Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Болничка змия ;((( МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Болничка змия ;((( МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Мнениеот cakeandsodomy » Съб Дек 04, 2010 1:38 pm

Здравейте,имам нужда от помощ...
Приятелят ми си има змиичка(тигров питон)На около 4 години.
Тя е много болна от малка.Той я е водил на много лекари но единственото което са правили е да и бият мъчителни инжекций в главата :( без положителен резултат върху здравето и.
Казват само...отиди еди къде си,плати си за тази снимка,за това за онова НО НЕ И ПОМАГАТ.
Тези дни тя се влоши...може би заради честото къпе ли не знам НО (освен,че повърна 2-3 пъти)
Гушата и се поду и вътре има някаква течност icon_bawling
Четохме из интернет,че това са някакви абсцеси...пише,че трябва да и се дават антибиотици...но не знаем какви.
Тя изглежда ужасно ако не направим нещо до месец ще умре...вече не се движи,не ни съска [mood_feelings_hurt.gif]
Приятелят ми е категоричен,че няма да я води отново по лекари които не и помагат,и само я мъчат.
Смята,че ако ще умира ...може да и осигури ПОНЕ спокойствие,а не болезнени и стресиращи инжекций.
Но аз не мога да се примиря,че ще умре,не мога да я гледам как се мъчи и стои неподвижна
(имам чувството,че е уплашена а аз не мога да и помогна [smile268.gif] )
...много я обичаме и МОЛЯ ако някой знае как се лекуват тези неща( абсцеси) и знае лекарството МОЛЯ да ми каже.
Моля за всякаква информация как да подобря състоянието,но само без "заведи я на лекар"
Ще ви бъда УЖАСНО благодарна ако ми помогнете :ajafr5t6ki:
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! [kiss25.gif]
cakeandsodomy
Животинче с въпрос

Re: Болничка змия ;((( МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Мнениеот zoomaniak » Съб Дек 04, 2010 2:05 pm

Може ли да ни кажете в кой град се развива всичко.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Re: Болничка змия ;((( МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Мнениеот mommovet » Чет Дек 09, 2010 4:08 am

А някой правил ли е изследване на здравословен статус - вътрешни паразити, кръвна картина или друго?
Аватар
mommovet
Пчела майка

Назад към Проблеми с влечуги