Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Костенурката ми не се храни

Re: Спря да яде

Мнениеот sOuLsKaTeR » Нед Авг 09, 2009 4:30 pm

Днес ходих до Зоомания и там момчето при препоръча точно този елексир,каза ми да капя по три капки на ден във водата и да е чиста водата.Взех също и инфра крушка - Infrared 50W.Днес хапна няколко скаридки единствено това нищо друго не пипна.Тази лампа по колко време да стои пусната?Защото там ми казаха да я облучвам по 30 минути,на други места пише по 10 минути а пък на самата кутийка пише че е за постоянно 24 часа..
Истински приятел е този на когото можеш да се обадиш в 3 през нощта с думите "Копеле убих човек" , а той да ти отговори "Добре,къде ще копаем?"
Аватар
sOuLsKaTeR
В ятото

Мнениеот sOuLsKaTeR » Чет Авг 13, 2009 7:59 am

Колко време може да издържи без храна? Вече седмица нищо не е яла и незнам как да я накрам.Звънях на два вет-а но ми казаха че не се занимават с такъв вид животни и че най близкият който се занимавал бил в Русе :ai:
Истински приятел е този на когото можеш да се обадиш в 3 през нощта с думите "Копеле убих човек" , а той да ти отговори "Добре,къде ще копаем?"
Аватар
sOuLsKaTeR
В ятото

Мнениеот crazy petunia » Чет Авг 13, 2009 9:01 am

Моята през зимата е издържала без храна по 2-3 месеца - няколко зими подред спираше да яде и само се печеше...
crazy petunia
В ятото

Предишна

Назад към Проблеми с костенурки