Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Странно поведение при червенобуза костениурка

Странно поведение при червенобуза костениурка

Мнениеот Имам червенобузи » Нед Яну 22, 2017 3:10 pm

Здравейте, имам три червенобузи костенурки. Преди известно време едната се разболя, лекувахме я с инжекции, казаха, че е излекувана и така изглежда. Това беше преди три-четири месеца. От тогава обаче се държи странно. Когато са във водата, другите две стоят на дъното като камъни, както стоеше и тя по-рано. Сега обаче, през цялото време се рее във водата, все едно е пълна с въздух. Дори понякога главата й е долепена до дъното, а задницата й стърчи, все едно въздухът се е преместил там. От време на време се движи като схваната. Например не си мърда единия крак /не конкретен крак - винаги са различни/. Иначе изглежда жизнена, хрони си се нормално. На сушата си върви добре, пече си се. Преди беше много злобна и все налиташе да хапе, а сега се е укротила. Но най ми е странно това, как се рее във водата, все едно е балон с въздух, преди не правеше така. Някой да знае защо го прави? Благодаря предварително!
Аватар
Имам червенобузи
Животинче с въпрос

Re: Странно поведение при червенобуза костениурка

Мнениеот Имам червенобузи » Пон Яну 23, 2017 11:11 am

Наистина ще съм много благодарен, ако някой може да каже срещал ли е такова поведение и на какво се дължи
Аватар
Имам червенобузи
Животинче с въпрос

Назад към Проблеми с костенурки