[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Хамстер
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Хамстер

Хамстер

Мнениеот георги5329 » Нед Сеп 01, 2013 10:30 pm

Здравейте приятели и колеги :).Имам един много сериозен проблем с моето хамстерче и не знам към кого да се обърна за помощ,а относно ветеринарите им нямам вече никакво доверие от последният път.Искам да му помогна,но не зная как и какво да направя,за това се обръщам към всички Вас за помощ.Проблема с моето хамстерче е че наскоро преди не повече от седмица забелязах,че има някакъв отток подутина,точно непосредствено зад едното око.Снощи последно беше зачервена, а днес е преобладава повече към лилаво.Вторият проблем че отдавна опашката му винаги стърчи нагоре и под нея(не знам дали е мъжко или женско) като че ли нещо,не знам как да го опиша.изглежда ми все едно че червото му е излязло навън,има леко оплешивяване и снощи забелязах че едното му око където е подутината е започнало да побелява и най-вероятно ослепява.Много ми е болно и жално за него и ме е яд на мен :bu: ,че с нищо не мога да му помогна.Вярно не мога с точност да му определя годините,но си го гледам още от новородено бебе,но със сигурност е на 2 години,не ми е първото мишле,предните ми две бяха черно-бели ,тях ги гледах близо 3.5 години а това е чисто бяло с червени очи.Иначе се храни,пие си вода,спи много,не играе вече и не върти колелото много отдавна и когато го пускам да се разхожда много бързо се прибира в клетката си,има си къщичка където там си спи и не излиза от там,не знам дали е правилно но съм му постелил памук и в него се е сгушва и така заспива.За сега не се сещам за друго.Благодаря Ви предварително [k044.gif]
Аватар
георги5329
Животинче с въпрос

Re: Хамстер

Мнениеот meri » Пон Сеп 02, 2013 8:21 am

Няма начин да помогнеш на животното без лекар.Ако нямаш доверие на този, намери друг.Понякога това може да бъде тумор, често срещано при малките гризачи,или абсцес.Каквото и да е животното се измъчва, може да изпитва и болка, за това лекар е най- доброто решение.
Аватар
meri
Пчела работник

Re: Хамстер

Мнениеот георги5329 » Пон Сеп 02, 2013 9:45 am

Да така е,знам го това,снощи дори се разхожда малко,но то си е така от малко бързо се прибираше в клетката,понеже си го гледам от бебе,не знам и други съм гледал,но това за първи път се срещам не съм имал проблеми,предните си умираха от старост,но и много други полезни неща научих от този форум.Благодаря :о)
Аватар
георги5329
Животинче с въпрос

Назад към Проблеми с гризачи