Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

И една тема за мъркащите любимци които си нямат снимки

И една тема за мъркащите любимци които си нямат снимки

Мнениеот InFoCaT » Пет Юни 18, 2004 2:38 pm

Здравейте любители на котките :lol:
Нека да напишем или да разкажем за своите писани и да развием този нов форум. Надявам се, че както е във всички други форуми и тук да можем да споделяме радости и тревоги, свързани с нашите мъркащи животинки. Както и да задаваме въпроси и да търсим помощ при евентуални проблеми (дано да няма такива все пак, де) :roll:
Очаквам и вие да се присъедините към мен и заедно да се утърсим от натовареното ежедневие като поговорим за нещо приятно, каквито са котанките. :wink:
Обичай Мър, за да те обича и Джаф !
InFoCaT
Животинче с въпрос

моите спометни

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 18, 2004 11:42 pm

имах котка - обикновена даже май първо тя влезе в нашето семейство като животно после болонката и много интересно прие кучето отначало го караше да се плаши с характерните за котките фучене-пукане- и съскане.но после го прие и непрекъснато го търсеше това е когато той беше малко коте.станваха неразделни.по късно правеше редица котешки пакости но съжителството на котка и куче е просто необикновено преживяване :)). на котката падна от 8ия етаж :(((( не съм бил свидетел но................съдба.май пак ще си взимам коте ама не знам кога.

спомените ми от съжителството на котка с човек са ми прекрасни :) благодарен съм че ги има тези същества
Опитвам се да овладея Хаоса.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Браво !

Мнениеот InFoCaT » Съб Юни 19, 2004 5:35 pm

Поздравления за първия престрашил се да разкаже история за своята писана. Жалко, че съдбата й е била трагична, но се надявам, че дълго време е била край теб и е внасяла радост в живота ти. Няма значение, че е била обикновена - и тя носи душица. :wink: Неразбирам само защо като се каже куче и котка да живеят заедно се приема като постоянни дразги между тях? Напротив, когато едното от тях е малко, другото разбира това и свикват лесно. Е, все пак котешкият нрав на господарка на дома понякога надделява и кучето може да "изяде" няколко лапи, но това не е причина да не могат да съжителстват.
InFoCaT
Животинче с въпрос

съдба

Мнениеот zoomaniak » Сря Юни 23, 2004 12:04 am

то заради това господарите на един дом са или жените или котките :)))))))) - с поздрав :D
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот QUEEN_K » Сря Юни 23, 2004 2:51 pm

Аз нямам котка, или поне не и в София. При баба ми и дядо ми има 2 котки, всъщност вече една. Честно казано не съм голям любител на котките и.. предпочитам много повече кучетата, но и котките са много сладки, особено когато са пухкави и.. оранжеви :) и най-вече когато са малки.
Qui m'aime me suit !!!
QUEEN_K
Животинче с въпрос

Мнениеот InFoCaT » Чет Юни 24, 2004 3:37 pm

А преди имала ли си котка?
InFoCaT
Животинче с въпрос

:O)))))

Мнениеот vasilena » Съб Дек 04, 2004 5:07 pm

Аз имам в къщи и куче и коте. Котето го прибрах от улицата преди 6-7 години. Много е мил и се гали с всички които му обръщат внимание. Казва се Кити (Кито). Когато го взехме мислехме че е момиченце и затова е с такова име, но се оказа че си е котарак и то какъв... :О) затова му казваме Кито. Черен е с бели лапи и бяла муцуна. Понякога е толкова нежен, че се чудим с майка ми как може да е момче :О) Голям сладур е и честно казано внася свежа нотка у дома ни. С кучето ни от време на време се поскарват, но по-скоро си играят. Това е. Поздрави на всички!
vasilena

привет

Мнениеот zoomaniak » Съб Дек 04, 2004 9:48 pm

пратете снимки и разкажете историята на котето си
искаме да го отразиме в зоомания :)

ще е чест и слава за нас
радваме се че сте сред нас

поздрави стамен стаменов
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

izlogbata na kotki

Мнениеот vasilena » Пон Дек 06, 2004 3:16 pm

Здравейте, Стамене! Видяхме се на изложбата в "Земята и хората" и Вие ми дадохте визитка да Ви изпратя снимки. Опитах да Ви изпратя, но Вашата поща ли прави проблем или моята не знам, но бях много разочарована, че нямам в галерията нито една моя снимка. Сега разбирам че не сте получили писмото ми. Дайте ми друг адрес и ще Ви пращам различни снимки. Благодаря Ви!
vasilena

всичко ще се оправи

Мнениеот zoomaniak » Пон Дек 06, 2004 3:35 pm

съжалявам за проблемите

възможно е тогава да ми е била пълна пощата защото фотографа ми снощи ми пращаше близо 2-3 часа снимки на пощата и е възможно да е станало това

пощата ми е stamen_zoomania@abv.bg като на визитката която ви дадох

сега ги описвам старите снимки от 4и

днеска до вечерта като получа всички от 5и ще ги кача и това е

трябва време за да се опишат снимките а ще ги кача и вашите както съм обещал :)

пиши ми на мейла и ще се разбереме
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

:O)))))

Мнениеот Гост » Пон Дек 06, 2004 4:36 pm

ОК. Благодаря много! Сега ще ги препратя. Изложбата наистина беше много добра! Всичко хубаво!
Гост

Re: :O)))))

Мнениеот zoomaniak » Пон Дек 06, 2004 4:49 pm

Не се притеснявайте за нищо - пратете снимките и ще ги пусна!
Може и аз да съм снимал или фотографа на зоомания, но още просто да не са качени.
Ако на тоя мейл не става, ползвайте тези:

zoomania@gbg.bg
zoomaniak@netbg.com

Само ме уведомете тук на коя точно поща сте пратили :)

Изложбата беше прекрасна наистина!
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Re: snimki

Мнениеот zoomaniak » Пон Дек 06, 2004 7:21 pm

vasilena написа::D ok! Много се радвам! Сега ще бъде егати резила ако са скапани и не ги харесаш! Много шум за нищо!

http://zoomania.org/gallery/view_album. ... e=album543

честито
една от особеностите на зоомания е че тя не определя снимките освен ако са супер грозни или некачествени но се съмнявам че тогава ти ще ги пратиш

определят си ги потребителите на зоомания и в частност ти

пращай още
сигурно по бавно идват тогава :)
няма за какво да се притесняваме
радвам се че си една от "вълчата ми глутница" прочети статията за вълците в бозайници много ще ти допадне :) надуших я в нета един ден ехехех

пращай още ако имаш за която и да е от галериите на зоомания
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

blagodaria

Мнениеот vasilena » Пон Дек 06, 2004 7:41 pm

Благодаря много! Страшно се зарадвах като видях снимките! Пратих на пощата ти още от котките, защото като пращах и на трите адреса ги разпределих, но явно си получил само част! Както и да е, стопли ми сърцето! Аз и преди пращах делфини, кучета и пейзажи и честно казано сега не знам кое кога, къде и на кой съм изпратила, но ще ги препратя! Още веднъж благодаря! Но снимките ми си ги бива, нали? :O))))) (хихихи) Чаооо
ZA JIVOTNITE S LIUBOV
vasilena
Животинче с въпрос

а така

Мнениеот zoomaniak » Пон Дек 06, 2004 7:46 pm

аз освен котките ти за сега нищо не съм получавал
снимките са добри :)
заслужават си да бъдат видяни
радвам се когато радвам други хора - приятели като тебе

освен котките ти не съм получавал нищо друго :( виж отделяй си в една папка кво си ми пращала

сега ще видя кво си ми пратила не знам защо на моя личен не получавам а на оня всичко е ок :)

поздрави и внимавай с топлото си сърце аз пък се радвам че една визитка променя хората :)
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

:O)

Мнениеот vasilena » Съб Дек 18, 2004 11:43 pm

Здравейте! Как е? Не съм ви писала отдавна. Какво ново сред котките? Питам само за тях, защото това е частта посветена на тях. Няма ли вече кой да разкаже за своето коте? :O(
ZA JIVOTNITE S LIUBOV
vasilena
Животинче с въпрос

Re: :O)

Мнениеот zoomaniak » Пон Яну 03, 2005 7:57 am

Аз нямам коте. В къщи са две кучета, но във входа на блока ни имаме 1 черно коте и се води на всички живущи, демек и мое, и си го храним всеки ден. Ражда един път и сега направо ще стане коткарник (странна дума) - просто неговите дечица са и наши. Абе лудостта на любителя на животни нема граници.
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот emetic » Съб Яну 08, 2005 8:23 pm

А аз имам 3-ма вкъщи. Един голям котарак който намерих преди година и 2-ма малки които той отгледа все едно е мама маца. Лиже ги, отстъпва им яденето си, грижи се за тях. Вкъщи по цял ден е бойно поле и разни котки прелитат на някъде от както станаха по големи :).
Много красиви и симпатични гадинки са котките, и приказката че се привързват към дома а не към хората не е вярна. Но много котки не са привързани към собствениците им, защото им липсва разбиране. Мога да кажа че мойте тримата са влюбени в мен и аз в тях :oops: :lol:
emetic
Животинче с въпрос

:O)

Мнениеот vasilena » Съб Яну 08, 2005 9:33 pm

Разбира се, че котките обичат стопаните си, но разбира се трябва да получат внимание, грижа и любов от тях!
ZA JIVOTNITE S LIUBOV
vasilena
Животинче с въпрос

Мнениеот hrisky » Вто Яну 11, 2005 9:32 pm

да ви разкажа и за моята котка
то си е 6 кг.животно вече
мъж
сив
улична превъзходна
намери ме ,през декември 2002г
беше се скрил под колата ,явно при двигателя на топло
прибрах го с едно яке ,спа в него 2 дни и като стана остана :)
от тогава е навсякъде с мен

проблем с него съм имала при ремонта в къщи
впоследствие установих ,че това е проблема де ,ама да ви кажа
гипса и цимента ,които се използваше явно е полепвал по козината му и тои с ежедневното си чистене си беше гипсирал червата
рязаха го ,не ме питаите какво ми беше
та един съвет ,при ремонт ,котката някъде затворена и ако трябва къпете я или знам ли
някои ветиринар да се изкаже по въпроса

това от мен
ако се сетя ще разказвам още
hrisky
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Вто Яну 11, 2005 9:46 pm

това не го знаех :) за циментирането на червата
по добре затворена :) или просто на друго място по време на ремонта знам ли :(

ще питам едни познати ветеринари :)
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот selene » Чет Апр 14, 2005 6:22 pm

Моята котка е от породата Норвежка Горска. Казва се Венера. Когато персийката ми Офелия беше открадната мислех, че никога повече няма да мога да обичам друга котка така, както обичах нея. Но тогава се появи Венера - малка пухкава топчица с най-изразителните жълти очи, които можете да си представите. Тя ми помогна да забравя тъгата и да разбера, че животът не свършва с Офелия. Обичам я с цялото си сърце, защото тя е нещо повече от обикновена котка - способна е да разсмее някой до припадък, дори да му е много тежко. Винаги ме посреща на вратата и все ходи след мен като един малък пухкав ангел-хранител.[/b]
selene

Мнениеот zoomaniak » Чет Апр 14, 2005 9:34 pm

selene написа:Моята котка е от породата Норвежка Горска. Казва се Венера. Когато персийката ми Офелия беше открадната мислех, че никога повече няма да мога да обичам друга котка така, както обичах нея. Но тогава се появи Венера - малка пухкава топчица с най-изразителните жълти очи, които можете да си представите. Тя ми помогна да забравя тъгата и да разбера, че животът не свършва с Офелия. Обичам я с цялото си сърце, защото тя е нещо повече от обикновена котка - способна е да разсмее някой до припадък, дори да му е много тежко. Винаги ме посреща на вратата и все ходи след мен като един малък пухкав ангел-хранител.[/b]

Здрасти. Радвам се, че такава любов има между теб и котката ти. Би ли ми оставила тука твоят мейл или ми драсни едно писмо на този: stamen_zoomania@abv.bg Искам нещо да те питам. И много красиво беше описала любовта си относно котките в живота ти и сложих това описание в сайта - дано го одобриш то се вижда на заглавната страница. :)
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

здравейтеее

Мнениеот Mary » Пет Апр 15, 2005 3:39 pm

Здравейте и от мен.
точно се регистирах и реших да се обадя;)
Накратко: много обичам животни и съм особено голям фен на котки. От както се помня живея с домашни любимци и без котка не сме оставали никога в нас. Предимство е, че при родителите ми имаме двор и там сме достигали рекордни бройки от по 14-15 котки:) Доста красиви и любими имах между тях в годините. Сега живея на квартира и повече от една котка ми е трудно да отглеждам, за жалост , въпреки че имам желания за цяла колекция!
Отавна ми беше мечта да си взема персийка и от сравнително скоро се осъществи мечата ми и се сдобих с красив розово-бял пресииец :lol:
Той е на 10 месеца и вече тежи 5.5кг :!: , голям хубавец е;)
Ще пратя снимки по нататък.
за сега толкова , ще се радвам да има какво да обсъждаме тук, и дано проблемите с любимците ни са все по-малко!
Mary
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пет Апр 15, 2005 9:34 pm

Mary радвам се, че си сред нас. Тук има доста фенове на котките и много хора които разбират от персиики. Много ми е интересно това с 14-15 котки - рекорка в един двор на село който съм виждал е 8 котки. Беше супер готино. Можеш да разкажеш повече за котката си - ще ми е интересно. А сега лека нощ от мен, че днес денят ми беше много уморителен и ми се спи....... :wink:
Аватар
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот Mary » Съб Апр 16, 2005 9:26 am

Благодаря за топлото посрещане :oops:

Радвам се, че има с кой да обсъждам евентуалните проблеми (дано ги няма де :) ) с моят котак, който се казва Тото, пропуснах да спомена! Като цяло имам опит с отглеждането на котки при гореспоменатите рекордни бройки :) , но персиец за първи път имам, така че ще ми бъде от полза опита и на други собственици.

Имам снимки на хубавеца Тото, ако желаете да ги видите, само ми кажете къде да ги пратя.
Упех на всички и чао засега!
Mary
Животинче с въпрос

Мнениеот MANUS » Съб Апр 16, 2005 1:06 pm

ще се радвам да ми пратиш малко снимчици :) nikolay_d123@yahoo.com
Аватар
MANUS
В ятото

okii

Мнениеот Mary » Съб Апр 16, 2005 2:05 pm

Пратих малко снимчици , сега збелязвам, че нашият красевец е бил малко по разплакан по време на сеанса.. :oops:
за следващата фото сесия , обещавам да го поспретна повече!

М-у другото, понеже тук се разпарвят истории за котки, може да се каже че съм пълна с такива..и..може да ви е интерсна някоя от тях:)
Примерно:
имаме една котка при многото у нас с името Зорка;)
(там всъшност сега са вече доста скромна бройка от 6 котки, 2 сиамки, въпросната Зорка и 3 ма мъжкари ).
Споменвам именно нея, защото тя е изкючително любвеобвилна котка! Всички знаем, че котките са капризи и своенравни животки и не винаги до там балгодарни;), но тази опровергава това схващане. Намерихме я едва прогледнало бебе от половин шепа захвърлено и пищящо в двора. Направо не ми се вярваше ,че ще оживее , но явно беще борбена от малка и беше отгледана с пипетка:) Наистина това коте до ден днешен обича хората повече от животните, сякяш ни възприема като родители, такава глезотия е! Интерсен беше и избора й на име.. както споменах поради факта че беше твърде маничка ктао я открихме, я нарочихме за мъжка, а разцветката й е черно- бяла, напомяща домино на лицето и беше кръстена Зоро! обачеее, зоро забременя изненадващо (единя сиамец свърши работа:)) и беше прекръстена на Зорка..
и така!
аз май се отнесох в писане , дано не ви отегчих:)
айде , чао за сега
Mary
Животинче с въпрос

Мнениеот MANUS » Нед Апр 17, 2005 6:41 am

разгледах го мъника (който никак не е малък така като го гледам :D ) и е много хубав. да ти е жив и здрав.
Аватар
MANUS
В ятото

Мнениеот Mary » Пон Апр 18, 2005 7:49 am

дамм, благодаря , изглежда добре го храним:)
btw, има ли някъде въвъ форума линк към галерията за котки?
Mary
Животинче с въпрос

Мнениеот MANUS » Пон Апр 18, 2005 5:00 pm

нямаше но вече има----> Галерия Котки 8)
Аватар
MANUS
В ятото

Selene

Мнениеот Selene » Съб Май 14, 2005 7:16 pm

адреса ми е: dakota_lady@dir.bg
ИзображениеИзображение
Selene
В ятото

Мнениеот Biscuit » Пет Авг 26, 2005 6:43 pm

Имах 2 Персийки -
Лъки, нечистокръвен мъжки чисто черен котарак, истински ангел - обичлив и мързелив, много си го обичам.Винаги обичаше да го гушкат, не си падаше по игрите ГОЛЯМ мързел беше,като порасна де.Не обичаше да скитосва като другите котки, а да си лежи на дивана и да го гушкат.Но какво му стана, разгони се и избяга!!!!!Винаги съм се чудила дали избяга, защото не ме обичаше или се е загубил(в което се съмнявам)!?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Лара Крофт Кенефич, така се казва, защото имаше навика да се навира в тоалетната, въпреки че има купичка с вода до себе си(с това си изпроси често къпане).
Лъки я пазеше, истински кавалер(дори и даваше да яде от купичката му).Беше още малка когато лъки избяга и около седмица след това и тя направи същото. :cry: :cry: :cry: :cry: Дори не можах да я опазя от мъка по Лъки!!
Толкова ми е мъчно и за двамата!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Искам да си взема котка, но имам куче-женси кокер, който никак не обичам котки.

Ох, увлякох се!
Biscuit
Животинче с въпрос

Мнениеот Рени » Вто Окт 04, 2005 6:49 pm

Когато бях на 6 години наште ми подариха котка нарекох я Голда.Беше много красива с средно дълъг косъм.наложи ми се да я оставя при дядо ми защото се преместихме в друг град :cry: .Много бях тъжна и тогава наще ме изненадаха с едно малко(сега голямо)персийско коте кръстихме го Джари (Джар-джар Бинкс) :wink: :)
Голям сладур , но не съм забравила и Голда.Ходя няколко пъти годишно при нея.Има 3 котета сега
Рени
Животинче с въпрос

Мнениеот Selene » Вто Окт 11, 2005 9:19 pm

Джар Джар Бинкс?????????Защо не Анакин Скайуокър?????????2
ИзображениеИзображение
Selene
В ятото

Мнениеот kokerka » Сря Окт 12, 2005 4:44 pm

Мойта котка се казва Уинтър. Кръстена е на най-добрата приятелка на принцеса Лея от Междузвездни войни. Малка е още, на 2, 5 месеца е, но е много умна и добра.
Животните са По-добрите приятели на човека!
Аватар
kokerka
Пчела майка

Мнениеот Selene » Сря Окт 12, 2005 9:16 pm

Моята се казваШЕ Венера - всички знаете на кой е кръстена. Обаче преди две седмици някой от махалата я уби. За едното нищо - просто така! Тя се разбираше перфектно с гълъбите на тате и винаги ядеше каквото и колкото поиска, така че никога не би отишла да търси храна в друг дом. Имаше си каишка против паразити, давахме и лекарства, живееше в къщата, можеше да ходи и навън - пак където поиска... Но има идиоти, на които не им пука. Просто като видят чужда котка в двора си я стрелят с въздушната пушка, или пък я ловят с капан, или я тровят или разни там други зверства. Умът ми не може да го побере. Сега къщата ми се струва празна, като отида все питам баба и дядо " Още ли я няма? Не се ли появи поне за вечеря?", на улицата се оглеждам за нея... Но знам, че тя е мъртва и поне за мен това е душевна травма. Така го усещам, може и да не съм права... Просто исках да ви кажа да си пазите котките и да не вярвате на хора, които казват, че уж много обичат котки, а всъщност в шкафа си държат въздушна пушка,или пистолет със сачми и шише със стрихнин. На тези да не им излизам насреща, защото към такива хора съм безпощадна.
ИзображениеИзображение
Selene
В ятото

Привет на всички отново!

Мнениеот agripina » Съб Май 19, 2007 11:21 pm

Здравейте Зооманиаци!
Радвам се,че отново я има Зоомания!
Пиша в тук,защото искам да се похваля имам ново попълнение от 1 година вече,страхотна персийка на име Kitti,но по на кратко и казвам Кита.Това е най-страхотната и кротка котка на света,истинска принцеса!
Скоро може да си търсим кавалер,така че записвайте се от рано.Препоръчвам на тези ,които се колебаят да си вземат у дома такова мъркащо съкровище да не се замислят,просто не знаят какво изпускат![img]D:\music\music\Peshko Music\Pesko Photos\family\Badni Ve4er 2006[img] Сори,но нещо не мога да кача снимки,ако някой ми окаже помощ ще пробвам пак!

Дай правилен линк, ще можем да я видим и без да е качена :wink:
Жоро
Това което не ни убива ни прави по-силни!
Аватар
agripina
В стадото

Мнениеот hyla » Нед Май 20, 2007 10:48 am

Първо трябва да качиш снимката е нета.
Ползвай някой от следните сайтове:

Албуми:

Наши:
http://www.snimka.bg
http://www.bgphoto.net

Чужди:
http://www.webshots.com
http://www.flickr.com
http://www.fotki.com...

Още линкове:
http://www.photobucket.com
http://imageshack.us
http://www.moj-album.com/
http://www.shrani.si/
http://www.ripway.com
http://www.villagephotos.com
http://www.tinypic.com
http://www.myonlineimages.com/
http://www.solisearch.net/ims/login2.php
http://www.fortunecity.com/
http://www.1asphost.com/
http://www.dumpbucket.com/
http://www.slikomat.com/

избери си къде и ще чакаме да видим хубавелката :)
ДА ти е честита! Наистина котките са страхотни животни и се радвам че си го разбрала :)
Е създават и проблеми, например днес се ядосах като видях че котака е напикал едни пликове, в които вкоренявам резници от хибискус, ама може ли да им се сърди човек :)
Ако видите да се продават червенобузи костенурки в зоомагазин или другаде сигнализирайте на РИОСВ. Продажбата им е забранена!
hyla
Пчела майка

RE:

Мнениеот agripina » Нед Май 20, 2007 2:09 pm

Мога да кажа за моята,че почти не прави бели.Убедих се ,че наистина Персийките са наистина по-различни от другите породи котки.Понеже съм гледала доста котки,тя е съвсем различна.Даже походката и е различна,ходи грациозно и с финес,капризна е по отношение на храната,за нея напълно отговаря вица за котките и кучетата: "Какво си мисли котката като гледа хората-"Тези високи същества ме галят,хранят ме,обичат ме ..... сигурно съм бог,а кучето си мисли за хората"Тези високи същества хранят ме,галят ме..... сигурно са богове"........
Аватар
agripina
В стадото

Мнениеот agripina » Нед Май 20, 2007 2:13 pm

Аватар
agripina
В стадото

Мнениеот dodi » Сря Яну 16, 2008 7:41 pm

Веднъж отидох на гости на едни съседи.Чух нещо да мялка отзат.Отидох да видя какво е и видях в един кашон 4 малки котенца и една голама котка.Погледнах и видях едно черно,шарено,кафиаво и едно с бяло коремче и черен гръп котенце.Щом го видях знаех че е приател до живот.Всеки ден го посетявя а след няколко седмици го взех и го кръстих Лъки.
Без животни светът е нищо!
dodi
Животинче с въпрос

Re: Ами снимки ? :)

Мнениеот simon4eto_94 » Съб Сеп 20, 2008 2:55 pm

Котките са част от моя живот. Много обичам котките. Аз си имам една - тя е на 4 години и много си я обичам. Сега ще ви я покажа. Той е почти същия, за съжаление нямам негови снимки на компютъра ...:ba: [kiss20.GIF] [kiss20.GIF] [kiss20.GIF] cat_big_smile
simon4eto_94
Животинче с въпрос

Re: който обича котките

Мнениеот snuffed » Вто Сеп 30, 2008 6:11 pm

Аз имам в Пловдив женска котка - живее вече 15 години , напълно здрава и жизнена е и никога не е раждала ! Малко е злобна обаче поначало .
snuffed

Re: Ами снимки на котьовците ви? :)

Мнениеот vanilla » Пет Окт 17, 2008 3:23 pm

Ето го и моето глезанче - това е единствената снимка, която имам на лаптопа, като се прибера вкъщи ще кача и други :ab:

ИзображениеИзображение
vanilla
Животинче с въпрос

Re: И една тема за мъркащите любимци които си нямат снимки

Мнениеот mushi_cat » Сря Мар 25, 2009 5:41 pm

Аз имам сиамче.Казва се Нери.От време на време е доста досадна(като мен). Много е гальовна,но и опасна.Много е красива. Само че не мога да кача снимки.
mushi_cat
Животинче с въпрос

Мнениеот Ashley_bastet » Нед Сеп 27, 2009 8:25 pm

Аз имам котка Съни която сега е на село. :ab: Цялата вила е станала неина ходи кадето си иска и прави каквото си иска.Но миналата година на село имах и друг котарак Жорко.Тои беше изчезнал (и аз на скоро в другия профил които не използвам бях посветила на него цяла тема защото мислех че е мъртав) icon_bawling icon_bawling Но преди няколко дена незнаино как тои се върна. Да котките помнят пътя но когато са го изхвърлили комшиите са го сложили в човал.И така де тои се върна и завари Сънито.Понеже тои е кавалер отстъпва 1 на Съниту да яде а после яде тои. :ap: Но Сънито хем я е страх от него хем всеки ден го души по носъ.: Много се радвам че вече имам две котета. Ако се харесат на лято ще ги оженя :ag: Мн се сладки :ajatki:
нЕ ПлАчИ За хОРаТа кОиТо нЕ ПлАчАт зА ТеБе *^_^*
Ashley_bastet
Животинче с въпрос

Мнениеот subversive » Вто Мар 16, 2010 8:26 pm

Е, аз понеже си нямам коте, пускам снимки на котката на приятеля ми- роди края на лятото ии това е потомството :)
Изображение Изображение
subversive
В стадото

Мнениеот stefi_komsiiska » Съб Юли 31, 2010 9:52 pm

Имам коте на 2 години, казва се Лео :ba: Много си го обичкам!!! :ba: :ba: :ba:

вижте колко е фотогеничен :ag: :

Изображение

тук си играем :ag: :

Изображение

Изображение

с татко :ag: :

Изображение

:ba: :ba: :ba:

Изображение

Изображение

Изображение
stefi_komsiiska
В стадото

Мнениеот az_pamela » Сря Авг 18, 2010 3:50 pm

Това с покрива е мн смешно,представи си го отпред :ag: .

Моята котка си я имаме от малка.Когато мама я донесе беше мн. малко,персийско.Преди хапеше на брат ми краката,ръцете.Но аз го укротих :ag: .Та аз мн. си го обичкам.Когато види морското свинче се чуди icon_dontknow :ag: ,понякога бяга :ag: .Преди мн. не обичаше да се търка и да мърка за храна.Но брат ми го размекна :ag: .Сега се търка ближи и гърка.Мн обича да го чешат преди опашката.Когато брат ми започне да го чеше си вдига отзаде :ag: .Гадното е ,че обича повече брат ми :ajaaski: .Ама аз си го обичкам !!!
az_pamela
В стадото

Мнениеот az_pamela » Сря Авг 18, 2010 3:58 pm

Още снимчици! Междо другото нашата котка се ближе като това
бялото в снимките! :ag:
az_pamela
В стадото

Мнениеот sisi_cat » Съб Сеп 04, 2010 9:17 am

Историята на моето коте е следната.Когато тате отиде да хвърля боклука тя го последва,нахраних я но си казах "Тя след 2-3 дни ще си тръгне" (защото първото коте което намерихме беше много по-малко от нея но бащата на една моя приятелка го "открадна" :ajafr5t6ki: но не съжалявам толкова за него колкото ако ми бяха зели сегашната писана защото тя е една наистина грижовна майка и много мило коте.И така в продължение на няколко седмици я хранихме отвън защото не исках да я вкарвам вътре и да я държа в апартамента ни на сила.Един ден тя се качи на прозореца ми и аз отворих и започнах да я галя да я гушкам и тя се помъчи да влезне и аз казах на тате и го попитах дали може да влезе (това беше някъде ноември месец ) и тя така всяка вечер ако поискаше я пусках (да си иде животинчето по нужда :ap: . И до ден днешен си е при нас ние много си я обичаме надявам се и тя да ни обича толкова колкото и ние нея.Аз мислех че като роди "първите" си котета няма да ги иска или ще я е "страх" от тях понеже никога не е имала но тя се справи отлично като майка и аз много се гордея със нея. :ba: :thankyou: Имаме си я някъде малко повече от година
sisi_cat
Животинче с въпрос

Мнениеот herr_uzzunov » Сря Авг 10, 2011 12:51 am

Сама ме намери, имам голям двор (360 кв.м.) ... появи се миналата година, беше родила и само ми хъхкаше или както и да му се вика на това ... такова така бебетата и ... си остана... храних я с риба и кренвирши ... зимата заминах да се уча ... а тя остана ... прибирам се и я викам: Консуело мац ... идва, тича, ама ... стига до снега, стъпне с лапа и ... се откажа, а аз мръвка държа да я нахраня ... не става ... оцеля и пролетта ... меткам всичко, което ми остане, но е капризна ... не яде каквото й попадне ... онзи ден яде мюсли с кисело мляко, но кашкавал Витоша не иска ... :ag: Наскоро я прекръстих, сега й викам Хосе, защото се бие с мъжките котараци и ги слупва ... ама здравата ... наскоро се би с едно малко псе ... беше й разкървавило врата ... сега е добре, остана й белег, за съжаление ... :ai: ... днеска беше по покрива на джипката в довра ... не знам какво я прихвана, всички казват, че Хосе не е добре, като мен ... Хехе, знам че историята звучи неправдоподобно, но се надявам скоро да прикача снимки, имам на телефона, но е дълга и широка да ги прехвърлям ... и така, обичам котки, принципно и един мъжки сам ме намери зимата, нарекох го Гага, защото не знаех какъв му е полът, после разбрах, че е мъжки и го кръстих Геворфенхайт, който знае немски, ще си го преведе... в нас животни не мога да гледам, последната котка изака навсякъде и щяха да ме изхвърлят с нея ... и така ... толкова за представянето на Хосе ... :ay:
herr_uzzunov

Мнениеот valia » Съб Авг 13, 2011 12:59 pm

хубавии котки :ba:
valia
В ятото

Мнениеот spinus98 » Пон Авг 15, 2011 8:48 am

Вижте моя Алекс, той иска да стане известен и се опитва да спечели симпатиите на хората като се прави на симпатичен пред камерата.
Тук е гордо застанал- http://media.snimka.bg/9033/024322061.jpg?r=0
Тук се протяга- http://media.snimka.bg/9033/024322057.jpg?r=0
Тук му се спи- http://media.snimka.bg/9033/024322058.jpg?r=0
Мисли си че всичко става за ядене когато е гладен- http://media.snimka.bg/9033/024322054.jpg?r=0
А тук ми яде ръката- http://media.snimka.bg/9033/024322053.jpg?r=0 :ag: :ag:
Той много се надява да го харесате, иначе-той тъъъжен [mood_feelings_hurt.gif]
Im on the Highway to Hell
Аватар
spinus98
В ятото

Мнениеот meri » Пон Авг 15, 2011 9:08 am

Кажи му да не тъгува,защото е много красив. :sunny:
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот rosko » Сря Окт 19, 2011 10:17 pm

Оле това е много ама много красиво коте ,сладур. :ax:
Обичам те Макси
Аватар
rosko
Пчела майка

Мнениеот rosko » Сря Окт 19, 2011 10:25 pm

Ето котето което беше купено преди години за мен ,но остана при баба :ag: .Казва се Поли на 8-9 години е .Порода сиамка.
P23-07-10_13.09[1].jpg

P23-07-10_13.09.jpg

http://prikachi.com/images/985/3945985V.jpg
http://prikachi.com/images/986/3945986q.jpg
http://prikachi.com/images/987/3945987G.jpg
http://prikachi.com/images/988/3945988J.jpg
http://prikachi.com/images/990/3945990y.jpg
Обичам те Макси
Аватар
rosko
Пчела майка

Мнениеот kittiesviki » Пон Ное 19, 2012 10:18 am

Всичките ви котенца са страхотни! [smile223.gif] Това е Лора-
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228849_225258400844818_842262_n.jpg
Изображение
Изображение
Изображение
Ето го и таткото на Лора-Алекс
Изображение
тук е бебе- Изображение
Изображение
А това е най-малката Джуджи
Изображение
Изображение
Изображение
:ba: :ba: :ba: :ba: :ba:
писана Лора- 05.08.2006
писана Джуджи- 21.08.2011
зайо Алекс- 19.12.2010
зайка Джиджи- 24.05.2011
Сара- 01.05.2009
Аватар
kittiesviki
Животинче с въпрос

Мнениеот Ати » Сря Фев 18, 2015 3:53 pm

Сладки са абсолютно всички породи котета.
На мен лично не ми харесват котките сфинкс но и те по своему са красиви!!! :ba: :ba: :ba:
Аз съм Диана
Аватар
Ати
Животинче с въпрос

Назад към Представяне - котки