Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Котката ми има хепатит

Котката ми има хепатит

Мнениеот Djidji1 » Пет Апр 13, 2012 8:23 pm

Здравейте! Котето ми е на около 8 месеца и след около 1 седмица понижен тонус и последните 2 дни отказ да се храни го заведох на лекар. Кръвните проби показа проблем с черния дроб. Казаха "Най - вероятно е хепатит". През лечението минаха няколко версии за болестта и накрая твърдо беше взето решение че е хепатит. Всеки ден по два пъти го водим на системи и днес на отиване към клиниката урината му беше потъмняла. Казахме на лекарят веднага и той каза "не се притеснявайте чак толкова , има шансове", но след като се прибрахме котето се е скрило и не знам какво да си мисля. Никъде не намерих из форумите това какъв стадии от хепатита е
(тъмната урина). Моля Ви някой да каже, защото със всяка една минута се отчайвам все повече и повече.
:( Има ли шансове това животно след като урината му потъмня и то продължава да не иска да яде, захранва се само от системите.
Аватар
Djidji1
Животинче с въпрос

Re: Котката ми има хепатит

Мнениеот Jokeikata123 » Вто Юли 10, 2012 6:06 pm

Според мен милото животинче няма шанс,защото то без храна и вода не може да живее.По-добре е да го приспите,за да не се мъчи,наистина ми е жал за това коте.Пожелавам ви успех! Кажете какво е станало след това!
Аватар
Jokeikata123
Животинче с въпрос

Назад към Проблеми с котки