Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

козината на кучето ми опада ?

козината на кучето ми опада ?

Мнениеот elliz » Съб Апр 04, 2015 7:07 pm

Здравейте,имам женско куче на 4 години не е породисто кръстоска е от чау чау.Днес се прибрах и видях,че на две места се е случило нещо с козината и му е опаднала.До сега не сме имали никакви проблеми в Понеделник ще го водя на ветеринар но до тогава някой може ли да ми каже някакво мнение от какво може да е? (не е като при нормало сменяне на козината) Току що се регистрирах и в момента не мога да кача снимка да покажа.
Аватар
elliz
Животинче с въпрос

Re: козината на кучето ми опада ?

Мнениеот german » Нед Апр 05, 2015 2:16 pm

По кожата на местата с опадалата козина има ли нещо нередно(люспи,странен цвят и .т.н)?
Бягайте утре на вет,че кожните проблеми,ако се подценят току-виж много бързо са набрали скорост и са се развили, при което и лечението се усложнява.
Ето я моята тема от преди година viewtopic.php?f=150&t=20367 ,разгледайте снимките,защото от хаотичното ми стресирано писане там нищо няма да разберете :ag: . И пак казвам не подценявайте ситуацията! :ay:
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Мнениеот elliz » Пон Апр 06, 2015 12:36 pm

smiley24 Благодаря ! Ветеринара ни изписа спрей и хапчета до една седмица трябвало да има подобрение .
Аватар
elliz
Животинче с въпрос

Мнениеот meri » Пон Апр 06, 2015 12:39 pm

А направи ли някакви изследвания, взе ли кожна проба, за да се установи какъв е проблема? Много от кожните заболявания си приличат по симптоми.
Аватар
meri
Пчела работник

Мнениеот elliz » Пет Май 01, 2015 7:30 am

Не,само ми даде хапчета за една седмица и спрей да пръскам два пъти дневно.За щастие наистика за една седмица се оправи козината.
Аватар
elliz
Животинче с въпрос

Назад към Проблеми с кучета