Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Нямам възможност за ветеринар - помогнете

Нямам възможност за ветеринар - помогнете

Мнениеот iwinka92 » Пон Яну 27, 2014 3:44 pm

Котето ми беше избягало,след няколко дена го чух да мяука в мазето на блока и разбира се си го прибрах,беше мръсен и гладен :cry: когато го прибрах яде пие вода ..всичко нормално.. на следващия ден само спи, не яде не пие вода ,и не ми обръща внимание :cry: а за тези години които го имам това никога не е било..незнам какво може да му е .. Помогнете ми! :cry: Нямам възможност за ветеринар,а той отслабва давам му насила мляко и вода.
Аватар
iwinka92
Животинче с въпрос

Re: Нямам възможност за ветеринар - помогнете

Мнениеот meri » Вто Яну 28, 2014 5:52 pm

Какво е положението днес, има ли промяна. За жалост не зная как можем да помогнем, без да е видяно от лекар животното.
Аватар
meri
Пчела работник

Re: Нямам възможност за ветеринар - помогнете

Мнениеот german » Пет Яну 31, 2014 1:58 pm

Какво стана с животинката?Заведохте ли я на вет,има ли подобрение?Аз имам куче,изстине ли вдига температура,това води до отпадналост и липса на апетит.Може и при котката ви положението да е подобно,все пак навън е студ.Като го заведем на вет му бият инжекции,ходим така в продължение на няколко дни и още след първата има подобрение(не знам точно какво му слага),веднъж беше стоял и на система,защото беше обезводнен,така че не е добре да се чака,няма да минете по-"тънко" ако чакате.
Ако ти се смеят,защото си различен,ти им се смей,защото те са еднакви
Аватар
german
В пасажа

Назад към Проблеми с котки