Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

ПОМОЩ!!! МОЯТА "СЛАДУРКА" Е МНОГО БОЛНА

ПОМОЩ!!! МОЯТА "СЛАДУРКА" Е МНОГО БОЛНА

Мнениеот TARA0524 » Чет Окт 30, 2014 10:53 am

ЗДРАВЕЙТЕ! ВЕЧЕ СЪМ СЕ ВИДЯЛА В ЧУДО КАКТО СЕ КАЗВА.... ИМАМ ШАР ПЕЙ, ЖЕНСКА НА 7Г., СТРАШНА ДУШИЧКА МИ Е, ТОЛКОВА МНОГО СЕ ГРИЖА ЗА НЕЯ И ТОЛКОВА Я ОБИЧАМ... ПРЕДИ ОКОЛО 2 МЕСЕЦА РАЗБРАХМЕ, ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ С УРИНИРАНЕТО, ПИШКАШЕ СТРАШНО МАЛКО, НЯКАКВИ КАПКИ ИЛИ ИЗОБЩО... ВОДИХМЕ Я В ПРОВЕТ КЛИНИКАТА ПЛОВДИВ, 3 ДНИ ПОД РЕД Я ПРИСПИВАХА, ЗА ДА Я ИЗПИШКВАТ, СНИМКИ И ПРАВИХА, ИЗСЛЕДВАНИЯ, С КАКВО ЛИ НЕ Я ГЛЕДАХА, КАЗАХА КАМЪНИ, ПОСЛЕ ТУМОРИ... КАКВО ЛИ НЕ... И НАКРАЯ КАЗАХА, ЧЕ НЕ МОГАТ ДА НИ ПОМОГНАТ... ТОГАВА АЗ НАПРАВО НЕ ЗНАЕХ НА КОЙ СВЯТ СЕ НАМИРАМ, КАК ЩЕ МИ КАЖАТ, ЧЕ НЕ МОГАТ ДА И ПОМОГНАТ, НА МОЕТО "БЕБЧЕ"... МНОГО СЕ РАЗТРОИХ, НЕ ИСКАХ ДА ПОВЯРВАМ.... ОТИДОХМЕ ВЕДНАГА ПРИ Д-Р КАРАГЬОЗОВ, КОЙТО И СЕГА НИ ЛЕКУВА И СМЕ МНОГО ДОВОЛНИ ОТ НЕГО МЕЖДУ ДРУГОТО, НАСРОЧИ ОПЕРАЦИЯ И И СЛОЖИ КАТЕТЪР, С КОЙТО ОСТАНА БЛИЗО 2 СЕДМИЦИ, ТОГАВА ТРЯБВАШЕ ДА ЗАПОЧНЕ ДА УРИНИРА САМА, НО ... ТОВА НЕ СЕ СЛУЧИ... БЯХ МНОГО РАЗТРОЕНА, И ТОЙ МИ ОБЯСНИ, ТЪЙ КАТО АЗ КАЗАХ, ЧЕ В НИКОЙ СЛУЧАЙ НЯМА ДА ОСТАВЯ ЖИВОТИНКАТА МИ СИ ОТИДЕ, ЧЕ ИМА ВАРИАНТ ДА СЕ ПОСТАВИ ПОСТОЯНЕН КАТЕТЪР... И СЛЕД КАТО НЯМАШЕ ДРУГ ВАРИАНТ... С МНОГО СЪЛЗИ СЕ СЪГЛАСИХ.... НАСРОЧИХМЕ ПАК ОПЕРАЦИЯ И КАТО ПО ЧУДО, БОГ ЧУ МОЛИТВИТЕ МИ, НА СУТРИНТА, В ДЕНЯ ,В КОЙТО ТРЯБВАШЕ ДА Я ОПЕРИРАТ, ТЯ ЗАПОЧНА ДА УРИНИРА. НЕ ЗНАЕХ НА КОЙ СВЯТ СЕ НАМИРАМ ОТ РАДОСТ. ТАКА СЕ ОПРАВИХА НЕЩАТА... ТАРА СИ БЕШЕ ЩАСТЛИВОТО МИ КУЧЕНЦЕ, ВЪРНА СИ КИЛОГРАМИТЕ, ВСИЧКО БЕШЕ ОК. ДО ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ КОГАТО ЗАБЕЛЯЗАХ, ЧЕ ПРОБЛЕМА ОТНОВО Е НАЛИЦЕ.... ПОЛУЧИЛА Е НЯКАКВО СЕРИОЗНО ВЪЗПАЛЕНИЕ НА ПИК. МЕХУР, КОЕТО НАЙ-ВЕРОЯТНО Е ЗАСЕГНАЛО И БЪБРЕЦИТЕ... ПИК. МЕХУР ОТНОВО СЕ НАДУВА И НЕ МОЖЕ ДА УРИНИРА НОРМАЛНО, ПИШКА НЯКАКВИ КАПКИ, И ТО С МНОГО УСИЛЯ И НАПЪВАНЕ. Д-Р КАРАГЬОЗОВ И ПРАВИ ПУНКЦИИ ПРЕЗ КОРЕМЧЕТО ДА ОСВОБОЖДОВО УРИНАТА НА 2-3 ДНИ. А САМАТА УРИНА Е МНОГО МЪТНА И ИМА СИЛЕН МИРИЗ. ОТ 7 ДНИ Е НА АНТИБИОТИЦИ И ОБЕЗБОЛЯВАЩИ, БИЕМ И ВСЕКИ ДЕН ПО 4 ИНЖЕКЦИИ. ДНЕС ДОКТОРА КАЗА, ЧЕ КОЛКОТО И ДА МУ СЕ ИСКА ДА НЕ Е ТАКА... ОТИВАМЕ НА ВАРИАНТ- ПОСТОЯНЕН КАТЕТЪР... И ИДВА УЖАСА ЗА МЕН.... ЩЕ МОЖЕ ЛИ ДА ЖИВЕЕ ТАКА?! ИМА ЛИ ШАНС ДА СЕ ОПРАВИ? МНЕНИЯ, СХОДНИ ПРОБЛЕМИ С ВАШИ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ, ПРОФЕСИОНАЛМО МНЕНИЕ. АЗ ДНЕС ПО- КЪСНО ЩЕ СЕ СРЕЩНА И С ДОКТОРА ДА ГО РАЗПИТАМ И ДА МИ ОБЯСНИ, ЗАЩОТО ВСЕ НЯМАМЕ ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОРИ КАТО СЕ СРЕЩНЕМ ... ВСЕ ПАК МИ СЕ ИСКА ДА Я ИЗЧАКАМЕ ОЩЕ НЯКОЛКО ДНИ, СЕДМИЦА, ДА ВИДИМ, МОЖЕ ПЪК ПАК ДА СЕ СЛУЧИ ЧУДО И ДА СЕ СПРАВИ САМА С УРИНИРАНЕТО.... НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА, А АЗ ОТКАЗВАМ ДА ПРИЕМА, ЧЕ ЗА НЕЯ НЯМА ДРУГ ВАРИАНТ!
Аватар
TARA0524
Животинче с въпрос

Re: ПОМОЩ!!! МОЯТА "СЛАДУРКА" Е МНОГО БОЛНА

Мнениеот zoomaniak » Чет Окт 30, 2014 8:18 pm

Друго мнение от друг доктор - клиника - кабинет поискахте ли.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Назад към Проблеми с кучета