Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

търся добър лекар в софия за минихамстер

Проблем

Мнениеот hrnikolova » Пет Яну 06, 2012 1:07 pm

и аз имам проблем с едно мишле ,образува му се твърда буца на задното краче от вътрешната страна ..няма да го водя на лекар ,така предишното си замина а това вече над месец живее не знам тумор ли е,мастна образование ли но предишното мишле (хем беше на 5-6 месеца) умря при доктора при операцията а това (да е живо и здраво да ме радва много време) вече над месец живее....и аз не знам какво чуства,дали го боли или не но гледаме да му показваме(цялото семейство) че го обичаме!
пп Ще се разбере ли по нещо ако го боли ?
hrnikolova
Животинче с въпрос

Re: Проблем

Мнениеот meri » Пет Яну 06, 2012 2:19 pm

Правилно е животното да се заведе на лекар,не могат да се сравняват двата случая.Освен това никой не може да каже дали го боли,а ако е така.....не му правите добро изобщо.
Аватар
meri
Пчела работник

Re: Проблем

Мнениеот hrnikolova » Съб Яну 07, 2012 7:35 pm

Лекара си зане едно тумор е ..ще го режем ..миналото мишле така стана от днес за утре на масата и умря..а това вече 30-40 дни живее...мини хамстер е колко месце има по него че да се реже..дано Бог му даде повече живот !
hrnikolova
Животинче с въпрос

търся добър лекар в софия за минихамстер

Мнениеот hrnikolova » Нед Яну 08, 2012 11:32 pm

Здравейте,ако имате наблюдения ,познати и доверени лекари в софия по възможност район гео милев моля споделете кординати .От 1 година имаме минихамстери в къщи ,гледани са като писани яйца .Нямам доверия на ветеринаринят лекар ,при когото сме водили до сега две хамстерчета-едното уж нищо му нямаше а почина на другият ден а второто умря на операционната маса.Няма да казвам кой защото е лично мое мнение това и може да е просто олш късмет.В момента мама хамстер има бучка в долната част на корема и искам да я прегледа друг [mood_feelings_hurt.gif]
hrnikolova
Животинче с въпрос

Re: търся добър лекар в софия за минихамстер

Мнениеот Cake <3 » Чет Яну 12, 2012 9:34 pm

Аз винаги водя гризачите си във Ветеринарна клиника "Доверие" и съм много доволна. Малко са лекарите, които имат опит с гризачи и те са едни от тях.

Ето тук можете да видите работното им време и телефони за връзка:
http://citybonk.com/spots/veterinarna-k ... verie/1684

Не е особено близо до Гео Милев, но поне ще знаете, че хамстерчетата ви са в добри ръце.
Аватар
Cake <3
В ятото

Мнениеот kotence » Съб Яну 14, 2012 9:37 am

Ако си до Гео Милев сме съседи :ag: Аз живея наблизо и водя целия ми зоопарк във ветеринарна клиника Зооландия.Много съм доволна от тях.Специално за хамстери!Успех!
Аватар
kotence
В ятото

Мнениеот hrnikolova » Съб Яну 14, 2012 11:00 am

Забранени са Теми, които учат хората да плодят всякакви животни....Прочетете правилата на форума ни.Модератор.
hrnikolova
Животинче с въпрос

Мнениеот rogorn » Пон Юни 04, 2012 2:46 am

http://www.centralvetclinic.com/index.p ... ES&aid=135

за София много добър доктор на гризачи
rogorn
Животинче с въпрос

Назад към Проблеми с гризачи