Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Кора - Ротвайлер (The black pearl)

Re: Кора - Ротвайлер

Мнениеот Fabregas » Пет Апр 09, 2010 8:06 pm

Боксьорка е, да :ap: Патил съм си от нейния десен прав. :ajaweki:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Пет Апр 09, 2010 8:28 pm

Щото имам нок на 3 години.Първо исках да взема НОК бебе но после се запознах с ротвайлера и ми хареса мн. повече от НОК.Кефи ме самата му мускулеста форма и като цяло неговият характер.Със обучението казах че няма да се занимавам аз а мои позна специалист в това.Аз те първа се уча да дресирам.Казах че в замяна ще пратя статии разработени от него с командите.
Колкото до клипче ко да пращам.Мисля че вие знаете че полицейските кучета се дресират от професионалисти.А и да искам да пратя то пол.овчарки са злобни и не се допускат до чужди хора.Не се занимавам с овчарката си защото е възрастна.Изкам да взема бебе и да започна с убочението му от ранна възраст защото така връзката между стопанина и кучето е мн. по голяма.А пък овчарката я пратих да охранява един обект.Сега искам да взема рот за пазач на дома ми и като цяло за мой домашен любимец.Не че кучетата не са ми по джоба ама както каза Fabregas искам нещо по тънко.От всички само той ли разбира какво искам да кажа.Не се занимавах толкова с овчаркато щото трябваше да я гледам докато се построи един обект а после я пращам там.
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 11, 2010 9:53 pm

Nasko Mladenov написа: както каза Fabregas искам нещо по тънко.От всички само той ли разбира какво искам да кажа.

И другите те разбират, но се правят на гръмнати. :ay:
Fabregas

Мнениеот valnata » Нед Апр 11, 2010 9:59 pm

Nasko Mladenov и аз те разбирам, ама ще ти е трудно да си намериш такова куче на толкова ниска цена. :ag:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Пон Апр 12, 2010 12:23 pm

Трудно, но не и невъзможно. Пред мен продадоха много хубаво женско ротвайлерче само за 25 лв. :ag:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Пон Апр 12, 2010 12:41 pm

Няма невъзможни неща :ay: :ay: :ay: :ay: .Иначе как е бъдещата майка.Започна ли вече да и проличава :ag: .Тя знае ли накои команди.Иначе е голяма сладурана.Иначе е едър екземпляр злосторник нема да докосне дори и оградата :ag: :ag: :ag: :ag: :ag: .Аз на скоро видях обява от сливен.Пишеше ротове по 20лв.Обадих се но казаха че за 2 часа са изкупили всичките 6 кученца :ag: :ag: :ag: :ag: :ag: .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Пон Апр 12, 2010 1:24 pm

Nasko Mladenov написа:Няма невъзможни неща :ay: :ay: :ay: :ay: .Иначе как е бъдещата майка.Започна ли вече да и проличава :ag: .Тя знае ли накои команди.Иначе е голяма сладурана.Иначе е едър екземпляр злосторник нема да докосне дори и оградата :ag: :ag: :ag: :ag: :ag: .Аз на скоро видях обява от сливен.Пишеше ротове по 20лв.Обадих се но казаха че за 2 часа са изкупили всичките 6 кученца :ag: :ag: :ag: :ag: :ag: .

Добре е, личи й доста, станала е като буренце, :ag: а е още в първия месец. Знае някои и други команди, ама слаба работа. :ag: За злосторницитеее.... да влизат на своя отговорност и да се спасяват както могат, ако изобщо успеят. В затвора сигурно ще се чувстват много по добре, от колкото в двора на Кора. :ag:
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Пон Апр 12, 2010 4:53 pm

Мойта още от първите и днииии като почна да прилича на куче :ajaweki: плаши хората само отварят и затварят входната врата па за твойта незнам :ag: :ag: :ag: :ag: :ajatki: :ajatki: :ajatki:
Породата има значение само за егото на хората, не за качествата на кучето... !!!!
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Апр 13, 2010 5:21 pm

По до бре в затвора щото там не ядат свинско а коре не отбира :ag: :ag: :ag: :ag: :ag: .Дано бременноста да протече успешно и да роди повечко мушмуроци :ag:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Lucyxena » Вто Апр 13, 2010 8:47 pm

:aa: :aa: :ajatki: :ajatki: :bs: :bs:
Породата има значение само за егото на хората, не за качествата на кучето... !!!!
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Fabregas » Сря Апр 14, 2010 1:36 pm

:ap:

Изображение
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Сря Апр 14, 2010 3:00 pm

:ap: :ap: :ap: леле какъв език огромен просто tongue :ax: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ax: :ax: :ax: :ax:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nasko Mladenov » Сря Апр 14, 2010 6:07 pm

Супер готина снимчица.Много ме кефи кучето.
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Bunny Boo » Сря Апр 14, 2010 6:14 pm

Браво на Корито [applauseuu.gif]
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Апр 18, 2010 7:09 pm

Fabregas ако не е тайна колко говеда ти трябват за охрана :ap: :ap:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 18, 2010 7:15 pm

:ag: :ag: Чакай първо да се родят. :ap: Инъче.... 4-5, но знаеш как е, имам уговорка със стопанина на Майк за едно мъжко (то ще бъде първия пътник) :ag: и от няколко дни се замислям и аз за едно мъжкУУУ, [smile218.gif] но ше видим.

П.П. Ще ме изкефи, както си правя сметки и да ми изцвъка 3-4. :ag:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Пон Апр 19, 2010 12:55 pm

Колкото и да изкара важното е да са здрви. :ag: По до бре ще е да изкара 6-7 :thankyou: :thankyou: :thankyou: icon_wavey :ay: :ay: :ay: :ay: :ay: tongue
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Пон Апр 19, 2010 7:04 pm

Колкото толкова, бройката не е от значение. Има доста по важни неща.

П.С. Има нещо което много ме учудва........ АБЕ, ТОВА КУЧЕ МНОО ЯДЕ БЕ! :ab: По принцип като са бременни нямат голям апетит, но тая яде като разпрана. :ap: Поне не драйфа :ag: че предния път ми оповръща живота. :ap:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Пон Апр 19, 2010 9:13 pm

:ag: Сега има нужда от повече храна заради малките. [wo1rry.gif] Ще яде без мярка колкото и дадеш толкоз ще изява
:ay: :ay: Но ти си внимавай с количеството да не намираш всяка сутрин тор за половин декар и драйфано като от 10 бебета :ag: :ag: Ако й даваш повечко храна, трябва да овеличиш и разходките :ay: Сега яде повечко щото е още в първия месец и й трябва повечко енергия.Горедолу през половината на втория месец ще й се изгуби апетитът :ay: Щото търбухчето й ще порасне и ниама да има толкоз място за храна :ag:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Пон Апр 19, 2010 9:58 pm

Nasko Mladenov написа::ag: Сега има нужда от повече храна заради малките. [wo1rry.gif] Ще яде без мярка колкото и дадеш толкоз ще изява
:ay: :ay: Но ти си внимавай с количеството да не намираш всяка сутрин тор за половин декар и драйфано като от 10 бебета :ag: :ag: Ако й даваш повечко храна, трябва да овеличиш и разходките :ay: Сега яде повечко щото е още в първия месец и й трябва повечко енергия.Горедолу през половината на втория месец ще й се изгуби апетитът :ay: Щото търбухчето й ще порасне и ниама да има толкоз място за храна :ag:

Това го знам. :ad: А, че сере като самосвал то е ясно. :ag: :ag: Не съм я разхождал повече от седмица :ap: ама тя си е пусната из двора и си търчи колкото иска. Не знам колко енергия й доставя тоя фалшивия и миризлив Роял Канин, ама бива, преди хранех само с месце, ама вече се праят и не дават. fing23 Обещали са ми другия месец да ми донесат Еукануба, тя не е чак толкова фалшива и мисля, че добре ще й дойде.
Горедолу през половината на втория месец ще й се изгуби апетитът

Да кажем, че това спада към бисерите :ap: кучетата носят до 65 дни. :ab:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Апр 20, 2010 4:48 pm

Исках да кжа до половината на карането на втория месе ц -месец и половина.
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Вто Апр 20, 2010 6:37 pm

Така по става :ay: може би аз не съм те разбрал... би мааму. :ag: :ag:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Апр 20, 2010 10:13 pm

Как се оправяш с разгонването? :ab: Пумиярите не ти ли създават проблеми? :az:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Вто Апр 20, 2010 10:42 pm

Nasko Mladenov написа:Как се оправяш с разгонването? :ab: Пумиярите не ти ли създават проблеми? :az:

Преди създаваха, вече не. Тука уличните кучета доста понамаляха :ap: , ако е останало нещо живо то ще е кастрирано.
Fabregas

Мнениеот Fabregas » Съб Апр 24, 2010 11:38 am

Кора от днес:

Изображение
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Съб Апр 24, 2010 4:03 pm

Красавица си е :ajatki: .Ама как се е излегнала като паднал човал с картофи :ag: .Бая си е пълничка :ap: .Сигорно тоя корем бая й натежава [smile223.gif] [smile223.gif] .Кога се очакват говедата [family.gif] .Колко месеца след раждането могат да отидат при новите си стопани.Интересно ми е колко месеца ги гледат [h0304.gif] .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Съб Апр 24, 2010 5:34 pm

Nasko Mladenov написа:Красавица си е :ajatki: .Ама как се е излегнала като паднал човал с картофи :ag: .Бая си е пълничка :ap: .Сигорно тоя корем бая й натежава [smile223.gif] [smile223.gif] .Кога се очакват говедата [family.gif] .Колко месеца след раждането могат да отидат при новите си стопани.Интересно ми е колко месеца ги гледат [h0304.gif] .

Офф :ag: средата на месец Май се очакват. По принцип могат да се отделят и на 20 дни. :ag: Препоръчително е това да стане след 60-тия ден. В някои държави дори не по рано от 90 дни, дори се води жестокост към животните, ако ги разделиш от майката преди 90 дневна възраст.
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Съб Апр 24, 2010 8:11 pm

Прекрасно мамче :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ba: :ba: :ba:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Апр 25, 2010 8:20 pm

Ти на колко ги отделяш? :ab:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Апр 25, 2010 8:30 pm

Fabregas,Кора с родословие ли е?
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
http://www.db-tierhilfe.de/index.php
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 8:32 pm

Миналата година първото кученце си замина на 36 дни. :ag: Другите бяха на петдесет и няколко дни.

За мен не е проблем да седят и 3,4,5,6... месеца при мен. :ag:

_KaTeNcEtO_ написа:Fabregas,Кора с родословие ли е?

Не.
Fabregas

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Апр 25, 2010 8:35 pm

Защо я размножавате?Мисля,че това е второто и поколение.
Да помагаш значи емоция, труд, болка , сълзи , безсъние, непосилна умора,време, енергия ... Да помагаш означава да обичаш , да раздаваш любов, да даваш по една частичка от сърцето си на всяко животинче . ..
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 8:44 pm

Защото ми трябват кучета от тази порода.
По надеждни са от СОТ-а. :ag:
Fabregas

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Апр 25, 2010 9:14 pm

Fabregas написа:Защото ми трябват кучета от тази порода.
По надеждни са от СОТ-а. :ag:

Кът ти трябват пазачи,купи си аларми.Не ви разбирам...
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 9:22 pm

Няма и да разбереш, защото премълчавам доста неща, които не са за тук.

Офтопик:
Веднъж питах един какво работи и той ми каза ''ако ти кажа ще трябва да те убия'' :ag: този случай е подобен. :ag:

П.П. Прозвуча доста сериозно, но не е чак толкова. Още може. :ajaweki: :ajaweki:
Fabregas

Мнениеот zoomaniak » Нед Апр 25, 2010 9:25 pm

Fabregas недей да си триеш мненията. Просто дресирай думите, според правилата ни. Пак ще те разбереме. Който е злобен ще си е злобен винаги - който говори за курви ще си е курва винаги.

Ти бъди себе си - винаги! :az:
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 9:27 pm

zoomaniak написа:Fabregas недей да си триеш мненията. Просто дресирай думите, според правилата ни. Пак ще те разбереме. Който е злобен ще си е злобен винаги - който говори за курви ще си е курва винаги.

Ти бъди себе си - винаги! :az:

:ay: :az:
Fabregas

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Апр 25, 2010 9:45 pm

Fabregas написа:Няма и да разбереш, защото премълчавам доста неща, които не са за тук.

Найстина няма да разбера.Положението с бездомните е сериозно.Аз поне не бих развъждала нечистокръвното ми куче.Да спрем до тук.
п.с.-Мисля,че преди време в общинския изолатор имаше ротвайлероподобен.Ако някой се интересува :ay:
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 9:48 pm

_KaTeNcEtO_ написа:Найстина няма да разбера.Положението с бездомните е сериозно.Аз поне не бих развъждала нечистокръвното ми куче.Да спрем до тук.
п.с.-Мисля,че преди време в общинския изолатор имаше ротвайлероподобен.Ако някой се интересува :ay:

Няма как едно куче да е с ''мръсна'' кръв. Кучето или е с доказан произход или не, но и това няма да разбереш.
Да, положението с бездомните е сериозно, но това което аз правя няма нищо общо с бездомните кучета. Наистина, да спрем до тук. И без това избягвам да говоря по тая тема.
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Апр 25, 2010 9:51 pm

И да няма родословие то снимките си показват че кучето е чистокръвно :bs: -Тя си е един типичен представител на породата ротвайлер :ay: .

Fabregas недей да си триеш мненията. Просто дресирай думите, според правилата ни. Пак ще те разбереме. Който е злобен ще си е злобен винаги - който говори за курви ще си е курва винаги.

Ти бъди себе си - винаги! :az: -- и аз съм на тва мнение :az: :az: :az: .По принцип по добре е да си вземеш куче още докато е на 35 дена :ab: :ab: .Колкото до алармите-кучетата са много по ефективни.Вече намират начини и да изключват алармите а добре възпитано куче не се подкупва.А пък и докато доидат ченгетата може да офейкат а кучето ще ги преследва до гроб :ag: .То си е казано-От когато са се появили крадци на този свят, от тогава има и кучета пазачи :ad: :ad: :ad: :ad: .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Апр 25, 2010 9:52 pm

[/quote]

Няма как едно куче да е с ''мръсна'' кръв. Кучето или е с доказан произход или не, но и това няма да разбереш.
Да, положението с бездомните е сериозно, но това което аз правя няма нищо общо с бездомните кучета. Наистина, да спрем до тук. И без това избягвам да говоря по тая тема.[/quote]

Всъщност имат много общо.И добре оправям се:без доказан произход.Но както и да е.Успех на Кора с раждането и много здрави и хубави бебоци.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Апр 25, 2010 9:58 pm

Колкото до бездомните кучета-положението е наистина тежко icon_bawling .Fabregas развъжда кора, но всички кученца си намират стопани така че неговата работа е съвсем различна :ad: :ad: .Дори и да не вземат всичките кучета (което е 1 на 1000) Fabregas никога няма да си изостави кучето.Както той спомена няма нищто напротив кучетата да си намерят и стопанин и на 6 месеца smiley24 smiley24 :ay: .Поне аз разбрах нещата така :ab: .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 10:00 pm

Моя случай е различен и няма нищо общо с бездомните кучета, нито едно куче няма да иди на улицата или в някой приют/изолатор

Наско, не си прав за тридесет и петте дни. :ap:

Поне аз разбрах нещата така

Правилно ги разбираш. :ay:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Апр 25, 2010 10:07 pm

Искам да кажа от гледна точка за дресировка.Ясно е че за кучето колкото по късно го отделят от майката, толкова по добре за него :bs: .Иначе как е Кориту че много се откъснахме от темата :ag: .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Нед Апр 25, 2010 10:17 pm

Ми добре е, по цял ден мързелува. :ap: След няколко дни ще почна да й оправям лека полека ''родилната стаичка'' :ag: че се е превърнала малко в ''стаята на ненужните вещи'' :ag: :ag: :ag:

П.П. И този път ще направя по висок праг, че миналата година като проходиха се видях в чудо. :ag: :ag:
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Пон Апр 26, 2010 1:19 pm

Бая грижи си иска :ag: .Позволиш ли им дистъп навън от стайчката ще ти създават доста проблеми :ap: .Тогава май стават доста труднички за хващане :ag: .Ти от предишните поколения не си ли оставяш кучета.По принцип повечето си оставят момчета :ab: .То колко говеда може да искара :ag: .Има ли граница :ab:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот CrimSon_CheRry » Пон Апр 26, 2010 3:35 pm

и аз искам :ajaaski: :ag: :ag:
много са сладки :ag:
''...but you’ll always be my hero even though you’ve lost your mind..''
http://vbox7.com/play:3e49c934#commentTop
CrimSon_CheRry
В стадото

Мнениеот Fabregas » Пон Апр 26, 2010 6:06 pm

Едно е да искаш, друго е да можеш. :ajaweki:
Fabregas

Мнениеот andaluz » Вто Апр 27, 2010 1:17 am

А трето и четвърто е, това което искаш и можеш накрая да се окаже и читаво tongue
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни.
Аватар
andaluz
В пасажа

Мнениеот Fabregas » Пон Май 03, 2010 9:22 am

Изображение
Fabregas

Мнениеот Nasko Mladenov » Чет Май 06, 2010 12:22 pm

Както винаги е легнала :ag: .Само какъв поглед е извадила :ag: .Като мъртва катерица :ap: .Наближават ли малките :ab:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Чет Май 06, 2010 2:30 pm

След 10-тина дни...
Fabregas

Мнениеот Fabregas » Пет Май 07, 2010 8:15 pm

Кора от снощи не е добре :ac: май ще й правят операция и ще махат плода. Утре ще знам със сигурност какво е състоянието й.
Fabregas

Мнениеот Bunny Boo » Пет Май 07, 2010 8:18 pm

Дано се оправи :ac: :ay: :ax:
ИзображениеИзображение
Bunny Boo
В пасажа

Мнениеот Maritoo6 » Пет Май 07, 2010 8:22 pm

Много е готина :ad: И дано нищо й няма :bu: :bu:
Even death can't cure an idiot.
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Пет Май 07, 2010 8:33 pm

Забравих да спомена, че снощи се зби с едно куче, след 2 часа се пльосна на земята, дишаше тежко и не искаше да стане. Утре ще ида да я видя и ще пиша как е.
Fabregas

Мнениеот meri » Пет Май 07, 2010 9:21 pm

Дано всичко е наред, има опасност да загуби бебетата ли, кастрирай я най-сетне.Ако не го направят по мед. показания.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Fabregas » Съб Май 08, 2010 9:23 am

Кора си я взех у дома. И аз не можах да разбера какво точно й е станало. Кученцата са здрави и след няколко дни ще роди под зоркото око на лекар (за всеки случай)
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Съб Май 08, 2010 11:37 am

Ще стискам палци фсичко да е наред :ay:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот _KaTeNcEtO_ » Нед Май 09, 2010 11:41 am

[/quote]
Найстина няма да разбера.Положението с бездомните е сериозно.Аз поне не бих развъждала нечистокръвното ми куче.Да спрем до тук.
п.с.-Мисля,че преди време в общинския изолатор имаше ротвайлероподобен.Ако някой се интересува :ay:[/quote]
Ротвайлера все още е в общинският приют.Много е красив и мил.
Аватар
_KaTeNcEtO_
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Вто Май 11, 2010 12:14 pm

Днес е 57-ми ден, вече чукат на вратата. :ag:

Ето ви и една снимка от днес:

Изображение направо се е разбила от лежене. :ap:

Вчера си помислих, че е избягала, а тя се намъкнала с мен в гаража, не съм я видял и като съм излязъл съм я затворил вътре. А аз я търся като побъркан :ag: добре, че започна да лае когато й извиках името, инъче до днес щеше да си седи там. :ag:
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Вто Май 11, 2010 1:14 pm

Леле каквато е топка само за гушкане :ag: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Май 11, 2010 6:15 pm

Заглавие: Re: Кора - Ротвайлер Отговори с цитат
Кора от снощи не е добре :ac: май ще й правят операция и ще махат плода. Утре ще знам със сигурност какво е състоянието й.

Стискам палци дано кучето да се оправи.

Забравих да спомена, че снощи се зби с едно куче, след 2 часа се пльосна на земята, дишаше тежко и не искаше да стане. Утре ще ида да я видя и ще пиша как е.

Мисля че е от сбиването.Според мен като се е збила се е преоморила (все пак бременните нямат много сили) и както е напред със времето плода й и натежава (все пак е пред раждане) и има опасност да го загуби (дано да не се случва).Според мен няма да и махнат плода все пак е почти пред раждане и рядко рискуват да правяттакива риско ве освен ако няма друг начин де НО ДАНО ДА НЕ СЕ НАЛАГА.Просто кучето се е преоморило и може дори да е получила стомашни болки (дори е възможно родилни).Сбиването жестоко ли беше (имаше ли хапане по корема).Дано да си роди мушмороците.
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Май 11, 2010 6:20 pm

Дано всичко е наред, има опасност да загуби бебетата ли, кастрирай я най-сетне.Ако не го направят по мед. показания.

няма смисъл от кастриране.Може да му трябва кучето и за разплод.

Кора си я взех у дома. И аз не можах да разбера какво точно й е станало. Кученцата са здрави и след няколко дни ще роди под зоркото око на лекар (за всеки случай)

браво щом ще е под наблюдение на лекар няма опасност.Браво на силната майка дето отново се изправи на крака.

Вчера си помислих, че е избягала, а тя се намъкнала с мен в гаража, не съм я видял и като съм излязъл съм я затворил вътре. А аз я търся като побъркан :ag: добре, че започна да лае когато й извиках името, инъче до днес щеше да си седи там. :ag:

Вчера си помислих, че е избягала, а тя се намъкнала с мен в гаража, не съм я видял и като съм излязъл съм я затворил вътре. А аз я търся като побъркан :ag: добре, че започна да лае когато й извиках името, инъче до днес щеше да си седи там. :

браво щом вече чукат на вратата.И аз бих се притеснил на твое място :ay: :ay: :ay: :ay: :ay: :ay:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Вто Май 11, 2010 6:40 pm

Nasko Mladenov написа:Мисля че е от сбиването.Според мен като се е збила се е преоморила (все пак бременните нямат много сили) и както е напред със времето плода й и натежава (все пак е пред раждане) и има опасност да го загуби (дано да не се случва).Според мен няма да и махнат плода все пак е почти пред раждане и рядко рискуват да правяттакива риско ве освен ако няма друг начин де НО ДАНО ДА НЕ СЕ НАЛАГА.Просто кучето се е преоморило и може дори да е получила стомашни болки (дори е възможно родилни).Сбиването жестоко ли беше (имаше ли хапане по корема).Дано да си роди мушмороците.

Абе и аз не можах да разбера какво точно й стана, вече и не ме е интересува, важното е, че е добре и, че всеки момент я очаквам да роди. Чак жестоко, не, бяха три кучета, аз я оставих на едно момиче да я държи, защото трябваше да вляза за малко в едно CBA , тогава едно куче ги е нападнало, но избягало, а Кора се е дръпнала и момичето, което я държеше е изпуснала повода, в този момент аз излязох и видях, че Кора бяга след едно куче, а от дясната й страна се нахвърлиха други две кучета и я събориха на земята, едното я беше захапал за гърба и я притискаше към земята, а другото я беше захапало за гърдите, пък тя го захапа за кожата на врата, аз като утидох да ги разстърва се включи и онова другото куче, то пък тръгна към мен... сритах го в муцуната и то избяга, в този момент дойдоха двама мъже, единия ритна кучето, което я беше захапало за гърба, то избяга и след него тръгна и другото кучето което беше я хванало за гърдите, доста лесно се отскубна от Кора, защото и тя го беше захапала. Абе... всичко стана за има - няма 2 минути.

НАСКО, ИЗПОЛЗВАЙ ЦИТАТ, ЧЕ НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ТОВА КОЕТО ТИ СИ ПИСАЛ. :ag: :ag:
Последна промяна Fabregas на Вто Май 11, 2010 6:43 pm, променена общо 1 път
Fabregas

Мнениеот Чехълче » Вто Май 11, 2010 6:43 pm

Много ритане, много нещо! Дали няма да е по-добре малко да се спрете, че бременното куче е по-уязвимо?
Всеки ден умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си!
Чехълче
В пасажа

Мнениеот Fabregas » Вто Май 11, 2010 6:54 pm

Чехълче написа:Много ритане, много нещо! Дали няма да е по-добре малко да се спрете, че бременното куче е по-уязвимо?

Е... два ритника имаше. В какъв смисъл да се спрем... да си стоя настрана и да ги оставя да се разберат по кучешки ли? :ap:
Па някви даже се смяха, дет съм бил казал на едното куче ''ела, ела, аз щъ опрая'' и дет съм го ритнал.
Fabregas

Мнениеот Maritoo6 » Вто Май 11, 2010 7:06 pm

Как е Корето?Роди ли?
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Fabregas » Вто Май 11, 2010 7:13 pm

Maritoo6 написа:Как е Корето?Роди ли?

Що не четете бе? [smile343.gif]
Още не е, чакам... [smile346.gif]
Fabregas

Мнениеот Maritoo6 » Вто Май 11, 2010 7:24 pm

Съжалявам :ah:
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Nasko Mladenov » Вто Май 11, 2010 9:10 pm

Дано да изкочат повечко :ay: .Иначе оправи ли се кориту? Тя е силно кученце със сигурност ще оздравее :ay: :ay: :ay: Сори за съобщенията вече ще ги слагам в цитати :ay: :ay: :ay: :ay: Като се замисля и аз трудно си намирам писаното :ap: :ap: :ap: :ap: :ap: :ap:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Сря Май 12, 2010 5:20 pm

Nasko Mladenov написа:няма смисъл от кастриране.Може да му трябва кучето и за разплод.

Недей с такива изказвания, че създаваш в другите лошо впечатление за мен, то вече е създадено де.... :ag: и не, че ми пука, но все пак. :ajaweki:
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Сря Май 12, 2010 8:11 pm

Роди ли мамчето ? :ab:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Fabregas » Сря Май 12, 2010 9:03 pm

Lucyxena написа:Роди ли мамчето ? :ab:

ОООООФФФФФФФФ, писна ми да пиша едни и същи неща!

С ЕТО ТАКИВА БУКВИ ЩЕ ГО НАПИША КАТО РОДИ!!!
Fabregas

Мнениеот meri » Сря Май 12, 2010 9:05 pm

Стига де, и ние я мислим, недей така. :ap:
Леко раждане и всичко да е наред. :sunny:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот Nasko Mladenov » Сря Май 12, 2010 11:38 pm

Fabregas:
Недей с такива изказвания, че създаваш в другите лошо впечатление за мен, то вече е създадено де.... :ag: и не, че ми пука, но все пак. :ajaweki

Nasko Mladenov:
Е че аз за това казах че може да си решил да го използваш И за разплод (не че си решил или го използваш само за това).Ок спирам с тия изказвания че хората не разбират някои неща, а пък и чуят ли че едно куче е родило няколко пъти се сещат за съвсем други неща :ab: .Леко създаване на потомство :ay: .Прав си си хич да не ти пука :ay:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Чет Май 13, 2010 3:32 am

Как пък само във форумите ме юркат заради тези неща. icon_dontknow На живо хората, които си имат хабер за някои работи ми дават съвети - кое, как, защо, кога и т.н. Един упрек не съм получил (пекана работа :ag: ) , пък в нета.... smiley23
Fabregas

Мнениеот Maritoo6 » Чет Май 13, 2010 5:55 am

:ag:
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Nasko Mladenov » Чет Май 13, 2010 1:37 pm

Подучух че ротвайлерите са били седем вида (имало немски,руски и др. А руският бил най-висок).Има ли такова нещо или просто си го са измислили.Видът му се определял по големината и произхода. Незнам колко е вярно.Аз лично мисля че няма такова нещо, но знаели човек.

Fabregas ти си много по навътре с породата и затова питам теб :ab: :ab: .Извинявам се ако мястото на въпроса ми не е тук :ab: .
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Fabregas » Чет Май 13, 2010 1:41 pm

Има и арабски :ag:
Шегувам се, естествено.
Няма такова нещо, това са пълни измишльотини.
Fabregas

Мнениеот espinoza » Чет Май 13, 2010 3:06 pm

Стандарта на породата Ротвайлер е един, просто в Русия си падат по по-големите работи и в развъдната им политика наблягат на по-масивни екземпляри и от там идва тъпото делене на Руски и Немски, другите измислици незнам от къде идват.
След като не е позволено да караш кола след като си пил, защо има места за паркинг пред баровете?
espinoza
В ятото

Мнениеот navar » Чет Май 13, 2010 4:54 pm

аз знам,от стремежа всяко куче което има в себе си и друга кръв да бъде изкарано чистокръвно,а не мелез.оттам :) ето го любимия ми руснак,който за съжаление вече не е между живите,но кръвта му тече в неговите наследници,каквито има и у нас ;)
http://black-legion.nm.ru/army.htm
ако си вълк хората ще те мразят,ще стрелят по теб,а кучетата ще те лаят-но ще си свободен...ако си куче-ще правиш каквото ти казват хората и ще махаш с опашка,за парче хляб, аз съм от първите...
Аватар
navar
В ятото

Мнениеот zoomaniak » Чет Май 13, 2010 5:07 pm

espinoza написа:Стандарта на породата Ротвайлер е един, просто в Русия си падат по по-големите работи и в развъдната им политика наблягат на по-масивни екземпляри и от там идва тъпото делене на Руски и Немски, другите измислици незнам от къде идват.

И при Кане Корсо така - на изложбата в София направо едри едри - масивни ти казвам. И хубави...ама според БГ развъдчици на Ипо 1-2 примерно при скок от 2 метра счупен крак бил гарантиран :ai:
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот espinoza » Чет Май 13, 2010 6:26 pm

icon_offtopic Относно Корсотата в БГ, според мен няма много читави екземпляри или поне от тея дето ги показват по изложбите, да има 5,6 които да си заслужават. Но това е моето виждане.
За Ротвайлерите съм съгласна с navar. Все пак това са кучета с масивно тяло и не ми се връзва като видя някой екземпяр 40 кила.
След като не е позволено да караш кола след като си пил, защо има места за паркинг пред баровете?
espinoza
В ятото

Мнениеот Nasko Mladenov » Чет Май 13, 2010 6:40 pm

espinoza :
Стандарта на породата Ротвайлер е един, просто в Русия си падат по по-големите работи и в развъдната им политика наблягат на по-масивни екземпляри и от там идва тъпото делене на Руски и Немски, другите измислици незнам от къде идват.

Сигурно от там идват всичките измишлъотини :ag:

Fabregas
:

Има и арабски :ag:
Шегувам се, естествено.
Няма такова нещо, това са пълни измишльотини.

:ag: :ag: Какво ли не мислят хората в днешно време :ap: :ap: Само развалят породите с приказки :ab: .Благодаря за отговора :ab: :ab:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Space » Чет Май 13, 2010 7:43 pm

espinoza написа:Стандарта на породата Ротвайлер е един, просто в Русия си падат по по-големите работи и в развъдната им политика наблягат на по-масивни екземпляри и от там идва тъпото делене на Руски и Немски, другите измислици незнам от къде идват.

zoomaniak написа:
И при Кане Корсо така - на изложбата в София направо едри едри - масивни ти казвам. И хубави...ама според БГ развъдчици на Ипо 1-2 примерно при скок от 2 метра счупен крак бил гарантиран :ai:

Честно да ти кажа след малинките и особено Брейк, трудно ще ме впечатли нещо. А като бяха тук, едно корсо се лигавеше на един салам ли, ръкав ли беше, не помня, ама бая жалка картинка беше :ag: За мощта, която излъчват са гола вода, не, че съм виждал 100 корсота, но все пак .... :sunny: Малинката пък изглежда кържава, а сваля като Гаубица :ajatki: :ag:
Прости хора и силен ветър, немат спиране!
I'm a joker, I'm a smoker, I'm a midnight talker ...
Space
Пчела майка

Мнениеот Lucyxena » Чет Май 13, 2010 7:54 pm

Какви убави кучовци !!!! :ai: :ai: :ai: :ai: искам и аз :ajaaski: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nasko Mladenov » Пет Май 14, 2010 10:45 am

Lucyxena :
Какви убави кучовци !!!! :ai: :ai: :ai: :ai: искам и аз :ajaaski: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ajatki: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba: :ba:

Nasko Mladenov :
Едно е да искаш друго е да можеш и да имаш.Много хора искаме ама...... :ag: :ag: :ag: :ag: :ag:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот Lucyxena » Пет Май 14, 2010 11:28 am

На мене хора ми предлагат ала майками неще лоши били :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот HERITA » Пет Май 14, 2010 4:07 pm

Lucyxena написа:На мене хора ми предлагат ала майками неще лоши били :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski: :ajaaski:

как така лоши?!? каквито си ги възпиташ
след като смених добермана с ротовец мога да кажа че са невероятни
HERITA
В ятото

Мнениеот Lucyxena » Пет Май 14, 2010 4:56 pm

Ем била питала и са и казали тъпнята , че са родени за да обиват и неса за малки деца :bu: :bu: :bu: :bu: :bu: :bu: :bu:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Maritoo6 » Пет Май 14, 2010 9:19 pm

Те майките винаги имат оправдание за нещо,което детето иска,а те- не. :bs:
Аватар
Maritoo6
Пчела майка

Мнениеот Lucyxena » Пет Май 14, 2010 9:51 pm

Така е но аз съм си доволна и на мойто гризли :ba: :bs:
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Fabregas » Пет Май 14, 2010 10:37 pm

Не ти трябва такова чудо. :ag:
Да не станеш като синът на собственика на Майк (бащата на кученцата които чакам да се родят)
Та, кучето му стига до гърдите и се влачи след него като ремарке. :ag:

Fabregas написа:Изображение

Изображение

Като се изправи е колкото мен, а аз съм почти 170 см. :ag:
Кора дет и тя се има за голяма изглеждаше като болонка до него.

П.П. От вчера ми копае разни дупки, ей сега видях, че е бутала и мястото което съм нагласил за раждането. Ииии.... в момента се ближе доста настървено по задната лапа. hsuh hsuh Корема малко е увиснал..
Fabregas

Мнениеот Lucyxena » Съб Май 15, 2010 9:24 am

Лол какъв гигант :ai: Тя мойта ся едвам и съдя пак със такоз нещо hsuh
Аватар
Lucyxena
В глутницата

Мнениеот Nadivtov » Съб Май 15, 2010 10:22 am

Ще ражда. Моята като разждаше и така взе да копае дупки и да търси ъде да ражда ,също и да се ближе. До утре вечер ще е родила. smiley24
Идвам време, когато някой спира да ти липсва .. Но не защото не го обичаш, а защото си свикнал него вече да го няма.... <33333
Аватар
Nadivtov
В пасажа

Мнениеот Nasko Mladenov » Нед Май 16, 2010 1:57 pm

Според мен вече е пред раждане.Напредва с дните и си подготвя мястото за раждане. :ay: :ay: :ay: :ay:
Nasko Mladenov
Животинче с въпрос

Мнениеот navar » Пон Май 17, 2010 7:45 am

обикновено преди раждане кучето е неспокойно,копае,ближе се..корема пада ниско и тазовите кости се очертават(щръкват един вид) ..
ако си вълк хората ще те мразят,ще стрелят по теб,а кучетата ще те лаят-но ще си свободен...ако си куче-ще правиш каквото ти казват хората и ще махаш с опашка,за парче хляб, аз съм от първите...
Аватар
navar
В ятото

Мнениеот Fabregas » Пон Май 17, 2010 12:01 pm

От 3-4 дни ми копае дупки. Миналата година като направи първата дупка и след 3 часа почна да ражда. :ag:
Омръзна ми да я чакам. :ap: на 14 и 15 март бяха скачките.
Fabregas

Мнениеот navar » Пон Май 17, 2010 1:20 pm

Fabregas написа:От 3-4 дни ми копае дупки. Миналата година като направи първата дупка и след 3 часа почна да ражда. :ag:
Омръзна ми да я чакам. :ap: на 14 и 15 март бяха скачките.

ами брой 62 дни :) тоест чакай всеки момент
Аватар
navar
В ятото

ПредишнаСледваща

Назад към Представяне - кучета