[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Размножаване на леопардов гекон
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Размножаване на леопардов гекон

Размножаване на леопардов гекон

Мнениеот deadman7 » Чет Фев 25, 2010 6:30 pm

Здравейте!!!Имам мъжки леопардов гекон-около 19-20 см и смятам да му взема женски с разцветка Hypo Tangerine-искам да попитам дали условията за гледане на този вид са същите,моят е през деня на 28-31 градуса,а вечерта към 21-22 градуса.И ще имат ли проблем при ловенето на щурци (понеже съм чувал,че някои видове не дават на женските(или обратното) да ядът и им изяждат храната :ap: )) И последен въпрос: Колко градуса трябва да е тампературата,когато се размножават,за да се родят женски и как да ги гледам после (смисъл отделно ли от родителите им) и каква постелка ще е най-добра за тях? Знам,че съм малко нахален :ag: ,но всеки терарист,който иска животинките му да се чувстват в най-добрите условия,би ме разбрал! Мерси Предварително!!! icon_bowdown icon_bowdown icon_bowdown
Летях със самолет-Кеф!!!
Но се разбихме-Кофти
Отдолу имаше сено-Кеф
Но имаше вила-Кофти
Не паднах на вилата-Кеф
Но не паднах и на сеното-Кофти
Приятел дойде да ме вземе-Кеф
Но ме заведе в болница-Кофти
Казаха ми,че ще живея-Кеф
Но само 2 часа-Кофти
Отидох в рая-Кеф
Но там беше ти-МНОГО КОФТИ!!!
deadman7
Животинче с въпрос

Re: Размножаване на леопардов гекон

Мнениеот Petko » Сря Сеп 14, 2011 4:03 pm

В никакъв случай не слагай пясък.Предлагам сълфеткa.Когато стане на повече от 6 месеца може и пясък да сложиш.
Petko
Животинче с въпрос

Назад към Гекони Gekkonidae