[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - 2 Вида
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

2 Вида

2 Вида

Мнениеот deadman7 » Съб Яну 30, 2010 7:16 pm

Здравейте!!! Имам леопардов гекон на почти 2 години,храня го добра с по около 2-3 щуреца на ден.Има си укритие(изкуствен дънер),има растение и нещо като скаличка по която да се катери.Запознат съм много с животните,а влечугите са ми страст от малък (е,и сега ловя водни змии в село но това...).Въпросът ми е такъв:Интересувам се и знам почти всичко за геконите но не съм наясно с поведението им един към друг ( имам предвид например леопардов гекон с крокодилов гекон въпреки че рядко се срещат на едно място.Могат ли да се разбират в един терариум? Смятам да си взема дебелоопашат гекон (женска,понеже леопардовият гекон ми е мъжки и няма да стане да има два мъжкаря)и дали ще се разбират??? hsuh hsuh hsuh
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но не паднах и на сеното-Кофти
Приятел дойде да ме вземе-Кеф
Но ме заведе в болница-Кофти
Казаха ми,че ще живея-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф
Но там беше ти-МНОГО КОФТИ!!!
deadman7
Животинче с въпрос

Re: 2 Вида

Мнениеот deadman7 » Пон Фев 01, 2010 4:46 pm

??? :ac: hsuh :ac:
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф
deadman7
Животинче с въпрос

Мнениеот zoomaniak » Пон Фев 01, 2010 6:59 pm

Защо ви е да рискувате като взимате различни по вид животни обаче от едно семейство. При възникване на проблеми ще си докарате главоболия.
Опитвам се да овладея Хаоса.
zoomaniak
Пчела работник

Мнениеот deadman7 » Вто Фев 02, 2010 8:39 pm

Ми понеже си зех мн хубав терариум (немска изработка-300 лв) и гекона ми си има всичко и просто се чудех дали има такава възможност,но щом има вероятност да изникнат проблеми,няма да рискувам!!! :bs: :bs: :bs: Може би по-късно като си купя още един терариум!!! smilie8 smilie8 smilie8
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф