumuckl » Вто Апр 22, 2008 10:18 am

Здравейте и от нас. Казвам се Михаила, има две дечица-Томи на 3години, Райан на 1 година и зайчето Томи на 2 месеца. Живеем в Пловдив. Той е в къщи от 2 седмици, но вече всички много го обичаме. Райчето тормози малко зайчето :), но ние с баща му сме постояно около тях и ги пазим от травми. За Райче милването е равно на сграбчване на зайче Томи за гърба и вдигане от земята, но никой не е роден научен все пак:)))/поне така се успокоявам аз, а горкото зайче.....:)))/До този момент Райан казваше само "Тя коли"-превод "Това е кола".В началото зайчето също беше "Тя коли", но от 1 седмица е вече "Тя зай" /мама и тати казва от 3 дни:)/. Това е засега в къщи-лудницата е пълна,но пък аз съм "болна" на тема животни.Един месец преди да родя Томи под натиска на майки и свекърви се наложи да си подаря котето, а кучката Мърси/кокер-англоамерикански/ отпътува за Габрово при родителите ми. Донякъде съм съгласна че в тяснотията която живеем е доста трудно да има и животни, но все пак...С Томи бяхме тръгнали да купуваме поредните рибки/последните аз ги сварих :(/, но в крайна сметка се прибрахме със зайче. Това е засега от нас.Ще кача снимки на зайчето.
pumuckl
Животинче с въпрос

Мнениеот leti_at » Вто Апр 22, 2008 10:43 am

Да са ви живи и здрави малките-и дечицата и зайчето....
Но, бъдете по-внимателни със зайо,той все пак не е играчка...Слава богу моят син, въпреки че е мъничък от самото начало се отнасяше много внимателно със Анджи-нито веднъж не го е стиснал или дръпнал, изпуснал...
Даже се случва зайо да го одере, а той нищо не му прави...само няколко дни след това не иска да го гушка и ми вика..."Ни икам гушкам, тото той дие мен"-не искам да го гушкам ,защото той ме дере...
Не харесвам, когато животинчето се взима за забавление на децата...защото то е живинка, а не играчка,само да забавлява някой...
Искрено се надявам вашият случай да не е такъв...дано децата да свикнат по-бързо със зайо и да не го тормозят... Игрите да бъдат забавни и за двете страни...
Повярвайте ми, страхотно е! :ay:
leti_at@abv.bg

letiat.snimka.bg
Аватар
leti_at
В ятото

Мнениеот flora_avril » Нед Май 11, 2008 5:22 pm

е аз сам дорина мн обичам животните от град севлиево сам ако има в1проси питайте
flora_avril
Животинче с въпрос

Мнениеот flora_avril » Чет Юни 12, 2008 12:44 pm

Здравейте, това съм аз Дорина и моето зайче Кико много се зарадвах когато намерих тозаи сайт! Надявам се не само данамеря отговор на въпросите си ами да намеря нови приятели! Аз много обичам моето зайче мн :Bunny: :Bunny:
flora_avril
Животинче с въпрос

Мнениеот flora_avril » Чет Юни 12, 2008 12:46 pm

и моето зайче е на 9 месеца
flora_avril
Животинче с въпрос

Мнениеот flora_avril » Чет Юни 12, 2008 12:55 pm

виж сега през лятото на зайците им пада козинката не се безпокой на зима пак ще му стане по дебела козинката а, днес ще питам чичо защо така е странало със ваксината!Но най-добре е даспре да се чеше ,че може да си направи раничка а тогава много ще го боли и пак ще е много спешно да ходите на ветеринар!
flora_avril
Животинче с въпрос

Мнениеот svetleva » Пон Юни 30, 2008 12:46 am

Здравейте! Щастлива съм, че ви открих и разбрах, че не съм сама. Аз съм на 44 години, имам 3 дъщери, а животните - те са моята слабост, радост и утеха...Имам 3 кучета, 3 котки, декоративно зайче, а днес ми подариха и 2 гугутки. Мъжът ми от време на време се изнервя, но бързо му минава и също се радва на тези беззащитни същества, които ни дават много , а в замяна не искат нищо от нас. Като чета форума, се радвам, че има хора като вас, които обичат животните, защото от моя/вече не кратък / житейски опит съм се убедила, че хора, които не обичат животните, не се отнасят добре и към хората, Пожелавам ви да продължите да обичате животните и да се опитвате да им помагате по всякакъв начин.Защото ТЕ го заслужават!
svetleva
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пон Юни 30, 2008 7:14 am

Ще е чест да пишете сред нас...доста разнородна глутница сме...
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот ZaZiUiLo2 » Пон Юни 30, 2008 8:56 am

Добре дошли :az:
Съни :ba:
Аватар
ZaZiUiLo2
В пасажа

Мнениеот hyla » Пон Юни 30, 2008 2:41 pm

Добре дошла при нас! Увеличава се популацията ни icon_wavey :az:
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

Мнениеот Djimi » Сря Юли 16, 2008 12:29 pm

Здравейте, от няколко седмици си имам две зайчета, много са сладки /скоро ще има и снимка/.
Понеже ги исках от много време и сега като ги имам ги глезя със всевъзможни неща, голяма клетка, една в стаята една на балкона, най - хубавите храни, витамини, специално чисто сено, гребенчета, хранилки, веднага се ваксинирахме и взех телефона на денонощна клиника при проблеми. Изчетох всичко от интернет за декоративните зайчета.

Моля пишете ми за отглеждането от собствен опит, за да ги гледам възможно най - добре, че като ги видя такива малки и страхливи ме е страх да не сбъркам някъде и да им навредя.
Предварително благодаря :bs:
Djimi
Животинче с въпрос

Мнениеот илчо » Сря Юли 16, 2008 3:50 pm

Ами,Дими,направила си добър избор ,че си сред нас,но както казва Стамен,първо се чете ,а после се взема,че докато се усетиш/остане време за четене ,виж станала беля.В тоя форум има всичко което ти трябва,НО трябва да отделиш малко време да почетеш,а после ако нещо не ти е ясно,питай.По всеки един въпрос ,аз поне съм писал по 100 пъти и ще намериш всичко,а иначе не мога с две думи да ти обесня всичко,а то не е малко.На първо време ми кажи на колко дена са зайчетата и от каде са взети и кой ги ваксинира,а после ще видим.....
тук съм за да ви помогна
илчо
В пасажа

Мнениеот Djimi » Чет Юли 17, 2008 11:24 am

Здравей, от много време исках да си взема някаква животинка, преди имах две котете, но те останаха при сестра ми.
Реших да са зайчета, но всички казваха , че много миришат и правят поразии, и доста се замислях.
Всичко бях прочела за отглеждането и още нямах намерение да си взимам зайче,
но имах работа в кв.Младост и там в един забутан зоомагазин видях в една мръсна клетка две зайчета средно голями и много мърляви и умарлушени [mood_feelings_hurt.gif] много ми стана жал и понеже имах работа и не можех да нося тези зайчета с мен ги капарирах, обадих се на съпружеското тяло да ги вземе.
След тази придобивка, отидохме в голям зоомагазин, който има и денонощна ветринарна клиника "АНИМО", веднага ги предледаха и казаха, че са здрави, само никой не се е грижил за тях и те са гладни, жадни, спластени и мръсни.
На три месеца са, ваксинираха ги против "заешка чума"
От зоомагазина купихме всичко необходимо и като се погрижих за тях станаха чудни, игриви зайчета.
Djimi
Животинче с въпрос

Мнениеот Djimi » Чет Юли 17, 2008 12:07 pm

От зоомагазина от който ги взехме ми обясниха, че никой не ги е купил като малки и като пораснали не били толкова сладки и не ги искат, за това ги сложили в аквариума до прозореца и чакали някой да ги съжали и да ги вземе.
Като си помисля колко се инатих да свърша тази работа в Младост, а то душиците са ме чакали.
И да ви кажа, че като се подържа чистичко в клетката, зайчетата не миришат, пускам ги да тичат в една от стайте за за им се радвам, единствената поразия е че ми изядоха кабела на една нощна лампа, но за това аз съм виновна, че не я прибрах.
Djimi
Животинче с въпрос

Мнениеот in4eto » Чет Юли 17, 2008 3:34 pm

Djimi-Спокойно още колко кабели ще ти изядат :ag:
Аватар
in4eto
В пасажа

Re: Снимки - да ви видим зайчетата...!!!

Мнениеот flora_avril » Пет Юли 18, 2008 12:39 pm

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... 2466&lp=30 това е моето малко зайче
flora_avril
Животинче с въпрос

Мнениеот Djimi » Пет Юли 18, 2008 12:49 pm

Да са живи и здрави, да гризат, аз ще внимавам повече какво, къде оставям. :ajaweki:

:ajaaski: Имам проблем, хранех зайчетата с добре изсушена люцерна и те много я харесваха, ама от където я берях я окосиха и прибраха и сега купувам от зоомагазина сено, взех им различни - алпииско с дива роза, алпииско натурално, родопско, Не искат да ядат нито едно.
Какво да правя, ваште зайчета какво сено ядат?
Djimi
Животинче с въпрос

Re: Снимки - да ви видим зайчетата...!!!

Мнениеот NeLy » Пет Юли 18, 2008 12:50 pm

Да,ама иска парола [ideauu.gif]
Аз съм едно от онези лоши неща, които се случват на добрите хора ...

http://fun.vestnik24.com/simagochi/NeLy
NeLy
Животинче с въпрос

Мнениеот Ivetо_ » Вто Авг 05, 2008 11:53 am

Здравейте! :sunny:
И аз имам зайче от година и два месеца.Клепоухо е и шарено (кафяво и бяло). :ajatki: Казва се Бъни. :ab: Не е много мини. :ag:
Изображение
Ivetо_
Животинче с въпрос

Мнениеот mii » Пон Авг 11, 2008 1:55 pm

Здравейте аз съм Милияна, а моя красавец се казва Спирит и е на 6 месеца [d014.gif] . Отдавна разглеждам страницата и най-накрая се осмелих да се регистрирам много ми помогнаха съветите ви в отглеждането на Спирит благодарна съм ви :sunny:
Аватар
mii
Животинче с въпрос

Мнениеот capitane » Пон Авг 18, 2008 4:53 pm

Аз съм едно от децата на Laila. Зайчето ни е женско. Породата е левска глава. [friendship.gif]
Обичам прасенцата ми Джак и Джони . Много са сладки. А също и сладкото ни зайче. hamster_hearts :Bunny: [kiss16.gif] Вече си имаме и хамстери (двамца) + една китайска мишка!
capitane
Животинче с въпрос

И аз имам зайче, казва се Пуци

Мнениеот Василена » Сря Авг 27, 2008 6:12 pm

И аз имам зайче, казва се Пуци. Купих си го преди 1 ден, но не зная каква порода е. Не мога да го кача за да ви го покажа и дали знаете каква порода е. Знаете ли как се качват снимки, ако знаете ми кажете моля?
Последна промяна zoomaniak на Сря Авг 27, 2008 6:17 pm, променена общо 1 път
Василена
Животинче с въпрос

Мнениеот StR » Сря Авг 27, 2008 10:14 pm

Здравейте на новодошлите.ЗОО форума придобива популярност-цели семейства влизат,а моето през повечето време дори не поглежда гадините-само Клеопатрето :ag: :ag:
Laila,само не разбрах как може къщата ви да е празна като имаш 4 деца...Моята пък е пълна с рани пълзящи гадини [5478.gif] :ag: :ag: :ag:
Исках да напиша нещо умно за онази тема с аватара си и нещото си,но не измислих нищо
StR
В глутницата

Мнениеот Laila » Чет Авг 28, 2008 12:13 am

StR написа:Laila,само не разбрах как може къщата ви да е празна като имаш 4 деца...Моята пък е пълна с рани пълзящи гадини [5478.gif] :ag: :ag: :ag:

Какво да ти кажа, децата са четири вярно, обаче трите са вече на възраст дето ние дъртите само им пречим :ajaweki: и все търчат на вън или сядат пред компа с израз "не ме закачай", само най малката все още търчи да ни посреща като се прибираме, но обикновено за да провери какво и се носи :ajaweki:
Животинките от друга страна внасят пълнота в къщата и са толкова доверчиви...
Пък пълзящи гадинки навсякъде има :ajaweki:
"Бог е любов" I Йоан. 4:8
Laila
В ятото

Мнениеот radostta » Чет Сеп 25, 2008 3:43 pm

Здравейте,
казвам се Радост и от един месец имам клепоухо зайче, тя,(според мен е тя) :ag: е много сладка и е на почти три месеца. Казва се Мара. А може и да се окаже, че е момченце де :ap: в такъв случай става Горан :ah: Не ми пречи, че незнам дали найстина е момиченце, важното е да е жива и здравичка. Любимите места са и банята и терасата, обича и да се качва на дивана, тъкмо се научи да скача отгоре. Ще сложа и снимки скоро :ab: Искам да попитам има ли някакъв препарат с който да мажа кабелите, за да не ги гризе?
Глава ме заболи - пием ракия
Ракия ми се допие - пием ракия
и бира като ми се допие, па пием ракия.
    radostta
    В стадото

Мнениеот zoomaniak » Чет Сеп 25, 2008 3:53 pm

Каквото и да искате да питате - пускайте си нова тема - Ну заяц пагади :ag:
    Аватар
    zoomaniak
    Пчела работник

Мнениеот radostta » Чет Сеп 25, 2008 3:59 pm

аз мисля, че точно тук м ие мястото, защото сме нови тук и се представяме :) :aa:
    нали така се казва този раздел "Re: Новите да се представят тук!"
      radostta
      В стадото

Мнениеот zoomaniak » Чет Сеп 25, 2008 4:39 pm

radostta написа:аз мисля, че точно тук м ие мястото, защото сме нови тук и се представяме :) :aa:
      нали така се казва този раздел "Re: Новите да се представят тук!"

Да...така е.
      Ама аз засягам:

Искам да попитам има ли някакъв препарат с който да мажа кабелите, за да не ги гризе?
      Аватар
      zoomaniak
      Пчела работник

Мнениеот radostta » Чет Сеп 25, 2008 4:42 pm

дам, прав си, задавам си въпроса там :ay: :ab:
        radostta
        В стадото

Мнениеот Laila » Сря Окт 22, 2008 7:49 pm

Добре дошли на всички нови форумци :az: Да са ви живи и здрави зайковците :ba: Прекрасно е когато човек има с кого да споделя всичко около любимците си :bv: :bp:
        "Бог е любов" I Йоан. 4:8
        Laila
        В ятото

Zdravejte!

Мнениеот makalati » Чет Ное 27, 2008 9:24 pm

[prlt.gif]
        makalati
        Животинче с въпрос

Мнениеот bubetodve » Чет Ное 27, 2008 9:33 pm

Здравейте,
        радвам се, че има сред нас още един любител на зайчетата!
        Ако имате въпроси, не се притеснявайте да питате, само че 1-во прочетете темите - може да намерите отговора на въпроса си някъде из тях! Да не забравите да пуснете снимчици!
        Аватар
        bubetodve
        В глутницата

Мнениеот zoomaniak » Чет Дек 04, 2008 9:26 am

Спирам достъпа до тази тема. Ще я разделя на всеки фен на зайците представил се тук - отделна тема. Все пак пуснах отделен под-форум където да можете да си общувате всеки към зайчето/зайчетата си - отделна тема.
        Аватар
        zoomaniak
        Пчела работник

Назад към Представяне - зайци