[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Неясен кожен проблем при мини хамстер
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Неясен кожен проблем при мини хамстер

Неясен кожен проблем при мини хамстер

Мнениеот anymary » Чет Юли 05, 2012 3:10 pm

Здравейте!Скоро забелязах пъпки по кожата си и ходихме на кожен.Каза,че било лишей и ,че най-евентуално съм се заразила от хамстера.Козината на хамстера пада в областта около крачето (преди падаше и по гръбчето,но сега всичко по гръбчето е наред).Ходихме на вет. и даде на хамстера някакви капки през устата за обезпаразитяване и каза след 2 седмици пак.Та аз съм 99% сигурна,че моето хамстерче няма паразити. Въпросите ми са: От какво може да е това оплешивяване(причина)?И какво друго може да е освен лишей?
ПП. Не ми казвайте да питам ветеринаря.Просто искам и вашето мнение. :ab:

ПП.Моля дайте някаква ветеринарно медицинска статия за лишея.Търсих,но не намерих. :ah:
Всеки нов ден е нова емоция!^_^
Аватар
anymary
В ятото

Re: Неясен кожен проблем при мини хамстер

Мнениеот meri » Чет Юли 05, 2012 3:31 pm

Лишея също се нарича и дерматофитоза.Лечението се провежда само от лекар и индивидуално. :ab:

Това е за хамстери
viewtopic.php?f=220&t=13488
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Проблеми с гризачи