[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Пазарът в Подуене?
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Пазарът в Подуене?

Пазарът в Подуене?

Мнениеот deadman7 » Пон Фев 22, 2010 5:17 pm

Здравейте!!!Слушам от месеци за този прословут пазар и ми е много интересно как вървят цените :ajyuaki: и какво е изобилието от влечуги (специално).Имам си мъжки леопардов гекон около 16 см. и му търся женски с разцветка Hypo Tangerine-дали ще има [54441.gif] ???Също така ме интересува дали животните са здрави,да не стане така да си взема гекон и след 2 дена да се разболее или по-лошо? [1255.gif] И едно последно нещо-носят се слухове (на които лично не вярвам много,но все пак...),че почти всички търговци там са цигани и мошеници??? :ai: :ai: :ai:
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но не паднах и на сеното-Кофти
Приятел дойде да ме вземе-Кеф
Но ме заведе в болница-Кофти
Казаха ми,че ще живея-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф
Но там беше ти-МНОГО КОФТИ!!!
deadman7
Животинче с въпрос

Re: Пазарът в Подуене?

Мнениеот kitana » Пон Фев 22, 2010 5:37 pm

Отиди на пазара и виж сам.
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Мнениеот deadman7 » Пон Фев 22, 2010 6:11 pm

Ооо, аз нали за това пиша тук,за да не губя време ,понеже ми е мн далече и ще загубя на отиване и връщане 4 часа,така че исках малко информация от тук,за да не ходя напразно и да си губя времето-а щом не знаеш и няма да ми кажеш просто ми подмини темата вместо и ти да си губиш времето,което,сигурен съм,ти е много ценно :ag: :ag: :ag:
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но не паднах и на сеното-Кофти
Приятел дойде да ме вземе-Кеф
Но ме заведе в болница-Кофти
Казаха ми,че ще живея-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф
Но там беше ти-МНОГО КОФТИ!!!
deadman7
Животинче с въпрос

Мнениеот kitana » Пон Фев 22, 2010 6:54 pm

Ми ценно ми е .Но нямам против да го използвам.Иначе за какво ми е?
Ако ще ходиш при тераристите-заслужава си.Свържи се от другия форум с gogo(на латиница) за hypo t.
Fortuna fortes metuit, ignavos premit
Аватар
kitana
Пчела майка

Местоположение: на Зеления път към Стария Светльо,като всички други

Назад към Гекони Gekkonidae