[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Свободната зона - само за животни! • Виж темата - Леопардов гекон???
Кучета - Котки - Бозайници - Птици - Влечуги - Риби - Земноводни - Насекоми - Бездомни животни

Леопардов гекон???

Леопардов гекон???

Мнениеот d.hadzhiev » Нед Апр 08, 2012 7:33 pm

Здравейте,баща съм на 12 годишно дете значи преди месец ходихме на планина и той там откри един гущер който не бягаше от него и се оказа че е ранен когато го взехме и го заведохме на ветеринар се оказа че е зелен гуще и го гледахме няколко време и след това пак го пуснахме след което синът ми постоянно настояваше да си вземем гущер да го гледа в къщи аз бях гледал за игуаните и хамелоните но той иска нещо по малко след което беше видял в интернет леопардов гекон и след като прочетох за него реших и да разпитам малко във някой форум и ето сега започвам.Тук ще задавам много въпроси свързани с оборудването и др може да качвате снимки да давате линкове и подобни др нещ,Така ще помогнете и на мен и на др начинаещи в отглеждането на тези животинки.И започвам с първия си въпрос.Искам да попитам добри ли са тези храни кадето са замразени изсушени щурци и лиофилизираните брашнени череи за гекона или живата е по добра. А и за консервираните щурци и брашнени червеи??

Трябва ли ми нагревател за терариума на леопардов гекон и ако да на коя фирма?
Каква големина съд за вода ми трябва за леопардов гекон?
Може да ме упътите как да отглеждам червеите?
Ще ми трябва ли термометъ и влагометър за терариума на леопардов гекон и ако да коя марка?
Давайте идеи за така наречените укрития за леопардовия гекон и коя марка..
Кажете на коя марка пясък за леопардов гекон ми трябва?
d.hadzhiev
Животинче с въпрос

Re: Леопардов гекон???

Мнениеот kotence » Пон Апр 09, 2012 9:38 am

Аз гледам леопардова геконка. :ab: По-добре ако вземете такова животно да му давате живи щурци.Ние нашия главно с това го храним.Случва да му даваме брашнени червеи или консервирани щурци само когато не можем да намерим живи щурци,все пак не ги продават навсякъде.
Аватар
kotence
В ятото

Re: Леопардов гекон???

Мнениеот meri » Пон Апр 09, 2012 10:40 am

Това е раздел тераристика, в него има статии по всички въпроси,които Ви интересуват.Започнете с основите на тераристиката,за да придобиете необходимите познания. [smile3529.gif]
viewforum.php?f=278
Аватар
meri
Пчела работник

Назад към Гекони Gekkonidae