Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Проблем с кучето ми пекинез

Проблем с кучето ми пекинез

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 5:31 pm

на кучето ми му опада козината на гърба и има рана на това място [mood_feelings_hurt.gif]
bontaa

Re: проблем скучето ми пекинез

Мнениеот top4o » Вто Апр 12, 2011 5:45 pm

Има един човек който разбира от животни и болестите им! Що е то?
Отговор: Ветеринар!
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 6:24 pm

но къде мога да си пи6а с ветеринаря
bontaa

Мнениеот top4o » Вто Апр 12, 2011 6:26 pm

Не си пиши- иди при лекар! Там няма ли?
Куче което храниш те уважава повече от човек на които помагаш! Правете си изводите и се замислете преди да помогнете. При мен нямаше смисъл.
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот meri » Вто Апр 12, 2011 6:32 pm

Кучето третирано ли е за бълхи.Ако не е направете го.И ако не това е причината за опадане на козината, заведете кучето на лекар, за да направи кожна проба и назначи лечение.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 6:33 pm

ами как да го кажа аз съм на осем но мога да си позволя всякакви животни моля ви какво да правя
bontaa

Мнениеот Misho » Вто Апр 12, 2011 6:34 pm

Ами родител?
Офтопик:
Знаех си,че си малък/ка
Аватар
Misho
В пасажа

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 6:35 pm

но до сега не сме имали проблеми с животни и не сме ходили на ветеринар
bontaa

Мнениеот Misho » Вто Апр 12, 2011 6:37 pm

Офтопик:
Ами това не е хубаво.Има ли ваксини кучето ви?
Аватар
Misho
В пасажа

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 6:39 pm

да но няма хапчета за глисти сигурно е от това
bontaa

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 6:41 pm

какво да правя вече малко се е пооправило
bontaa

Мнениеот bontaa » Вто Апр 12, 2011 8:02 pm

може да се оправи но ако се влуши ще ходим на ветеринар
bontaa

Мнениеот valnata » Вто Апр 12, 2011 8:31 pm

bontaa написа:какво да правя вече малко се е пооправило

Как за един час се пооправи? :ag: Заведете кучето на лекар! Идея си нямате какво може да му докарате и колко сложно е лечението на някои кожни заболявания.
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Сря Апр 13, 2011 8:03 am

ами не е за един час преди две седмици беше това сега поне се движи и бяга както преди
bontaa

Мнениеот valnata » Сря Апр 13, 2011 8:57 am

То пак като е живо.. :ag: Две седмици нямаше ли кой да го заведе на лекар? [ideauu.gif] Заведете го на преглед. Не струва милиони.
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Сря Апр 13, 2011 5:37 pm

не прочете ли по горе нашите на са ходили на лекар нямали сме досега проблем с животни и е приятно да се пише с теб valnata
bontaa

Мнениеот valnata » Сря Апр 13, 2011 8:58 pm

bontaa написа:не прочете ли по горе нашите на са ходили на лекар нямали сме досега проблем с животни и е приятно да се пише с теб valnata

Е, сега вече имате проблем. И след като две седмици кучето е имало проблем е трябвало да се заведе на преглед. И все още трябва да посети ветеринар. Дали ако ти две седмици не си добре вашите няма да посетят лекар??

На мен не ми е приятно да си пиша с теб. Не ми е приятно да виждам толкова безотговорни хора. Жалко за животното. smiley23
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот Koset0 » Сря Апр 13, 2011 9:08 pm

Вече ти казаха какво да направиш. Защо продължаваш да задаваш въпроси? Според мен няма нужда от повече коментари, ако до сега не ви се е налагало да го водите, е вече време. А и какво ще рече това, че не Ви се е налагало да посетите ветеринар? Че кучето не е ваксинирано, обезпаразитено, чипирано?

П.С. Първо разгледай темите, вместо да питаш! Не ми изглеждаш сериозен/на, щом и си споменал/ла, че имаш папагали, които не знаеш с какво да нахраниш. :ac:
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Re: Проблем с кучето ми пекинез

Мнениеот bontaa » Чет Апр 14, 2011 9:47 am

това беше шега знам с храна за папагали ябълка и други неща сега ще пиша за тях единият няма два нокътя и на единия пръст където няма нокът кърви какво да правя много се притесних пък и кучето вече се пооправи пак беснее
bontaa

Мнениеот valnata » Чет Апр 14, 2011 11:16 am

bontaa написа:пиша за тях единият няма два нокътя и на единия пръст където няма нокът кърви какво да правя

Трябва да го подариш на някой ЧОВЕК..
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Чет Апр 14, 2011 5:16 pm

не мога той ми е другар в игрите от една година е тук пък нашите няма да позволят
bontaa

Мнениеот bontaa » Чет Апр 14, 2011 5:21 pm

какво да направя в такъв случаи
bontaa

Мнениеот Koset0 » Чет Апр 14, 2011 5:25 pm

bontaa написа:не мога той ми е другар в игрите от една година е тук пък нашите няма да позволят

Датата е: 14 Апр 2011 18:16

имам малки александри, не знам с какво се хранят, те са много спокойни, тук са от един ден..

Датата е: 10 Апр 2011 17:41

Айде сега малко да ни поразясниш? smiley23
Wondering how skinny, would people be if they had to pedal to keep their PCs running.
Аватар
Koset0
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Чет Апр 14, 2011 5:29 pm

купихме си малки а онзи на който му кърви крака е от миналата година и не аз го гледах не беше мой лятото вече стана но аз само си играех с него а сега ми дават да се грижа за три и то сама
bontaa

Мнениеот mommovet » Пет Апр 15, 2011 1:29 am

Значи имате пари да си купите животно, а нямате пари да се грижите за него?!? Последвайте съвета по-горе и подарете животните на някой, който ще го прави. Покупката на животно е само третата крачка в грижите за него. Първите две са да се информирате как се гледа такова животно за да не боледува и дали бихте били подходящ стопанин....
Аватар
mommovet
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Съб Апр 16, 2011 3:16 pm

Е сбогом. Четях само обиди с нищо не ми помогнахте. бележките ви бяха пълни с злоба и без туй сама се справям по добре.Дори когато не си признах годините вие пак ми се злобихте.Надявам се всички да прочетат това и да не се срещат с вашата злоба.Жалко за вас :au:
bontaa

Мнениеот meri » Съб Апр 16, 2011 5:00 pm

Не е злоба,някой ден ще разбереш.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот top4o » Съб Апр 16, 2011 5:35 pm

bontaa написа:Е сбогом. Четях само обиди с нищо не ми помогнахте. бележките ви бяха пълни с злоба и без туй сама се справям по добре.Дори когато не си признах годините вие пак ми се злобихте.Надявам се всички да прочетат това и да не се срещат с вашата злоба.Жалко за вас :au:

В грешка си! [smile3537.gif] Жалко е за кученцето! :bs: Това не е злоба, това е притеснение за ТВОЕТО куче! :ah: Защо не помолиш родителите ти да разяснят нещата в темата, защото ще го направят по-добре от теб! forum_simp0065 Хубаво е, че ти дават всякакви животни, но ти защо не се замисли дали ще се справиш с всички тях!? :bu:
Толкова ли е сложно да го заведете на вет.!? :bv:
След като толкова го обичаш - подари го! icon_bowdown Това, че ти е другар в игрите, не означава, че го гледате добре и че е щастливо! [ideauu.gif] Подари го, защото с вас не е щастливо! [mood_feelings_hurt.gif]
Аватар
top4o
Пчела майка

Мнениеот valnata » Съб Апр 16, 2011 9:10 pm

bontaa написа:Е сбогом.

Сбогом!! :ay:
Аватар
valnata
Пчела майка

Мнениеот mommovet » Нед Апр 17, 2011 1:25 am

Не е злоба... Безпомощност е.. Всеки ден в България умират поне стотина ако не и повече животни жертва на стопани като вас...Животни, на които може да се помогн или изобщо състоянието да не се допусне ако стопаните си бяха направили труда да се информират предварително какво трябва да правят или ако някой се сети да ги заведе на лекар. Тяхното страдание е напълно излишно и граничи със садизъм причинен от хора на които не им пука и не съзнават отговорността, която са поели купувайки животното. Еми да, ще си купят ново...
Аватар
mommovet
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Нед Май 08, 2011 12:12 pm

разбрах от какво е и се извинявам много е добре само дето постоянно си олива водата
bontaa

Мнениеот bontaa » Нед Май 08, 2011 12:19 pm

моето куче е добре просто се е търкаляло в едни клечки сега е супер предупреждава за всеки човек и скача през обръч
bontaa

Мнениеот bontaa » Пон Май 09, 2011 6:19 pm

Моето кученце го заведоха на ветеринар. Казвах им го хиляди пъти. Ами ако не оживее.
bontaa

Мнениеот archy » Пон Май 09, 2011 8:32 pm

Виж от всичките ти постове не разбрах нищо... Веднъж се оправило (което ме съмнява) след това каза, че проблема е от водата, от пръчки, а сега изведнъж ще умира?!? Каза, че си на 9-10 годни май... Ами не е толкова трудно да го заведеш на вет. В кой град си? Напиши в Гугъл "Ветеринари в...." и името на твоят град. С рев по форумите няма да стане или го заведи на вет или просто се опитай да му намериш нови стопани. Ако трябва ще помагаме с избор за стопанин, публикуване на обяви и др само кучето да е добре... smiley23
"Човек няма две сърца - едно за кучетата и едно за хората. Човек има едно сърце и ако имаш достатъчно голямо сърце, в него има място за всички."
Аватар
archy
Пчела майка

Мнениеот bontaa » Вто Май 10, 2011 12:33 pm

Сега ще обясня. Проблемът е че не го решем. Иначе си е добре. Малко се позамота нали с мойте обяснения.
bontaa

Мнениеот bontaa » Вто Май 10, 2011 12:35 pm

И го заведохме на ветеринар, той каза, че е добре.
bontaa

Назад към Проблеми с кучета